Викликав медиків, бо хотів їх побити

Швидка допомога

За минулий тиждень на службу “103” надійшли 186 екстрених, 1 невідкладний і 7 безпідставних викликів, повідомив заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької станції ЕМД Володимир Чирка. До переяславців медики виїжджали 154 рази, до жителів сіл району – 40.

У неділю, 4 лютого, близько 14.00 бригада екстреної допомоги доставила до травматологічного відділення 55-річну переяславку, яку збив легковик поблизу ТЦ “Підсінний” і вона зазнала закритого перелому передпліччя.

Наступного дня близько 22.00 на службу “103” надійшов виклик про допомогу переяславці, 1991 р.н., яка вирішила укоротити своє життя, наковтавшись пігулок. Її було доставлено до реанімаційного відділення.

У середу, 7 лютого, близько 13.00 медики виїхали на порятунок дівчинки, 2009 р.н., яка на території першої школи, бавлячись на ковзанці, впала і вдарилася потилицею об лід. До неврологічного відділення вона потрапила із закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку.

Цього ж дня о 23.12 на службу ЕМД зателефонував переяславець і сказав, що йому важко дихати. Коли ж медики прибули на місце виклику, то побачили п’яного чоловіка в неадекватному стані. Він вів себе дуже агресивно щодо людей у білих халатах і погрожував їм розправою. Тож тим нічого не залишалося, окрім, як викликати поліцію.

Загалом із 1 по 8 лютого до таких горе-пацієнтів карета “швидкої” марно виїжджала більше десяти разів. Здебільшого медиків ЕМД турбували випадкові перехожі, коли бачили п’яних на дорогах нашого міста. Однак ті від медичної допомоги категорично відмовлялися.

Записала ОЛЕНА МАТВІЄНКО

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.