Поліцейські Переяславщини продовжують учбово-тренувальні навчання

Під час трегувань

Уміння правильно прийняти рішення, оперативно, якісно та відповідально підійти до конкретної ситуації – запорука успіху будь-якого надскладного завдання. Відтак, поліцейські Переяславщини продовжують учбово-тренувальні навчання з уведення в дію операцій «Сирена», «Грім» та «Заручник». Естафету перевірки готовності особового складу до виконання службових обов’язків перейняли працівники Яготинського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області.

27 січня 2018 року за «легендою» до чергової частини

Під час тренувань

відділу надходить повідомлення про те, що з будівлі суду здійснили втечу двоє затриманих осіб та застосувавши фізичну силу щодо конвоїрів заволоділи табельною вогнепальною зброєю. Один із зловмисників тримає заручника в приміщенні.

Керівництвом відділу здійснюється оповіщення особового складу; здійснюється розстановка сил та засобів, у дію вводяться поліцейські оперативні плани; правоохоронцям доводиться до відома особливі прикмети злочинців. Швидко та своєчасно, у повній екіпіровці працівники Яготинського ВП блокують шляхи виїзду з міста, ведуться тривалі перемови з втікачами. Група управління надає команду для залучення групи затримання. Дотримуючись правил поводження зі спеціальними засобами та вогнепальною зброєю поліцейські потрапляють до приміщення, затримують злочинців та

Поліцейські

звільняють заручників. Останнім пропонується медична допомога.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.