Команда сьомої школи підтвердила свій клас

Переможниці турніру команда ЗОШ№7

Вчора, 6 лютого у спортивному залі Переяслав-Хмельницької ЗОШ №7 відбулася першість міста по баскетболу серед дівчат 7-8 класів. В змаганнях прийняли участь всі школи міста окрім, за традицією, ЗОШ №3. Хоча учні ЗОШ №1 знаходяться в таких же умовах, не маючи спортивного залу. Вихід з положення завжди можна знайти, якщо вчитель фізкультури бачить своїх учнів на уроках три рази на тиждень, то не запримітити обдаровану дитину, або просто учня, якому подобається гра, дуже важко. Запропонувати ходити до спортивної школи, де є всі умови для розвитку, і тоді проблема не участі відпадає сама собою.

На жаль, на відділенні баскетболу наразі не має учнів ні з ЗОШ №1, ні з ЗОШ №3, з чого можна зробити висновок, що дітям мало популяризуються різні види спорту та здоровий спосіб життя. А тренерам, без допомоги та підтримки вчителів, дуже важко залучити дітей до занять в ДЮСШ.

Змагання виявилися досить цікавими. Волею жереба перша гра ЗОШ №7 – ЗОШ №4 – програвши команда відразу не проходить в наступний етап. Дівчата намагалися вирвати перемогу не жаліючи ні себе, ні суперника. В цій боротьбі сильнішими виявилися учениці ЗОШ №7.

Баскетболістки гімназії

Наступна гра між ЗОШ №5 та ЗОШ №1 була менш драматичною – всю гру вели у рахунку учні ЗОШ №5і перемогли з рахунком 22:0.

Третя гра між Гімназією та ЗОШ №2 виявила переможця лише у четвертій чверті, коли дівчата гімназії впевнено забили поспіль три м’ячі – 12:4 на користь гімназії.

У фіналі, де команди ЗОШ №7, гімназії та ЗОШ №5 зіграли за коловою системою, явним лідером була команда ЗОШ №7 (30:0 та 48:4). Друге місце посіл гімназія, яка впевнено перемогла ЗОШ №5 – 14:0.

Найрезультативніші гравці у своїх командах:

Панчук Карина – 38 очок (ЗОШ №7);

Вегера Інна – 8 очок (Гімназія);

Третє місце команда ЗОШ№5

Шевченко Настя – 8 очок (ЗОШ №5).

Тренер ДЮСШ, Алла Бикова

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar