Архив Лютий, 2017

Повідомлення про прийняття регуляторного акта

Міська радаПовідомлення про прийняття регуляторного акта «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок»

Із метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення збиткової діяльності та забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Переяслав-Хмельницький міський ринок»   (більше…)

Новий тариф на міському комунальному ринку впроваджується з 10 березня

miskrada1_5827 лютого міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) Тарас Костін провів чергове засідання міськвиконкому. Першим було розглянуто питання “Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі на комунальному міському ринку”. Перший заступник міського голови Григорій Карнаух повідомив, що до міськвиконкому звернувся керівник ринку Олександр Опінко з клопотанням про підвищення тарифу на оренду торгової площі з 2,56 грн. (сьогодні) до 3,60 грн. за 1 квадратний метр. Мотивував тим, що підвищилися і мінімальна зарплата, і вартість пального, електроенергії і таке інше.

Перший заступник навів порівняння з тарифами на ринках в сусідніх містах: у Борисполі – 10 грн., у Каневі – 7 грн., у Баришівці – 4 грн., у Золотоноші – 7 грн., у Драбові – 6,6 грн. Менший від запропонованого для Переяслава лише у Березані – 3,5 грн. Тариф на переяславському “Даринку”, який не є міською комунальною власністю, – 2,5 грн. Проте, за словами Григорія Карнауха, його керівник сказав, що “як тільки ви піднімете, наступного дня теж підніму”.

До міського комунального ринку відноситься торгівля на ринку “Альта”, “Київському майданчику”, вул. Сікорського та Шкільній (по неділях). Новий тариф вирішено було впровадити з 10 березня.

Олександр Опінко пояснив, що підняття тарифу на 40 % дасть їм 15 % рентабельності. Бажано було б підняти тариф більше. Проте вони зупинилися на такому рівні, оскільки на ринку “Альта” зараз підприємці і без того масово закривають свої торгові точки.

Вивчатимуть, як підвищити рівень води в Альті, щоб не гинули лебеді

 27 лютого міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) Тарас Костін провів чергове засідання1572 міськвиконкому.

До міськвиконкому звернувся житель міста Юрій Глазунов з клопотанням про упередження важливої екологічної проблеми. Нагадав, що близько двох років тому, коли літо було особливо посушливим, жителі Борисівки забили на сполох про те, що в межах їхнього мікрорайону на річці Альта, яка на той час занадто обміліла, у болоті гинуть лебеді. Тоді проводилися деякі дослідження, наради як посприяти наповненню Альти водою. Висувалися навіть пропозиції пробити поряд з річкою свердловину і накачувати воду або ж привозити її пожежними автомобілями і таке інше. Поки ці наради тривали, пішли дощі і проблема, на щастя, вирішилась сама собою. Проте наступного року у міській раді все ж було прийнято рішення у той чи інший спосіб зробити на річці кілька шлюзів, які б затримували в ній воду і убезпечували від пересихання. На жаль, тоді рішення так і не було втілено.

– Починається теплий сезон, – наголосив, – і проблема дворічної давності може повторитися. Тож вважаю Альту потрібно підшлюзувати. Думаю, найдешевше було б установити на ній в межах міста кілька дерев’яних щитів, підперти їх мішками з піском. Хоча можливі й інші варіанти. Таким чином на пів метри-метр вода б піднялася. Власне, я лише нагадую, що це питання вже розглядалося і рішення приймалося в цьому залі.

Тарас Костін подякував за таку увагу до екологічних питань. Проте Григорій Карнаух зауважив, що Альта знаходиться на балансі в Трубіжському управлінні водного господарства, і місто не може витрачати бюджетні кошти на об’єкти, що не перебувають на його балансі. Між тим на Альті в районі автовокзалу є напірний колектор. Для захисту його від розмивання вже передбачені відповідні заходи. Їх реалізація також сприятиме і підвищенню рівня води у річці. Перший заступник, зокрема, розповів, що колектор планується засипати щебенем та грунтом. Таким чином утвориться свого роду гребля і рівень річки вище по течії підвищиться. Вже знайдено дві металеві труби, через які скидатиметься вода, а також розроблено проект на ці роботи.

