Анатолій Кальнобрицький підтримав юного Назара Короля

Анатолій Кальнобрицький до переяславчан приїхав з новим репертуаром

Як відомо, кожної четвертої суботи місяця в РБК у нас – новий концерт. 27 січня музичний квартирник знову був з родзинкою. Ми вирішили: якщо немає коштів проводити наші окремі дитячі музичні заходи, проводитимемо спільний концерт. З боку дорослих – одна-дві творчі особистості і від дитячої спільноти – теж один-два таланти. Таким чином можемо допомогти юним артистам відчути себе спроможними виступати на великих сценах. Готуємо команду для виступу на Всеукраїнському фестивалі авторської творчості «ЛяМіТошка» влітку 2018 року, надаючи можливість молоді скористатися досвідом старшого покоління.

На цей раз досвід Анатолія Кальнобрицького, відомого барда з Києва, сподіваємося, допоможе Назару Королю з Переяслава. Перед виступом артисти кілька хвилин спілкувались, Анатолій підбадьорював хлопця та дав майстер-клас.

Зазначу, що Анатолій і публіку здивував, адже він для переяславчан створив новий репертуар. Лунали пісні на різні теми, і були так скомпоновані, що ми ніби пройшли з теплого літа до холодної зими через весну і літо. В них немало було спогадів про друзів, кохання та молоді роки. А на завершення першого відділення ми пред’явили сюрприз, як було обіцяно, – Назар Король (11 років) прочитав свій вірш «Мрійник».

У Фейсбуці можна подивитись увесь концерт, він ішов у прямому ефірі, вже переглянули понад 6 тисяч осіб. Подивитись квартирник можна на сторінці https://www.facebook.com/skarb.org.ua/, а також у новинах на телеканалі «Альта» за 31 січня.

Дякуємо усім, хто допомагає нам у проведенні музичних квартирників. Це – ТРК «Альта», газета «Вісник Переяславщини», ГО «Джем Толока» (зокрема, Ігор Янчук та Микола Овсянников), ВГО «Журналісти проти корупції» і, звичайно ж, директор РБК Янчук Віктор.

А тепер чекаємо на вас 24 лютого о 15.00 в районному будинку культури на наступному квартирнику: виступатиме «Доктор Дядя Вова» – Володимир Кримець (с. Циблі), і знову буде сюрприз.

Якщо ви пишете вірші, музику, співаєте авторські пісні або граєте авторську музику – вам дорога до нас.

Світлана Яценко, організатор, голова ГО «Духовні скарби України»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar