Голова РДА Андрій Пряхін відвідав медико-соціальний центр ветеранів війни

Подарунки для кабінету арт-терапії

12 лютого 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін відвідав Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни (с. Циблі) та подарував подарунки для заняття в кабінетах арт-терапії. Це дошки для малювання, матеріали для випалювання по дереву, фарби, пензлики та ін. Практичний психолог психоневрологічного відділення Ірина Погасій та психолог неврологічного відділення Ірина Варивода, щиро подякували за отримані матеріали, адже пацієнти закладу активно займаються в даному кабінеті, про що свідчать безліч малюнків розміщених на стінах.

Під час зустрічі Андрій Пряхін з директором Центру Юрієм Гріненком поспілкувалися з пацієнтами госпіталю, учасниками АТО, які проходять реабілітацію в даному закладі, зокрема, з командиром 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» Андрієм Янченком. В ході спілкування, Андрій Пряхін цікавився питанням щодо безкоштовного проїзду учасників АТО до лікувального закладу, на що отримав лише позитивні відгуки на адресу місцевих перевізників.
Обходячи палати закладу Андрій Володимирович познайомився з волонтером Аллою Борисенко, яка отримавши численні травми, проходить реабілітацію в даному госпіталі.  Поспілкувавшись з Аллою Дмитрівною, дізнавшись про неабиякі заслуги під час виконання завдань в зоні проведення АТО, організацію переговорів з визволення полонених, їх супроводження, пошук зниклих безвісти та транспортування тіл загиблих, голова РДА був неабияк вражений мужністю, стійкістю та відвагою цієї жінки.
На завершення Андрій Пряхін щиро побажав всім пацієнтам здоров’я,  миру та якнайшвидшого одужання.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.