Ім’я чемпіона дізнаємося у суботу?

Матч Циблі – Дем’янці. Небезпечний момент ліквідовує воротар циблівчан Юрій Деркач

Минулих вихідних в залі педагогічного університету відбулися чергові тури першості Переяславщини з футзалу.

У суботу першими на майданчик вийшли дві міські команди – «Солонці» та «Костал». Попри те, що солончани забили першими, перший тайм вони програли із рахунком 1:3. По перерві команди забили у ворота іще по три м’ячі, і фінальна сирена зафіксувала перемогу «Костала» 6:4.

Дем’янці на гру із Циблями виставили чи не найсильніший склад. Натомість у циблівчан не приїхали два ключові гравці, а відразу після початку матчу травму отримав іще один. Замін практично не було, а вибігати два тайми одним складом проти такого сильного суперника – нереальна справа. Дем’янчани перемогли 6:3. В останньому матчі вищої ліги грали «Дніпро» із Дівичок та Вовчків. У першому таймі після двох забитих м’ячів «Дніпро» вів, але очок в цьому матчі не здобув, поступившись з рахунком 3:4. Команда із Гайшина в цьому турі не грала і відстала від Дем’янець на 8 очок.

У першій лізі команда із Мазінок перемогла лідера – Велику Каратуль 6:2. Єрківецька «Нива» зіграла внічию 5:5 ще з одним із лідерів «Темпом» із Переяславського, а студениківський «Гранд» мінімально – 4:5 – поступився Пологам-Вергунам.

У неділю у вищій лізі першими грали Вовчків та Гайшин. До середини другого тайму тривала напружена боротьба. Однак потім вовчківчани занадто багато енергії стали витрачати на з’ясування правильності трактування правил з арбітрами, натомість гайшинці забивали голи. 7:4 – Гайшин переміг і за два тури до завершення чемпіонату знову відстає на 5 очок від Дем’янець, які лідирують і не грали в цьому турі. Дем’янці можуть стати недосяжними, якщо переможуть у суботу вовчківчан.

Не вийшло рівної боротьби у матчі Цибель та «Костала». Уже в першому таймі міські футболісти зуміли повести 8:1, тож у другому дещо розслабилися і закінчили гру з рахунком 10:5 на свою користь. У поєдинку «Дніпро» – «Солонці» зафіксована нічия – 4:4.

У першій лізі цього дня відбулася зустріч лідерів. Велика Каратуль в ході неї чотири рази вела в рахунку, та все ж поступилася 4:5, причому чотири м’ячі пропустила після стандартних положень, які вдало реалізовував суперник. Великокаратульці вважають, що «Темп» так уміло зіграв, тому що порушував ліміт одночасного перебування на майданчику легіонерів (у першій лізі дозволяється максимум два), тож тепер, маючи відеодокази цього, збирається опротестовувати результат матчу. В інших двох поєдинках ліги суперники зіграли так: Пологи-Вергуни – Мазінки – 1:3, «Нива» – Хоцьки – 2:4. Поки що становище нагорі турнірної таблиці таке: «Темп» – 22, Велика Каратуль – 18 (обидві команди зіграли по 10 ігор), Мазінки – 18 очок (після 11 матчів).