Все ж учасники засідання прийняли рішення про створення робочої групи, яка у продовж двох наступних тижнів повинна всебічно вивчити питання.

Андрію Черновському таки дозволили зробити благоустрій 3,5 гектарів біля “Старої греблі”

27 лютого міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) Тарас Костін провів чергове засідання1569 міськвиконкому.

До міськвиконкому вже вкотре звернувся відомий у Переяславі підприємець Андрій Черновський, який є головою ГО “Інвалідів та молоді “Стара гребля”, з клопотанням про створення дитячого парку “Калиновий гай” на правому березі Трубежа (в районі колишнього пітомника). Для цього просив затвердити схему благоустрою дитячого парку на території близько 7 гектарів. Нагадав, що з подібними клопотаннями звертається до влади вже 6 років і лише у письмовому вигляді отримав 17 відмов.

Цього разу учасники засідання в ході обговорення вирішили на три роки закріпити не оренду, не щось інше, а лише благоустрій 3,5 гектарів земельної ділянки, що знаходиться на балансі міського ВУКГ.

Рішення про рекордні 900 кубів за субсидіями було сумнівним, але його не відмінять до кінця опалювального сезону

755129_w_30027 лютого міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область) Тарас Костін провів чергове засідання міськвиконкому.

Як ми повідомляли раніше, на одному з попередніх засідань виконкому у цьому році переяславській пенсіонерці, що проживає самотньо у великому будинку, було призначено рекордні 900 кубометрів газу для опалення. Член виконкому Світлана Помойницька зазначила, що після оприлюднення цієї новини, Переяслав просто в шоці!

– Можливо, у такій ситуації, – сказала, – потрібно було б, щоб комунальники допомогли тій жінці перекрити якісь кімнати чи пів будинку. Але так не може бути. Такі питання слід розглядати якось по-іншому.

До кінця теперішнього опалювального сезону те рішення вже не відмінюватимуть. Проте в ході обговорення члени виконкому погодилися, що у подальшому подібних рішень не повинно бути.

Було визначено види суспільно-корисних робіт на цей рік для відбування засудженими покарання на громадських роботах. Як і в усі попередні роки такі особи традиційно працюють в комунальних господарствах міста (прибирання вулиць і таке інше). Заступник міського голови Валентина Губенко поінформувала, що минулого року таке покарання відбувало 10 засуджених та 32 особи, яким судом було призначено покарання у вигляді громадських робіт.

“Нехай батьки звернуть увагу на дозвілля своїх дітей, доки ними не “зайнявся” хтось із Інтернету”

Марина ВолошинМарина Волошин, 27 років, с. Єрківці

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Скільки себе пам’ятаю – більше 20 років. «Вісник» передплачувала раніше бабуся, а тепер батьки: районка вже давно є для нашої родини улюбленою газетою. А свого часу мала нагоду проходити практику в колективі редакції. (більше…)

Водій наїхав на школярку і втік

Photo0296Дорожньо-транспортна пригода сталася 27 лютого у м. Кагарлик. Під час оперативно-розшукових заходів працівники поліції затримали водія «Таврії», який на вулиці Степана Разіна, скоїв наїзд на 11-річну місцеву мешканку, яка рухалась по узбіччю  дороги, та втік з місця ДТП. (більше…)

Кличко: Рух Шулявським мостом буде відкритий в обмеженому режимі

Рух важковагового транспорту через шляхопровід буде заборонений взагалі

Рух важковагового транспорту через шляхопровід буде заборонений взагалі

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що рух на Шулявському шляхопроводі сьогодні відкриють, але в обмеженому режимі.

За його словами, столична влада отримала висновки експертизи від НВП Мостовий центр та Державного дорожнього науково-дослідного інституту, повідомляє прес-служба Кличка.

Київський мер також зазначив, що вночі відбулися статичні випробування естакади після обрушення частини правої тротуарної консолі.

