Від найближчого переслідувача команда Дем’янець відірвалася вже на п’ять очок

Матч Циблі – Гайшин був найзахоплюючішим у недільному турі

Чергові два тури чемпіонату Переяславщини з міні-футболу відбулися минулих вихідних у спортзалі педуніверситету.

У суботу у вищій лізі Гайшин не мав проблем із міськими «Солонцями» – 7:2. Також сім м’ячів відправив Вовчків у ворота Цибель – 7:4. Натомість лідер – Дем’янці – за відсутності одного з ключових гравців – Романа Дороганя (пропускав поєдинок через дискваліфікацію – отримав червону картку в попередньому матчі) – лише мінімально зумів переграти міський «Костал» – 3:2.

У першій лізі свої перші очки нарешті здобув «Гранд», упевнено перегравши команду Хоцьок – 11:6, втім, це не допомогло студениківцям залишити останнє місце турнірної таблиці. В інших двох іграх цього дня зафіксовані такі результати: «Темп» (Переяславське) – Пологи-Вергуни – 4:1, «Нива» (Єрківці) – Мазінки – 5:4.

А в неділю принаймні у двох матчах були зафіксовані неочікувані результати. Зокрема цибельчанам вдалося взяти реванш у гайшинців за принизливу поразку (3:11) у першому колі. Цього разу у воротах Циблів стояв основний голкіпер Юрій Деркач, тож польові гравці могли сміливо йти вперед. Гайшинці явно не очікували такого шаленого спротиву і поступилися в першому таймі 1:2. Та чомусь на другу половину зустрічі вийшли вкрай несконцентрованими, ще на її початку допустили купу помилок у захисті і на 23 хвилині програвали вже 1:5. Цей провал і зумовив урешті кінцевий рахунок поєдинку – 7:5 на користь Циблів. Не допомогла гайшинцям і заміна воротаря – в середині другого тайму замість Юрія Галайтати вийшов Владислав Прокопенко.

Цією осічкою основного свого суперника в боротьбі за «золото» чемпіонату скористалася команда Дем’янець і відірвалася від нього вже на 5 очок (зігравши по дев’ять матчів, дем’янчани мають 22 очки, а гайшинці – 17): одноосібні лідери, як і попереднього дня, отримали перемогу 3:2 – тепер над «Солонцями». У третій грі вищої ліги «Костал» був сильнішим за «Дніпро» (Дівички) – 6:2. Тож на третьому місці залишається «Вовчків» – у нього 16 очок після восьми матчів.

Суботній відпочинок не пішов на користь лідеру першої ліги – команді Великої Каратулі. На полі її футболісти були нічим не кращі за опонентів з єрківецької «Ниви», але суперник виявився удачлишівим і забив на один м’яч більше. 3:2 – перемога «Ниви». У двох інших поєдинках рахунки логічніші: Хоцьки – Пологи-Вергуни – 1:3, «Гранд» – Мазінки – 3:7. Тож тепер в першій лізі лідерів двоє – і Велика Каратуль, і «Темп» мають по 18 очок. За третє місце боротьба очікується не менш запеклою: дві команди мають по 13 очок, ще дві – по 12. «Гранд» відчутно відстає – має лише 3 очки.