У Переяславі-Хмельницькому визначили найсильніших рукоборців

Протистояння Каріни Швидкої (праворуч) і Тетяни Сіваченко

10 лютого в актовому залі Переяслав-Хмельницького центру профтехосвіти відбувся чемпіонат міста й району з армрестлінгу. 27 рукоборців, серед яких сім жінок, змагалися за звання найсильніших.

Вболівальники активно підтримували учасників турніру, особливо представниць прекрасної статі. Учениця ЦПТО Каріна Швидка (категорія до 65 кг) завоювала перші місця в боротьбі на ліву й праву руки, обійшовши двох суперниць.

Змагаються Вікторія Царук (праворуч) і Анна Скорик

Вікторія Царук, викладач кафедри спортивних дисциплін та туризму педуніверситету, з легкістю перемогла трьох конкуренток у боротьбі на ліву руку (категорія понад 65 кілограмів). Вона також тріумфувала в абсолютній ваговій категорії на праву руку. Другою тут стала студентка педуніверситету Анна Скорик, третьою –  Каріна Швидка.

У категорії до 70 кілограмів переміг Артур Костюк (ліворуч)

Значно вищою була конкуренція серед чоловіків. Житель міста Артур Костюк (категорія до 70 кг) виборов “золото” в боротьбі на праву руку. Явного лідера в групі не було, тож кожен поєдинок був захоплюючим і непередбачуваним.

У категорії до 80 кілограмів на праву руку переміг студент педуніверситету Микола Петров.  Він продемонстрував чудову форму, блискавично  “поклавши” на борцівському столі усіх суперників.

Віктор Сулима (ліворуч) бореться з Дмитром Васьківським

В абсолютній ваговій категорії на праву й ліву руки головні трофеї забрав  Микола Петров. Головна інтрига була в поєдинках за 2 і 3 місця.  У підсумку обидва “срібла” дісталися Віктору Сулимі, бронзові нагороди –  в студента педуніверситету Дмитра Васьківського.

Як зазначив Віктор Сулима, очільник Переяслав-Хмельницького філіалу Київського обласного осередку Федерації армспорту України, переможці турніру незабаром візьмуть участь  у чемпіонаті Київщини.

Юлія Строчинська

Фото автора

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.