На Київщині “пенсійники” їдуть на село та в трудові колективи

.

6 лютого заступник начальника Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду (Київська область) Любов Максимець та головний спеціаліст Ганна Михайленко провели виїзний прийом громадян в селі Студеники.

В ході прийому присутні цікавились питаннями перерахунку пенсії з 01.10.2017, призначенням пенсії за віком, змінами в пенсійному законодавстві з 01.01.2018 року.
З головою новоствореної Студениківської об’єднаної територіальної громади Марією Лях обговорювалось питання налагодження співпраці управління Пенсійного фонду та об’єднаної територіальної громади. До кінця лютого 2018 року заплановано відкриття пункту обслуговування громадян Пенсійного фонду в с. Студеники.
Цього ж дня начальник  відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі ТОВ «Пелском».
Присутнім на зустрічі (18 чол.) було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах».  На всі поставлені запитання  надано вичерпні відповіді.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.