Згідно з результатами експертизи, необхідно обмежити габарит проїзної частини з обох боків споруди на 0,7 м із використанням легких конструкцій, виконувати щоденні огляди конструкції тротуарних консолей на предмет появи тріщин, кренів та нахилів, обмежити рух пішоходів та транспорту під спорудою в прогонах.

За словами мера, рух шляхопроводом важковагового транспорту буде заборонений взагалі.

Кличко зауважив, що на шляхопроводі вже розпочалися роботи з укріплення.

Віталій Кличко також доручив перевірити всі старі шляхопроводи й мости в столиці, визначити їхній технічний стан і ухвалювати рішення щодо подальших робіт і режиму експлуатації.

«І вчора пізно ввечері я доручив перевірити всі МАФи, які знаходяться біля об’єктів транспортної інфраструктури, та прибрати незаконні споруди», – сказав Віталій Кличко.

За його словами, всі МАФи в Києві, що встановлені під мостами, під об’єктами транспортної інфраструктури, в підземних переходах, – мають бути демонтовані.

«Вони несуть потенційну загрозу!» – додав мер Києва.

Мер Києва наголосив, що Шулявський шляхопровід столична влада передбачила планово ремонтувати в цьому році.

«І ми зробимо це. Також запланований капітальний ремонт Повітрофлотського шляхопроводу та дороги на проспекті», – додав мер Києва.

Нагадаємо, в Києві ввечері 27 лютого частково обрушився шляхопровід в районі метро Шулявська (над проспектом Перемоги).

У зв’язку з обвалом мосту Київпастранс вніс зміни в роботу тролейбусів маршрутів № 7, 22, 27, 30,42.

«Карань проїжджають тисячі людей. Вони повинні бачити тут лише красу»

"Вісник Переяславщини"

“Вісник Переяславщини”

У вівторок, 21 лютого, в клубі мікрорайону Карань відбулися чергові цьогорічні громадські слухання. Із жителями найвіддаленішого від центру міста мікрорайону (їх прибуло близько чотирьох десятків) зустрілися керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних служб. Із звітом про виконану владою Переяслава протягом 2016 року роботу виступив міський голова Тарас Костін (нагадаємо, повний текст звіту вміщено на сайтах міськради та нашої газети). (більше…)

Національний університет біоресурсів запросив випускників шкіл до навчання

Презентував столичний університет декан його економічного факультету Анатолій Діброва

Презентував столичний університет декан його економічного факультету Анатолій Діброва

23 лютого в залі засідань районної державної адміністрації відбулася зустріч випускників-одинадцятикласників Переяславщини з представниками Національного університету біоресурсів і природокористування України (колишня аграрна академія), який є одним із провідних закладів освіти, науки і культури в Україні. (більше…)

Олександр Гордієнко здобув «бронзу» Київщини

шахиУспішним став виступ найсильнішого нині шахіста Переяславщини, чемпіона міста останніх років Олександра Гордієнка (49 років) на чемпіонаті області, що відбувся в Березані 23-26 лютого. Наш земляк, поступившись в очних зустрічах лише двом найкращим спортсменам Семену Гребенюку з Броварів (8 очок) та Євгену Гуменюку з Богуслава (у нього теж 8 очок), здобув 5,5 очка в інших 7 поєдинках, а разом з цим доробком – і бронзову медаль першості. Це перша медаль переяславця в обласному чемпіонаті. Загалом у турнірі взяли участь 35 шахістів з усіх регіонів Київщини. Проведено 9 турів за швейцарською системою. Окрім О. Гордієнка, учасниками обласного чемпіонату стали ще троє переяславців. Найкраще з-поміж них виступив Степан Скорик, у нього – 22-е місце.

Інф. «ВП»

Виявили іномарку, що знаходилась в розшуку

219952_oМинулими вихідними, близько 11 години, в ході проведення заходів по відпрацюванню Київської області, на стаціонарному посту, при в’їзді в м. Біла Церква,  інспектори роти забезпечення безпеки дорожнього руху, зупинили  автомобіль «МАЗДА-323», під керуванням 28-річної киянки. (більше…)

Кримінальні вихідні працівників поліції

Поліція

Поліція

Вихідними днями працівники поліції охорони Білоцерківського міжрайонного відділу поліції затримали трьох правопорушників. (більше…)

Чому туристи не могли потрапити на свято Масляної в музеї просто неба?

