Ще влітку співав у переходах, а зараз підкорює “Голос країни”

Перша сторінка, п’ятниця, 9 лютого

Сидимо з другом в кафе, спілкуємося. На великому телевізорі йде «Голос країни». Як же класно все-таки там всі співають! Ось на сцену вийшов якийсь хлопчина з Луганська. Раптом друг як вигукне:

– Та я ж його знаю!

– Звідки? Де той Луганськ, а де ми…

І він розповів, як влітку з компанією гуляв у Києві:

– Ми прийшли ввечері до набережної і щось нам дуже захотілося музики. А в переході саме бринькав на гітарі якийсь вуличний музикант. Ми до нього: «Даємо сотню – і ти йдеш співати для нас». Він відразу погодився – певно, для нього це був хороший заробіток. Розповів, що приїхав аж з Луганська підкоряти столицю. Дуже веселий і простий хлопець. Грав він для нас багато зарубіжної «фірми». А я ще йому говорив: «А щось нормальне можеш, щоб ми підспівували?» І на відео знімав його міні-виступи. Але згодом видалив. Якби ж я знав…

Олексій своїм голосом з унікальною хрипотою змусив аж трьох суддів конкурсу розвернути свої крісла. Почув багато компліментів від зірок української сцени. А шлях на проекті продовжить під опікою переможниці Євробачення Джамали.

Серед пересічних українців неймовірно багато талантів. Однак вибір у кожного з них свій: радіти сотні гривень в громадському переході чи завойовувати прихильність тисяч людей по всій країні.

Віталій Усик

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.