Правоохоронці вкотре здали кров для порятунку дітей

Напередодні Всесвітнього дня онкохворої дитини, який відзначається 15 лютого,   працівники Управління превентивної діяльності поліції Київщини, зокрема ювенальної превенції,  поповнили банк крові.

Сьогодні, більше десяти поліцейських вкотре стали донорами крові для пацієнтів онкогематологічного відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», які потребують багаточисельних переливань компонентів крові у період лікування.

Багато хто з правоохоронців є досвідченими донорами і вже не вперше приходять до медичного закладу. Одним з них є майор поліції Олександр Горошко. До свого колеги приєдналася старший лейтенант поліції Наталія Пастухова. Вона п’ятий раз здала кров і отримала посвідчення почесного донора.

За словами поліцейських для багатьох діток єдиним шансом на життя є переливання крові. Вони очікують дива і сподіваються на небайдужість та допомогу. Сьогодні ми прийшли підтримати їх, адже кожен з нас вірить, що така допомога стане маленьким пацієнтам         у нагоді, адже вони щодня бореться за своє життя.

Закликаємо всіх небайдужих громадян знайти час і стати донорами крові, прискорити одужання хворих діток, а можливо і врятувати їм життя.

Центр служби крові лікарні приймає донорів з 09.00 до 13.00 з понеділка по четвер за адресою: м. Київ, вул. Чорновола, 28/1, 16-й корпус. Контактний телефон: 044-2362699.

#УПДКиївськоїобласті #поліція #безпечнаКиївщина #донор #діти #кров #допомога

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.