Дорога до музею

Дорога до музею

Житель Переяслава-Хмельницького Микола Богатир виставив у соцмережах відео і фотографії частини міської вулиці Літописної, що йде до музею просто неба. За його словами, негативний стан доріг — це одна із проблем, що  заважає розвитку туризму на Переяславщині.

“Цим відео, я хочу показати одну маленьку проблему, яка в сукупності з іншими, не дає нам реально розвивати туризм до рівня вищого, коли він збільшуватиме бюджет нашого міста. Нам потрібно зробити так, щоб турист їхав сюди мінімум на 2 дні, залишався в готелях і кемпінгах, відвідував не лише пару музеїв, а й інші визначні об’єктив, щотижневі майстер-класи, виставки тощо… Нам потрібно, аби туристи їхали до музею не лише з боку об’їздної дороги, а й з боку міста – це невід’ємна частина розвитку нашого туризму, — пише Микола Богатир.

Вчора, я вирішив відвідати свято Масляної в Музеї просто неба – куди мені дали запрошення. Поїхав, звичайно, велосипедом, через місто по вулиці Літописній і став свідком того, чим хочу поділитися з вами та особливо з представниками влади.

Дорога до музею просто неба

Дорога до музею просто неба

Доїхавши до так званого асфальтованого п’ятачка (паркова для автомобілів на Літописній), я побачив як гості міста, які прибули з допомогою таксі та власного авто, були просто розгубленими. Вони не бачили і не розуміли, як дістатися скансену. Вони змушені були корегувати свої плани і розвертатися. Я ж був обмежений у часі і тому не міг кожному підказувати, що тут є все ж таки дорога, тільки варто озброїтись різовими черевиками та пройти полосу перешкоди. Гості нашого міста розвертались, а мені не звикати – я пішов через багнюку.

Бачив, як на цьому короткому шляху фотографувалися інші туристи. Мабуть, як і з центральним туалетом, робили фото заради забавки, аби показати «найцікавіші» «визначні» об’єкти нашого міста в інтернеті (((.

Короче кажучи, мені ця ситуація є неприємною. Думаю, всім читаючим теж, тому пишу цей пост не з метою когось звинуватити, а з метою привернути увагу до проблеми, аби до святкування 1110 річниці Переяслава вона була вирішена. Для цього потрібно по вузенькій стежці довжиною в 200 м проложити хоча б використані бетонні плити. Це зовсім не багато і таке покриття дасть нові можливості для реального розвитку туризму в нашому місті”.

Провели турнір на честь героїв АТО

Велика Каратуль атакує в матчі-відкритті турніру проти Ташані

Велика Каратуль атакує в матчі-відкритті турніру проти Ташані

У суботу, 25 лютого, в спортзалі Виповзької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний кубок з волейболу, присвячений пам’яті воїнів АТО. Проведено його вже втретє – вперше, позаторік, проходив у Ташані. Зініціювала його проведення та включення до районного календаря змагань спілка воїнів АТО, а організатором виступає відділ фізкультури та спорту райдержадміністрації (начальник відділу Борис Сонько). Цьогоріч учасниками турніру стали дев’ять команд: сіл Пологи-Вергуни, Світанок, Циблі, Лецьки й Ташань, ще дві – команди педагогів (одна «Вчителі фізкультури», інша – «Освіта») та дві з Великої Каратулі (одна називалася іменем села, інша – ПОА «Україна»). (більше…)

На Київщині наркозалежні вбили чоловіка і за викрадене майно придбали наркотики 

Тіло чоловіка виявили в лісі

Тіло чоловіка виявили в лісі

Поліцейські Київщини встановили, що жителя села Чернин, Таращанського району, з метаю крадіжки вбили двоє наркозалежних раніше засуджених молодиків. На виручені гроші зловмисники придбали наркотики, в результаті чого один з них помер від передозування, а іншого затримано та, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я через наркотичну залежність, доправлено на лікуванні у спецмедзаклад. Повідомляє прес-служба Головного управління поліції в Київській області. 

21 лютого до чергової частини Таращанського відділення поліції надійшло повідомлення про виявлення в лісі тіла 46-річного жителя села Чернин, який проживав неподалік. Чоловік помер внаслідок відкритої черепно-мозкової травми. За даним фактом слідчими Таращанського відділення поліції було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України та розпочаті слідчі дії.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники управління карного розшуку главку поліції Київщини спільно з оперативниками таращанської та миронівської поліції встановили осіб причетних до вбивства чоловіка. Ними виявилися двоє наркозалежних молодиків, які раніше вже притягались до кримінальної відповідальності.

З’ясувалося, що 34-річний житель міста Біла Церква за попередньою змовою з 30-річним мешканцем міста Козятин, Вінницької області, намагалися скоїти крадіжку з будинку потерпілого. Однак, господар став їм на заваді і, захищаючи свою домівку, він прогнав непроханих гостей. Зловмисники схватили сокиру та завдали нею кілька ударів чоловікові по голові, внаслідок чого той помер одразу.

Після цього злочинці повернулись до помешкання потерпілого та викрали звідти побутову техніку, електроінструменти та інше майно, яке одразу ж продали, а на виручені гроші придбали наркотики. Наступного дня молодший з кримінального дуету через передозування наркотиками помер.

Працівники поліції затримали іншого учасника злочину та, у зв’язку з погіршенням його стану здоров’я через наркозалежність, доправили на лікування у спеціальний медичний заклад.

Наразі вирішується питання про оголошення обом молодикам підозри за скоєння злочинів передбачених ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) та п. 9 і п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці перевіряють чоловіків на причетність до скоєння інших злочинів. Досудове слідство триває.

У Переяславі-Хмельницькому відбудеться кастинг проекту “Творчий старт”

Кастинг

Кастинг

Ти творчий і талановитий? Вмієш співати і хочеш стати зіркою? Тоді це твій шанс!
3 березня в Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури (вул.Сковороди,83) відбудеться кастинг проекту “Творчий старт”.

Кастинг триватиме з 11 до 15 години. А о 19  годині відбудеться гала-концерт за участю зірок естради та фіналістів кастингу, на якому буде обрано переможця міста від Всеукраїнського кастинг-проекту молодих виконавців «ТВОРЧИЙ СТАРТ» .

Вас чекає незабутній вечір, під чарівну музику, святкова атмосфера, ну і звичайно багато подарунків та сюрпризів!

На Київщині правоохоронці затримали крадія майна дитсадка і магазина

Крадій

Крадій

У ніч на 21 лютого злодій проник до магазину в селі Вовчків (Переяслав-Хмельницький район, Київська область) на вулиці Лесі Українки та викрав звідти продукти харчування, спиртні напої та промислові товари. У ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїв житель цього села Ш. О.

24 лютого надійшов рапорт дільничного офіцера сектору превенції про те, що в ніч з 11 на 12 лютого в селі Пристроми з приміщення ДНЗ “Малятко” викрадено продукти харчування та радіоприймач “Атланфа”. У ході оперативно-розшукових заходів працівники поліції встановили, що крадіжку вчинив громадянин Ш.О. За обома справами розпочаті кримінальні провадження.

Надійшло звернення від громадянина М.П. про те, що 25 лютого опівночі на автостоянці поблизу села Студеники зловмисники розбили бокове скло в його автомобілі “Мерседес Спринтер” та викрали з салону барсетку чорного кольору, паспорт громадянина України, водійське посвідчення, кредитні картки та гроші.

Відкрите карне провадження, встановлюються особи, які вчинили кримінальне правопорушення.

 За інформацією Переяслав-Хмельницького відділу поліції

Замість хворої – п’яні жінка і чоловік

Бригада екстреної допомоги

Бригада екстреної медичної допомоги

Як повідомив заступник головного лікаря з медичної частини станції екстреної медичної допомоги Володимир Чирка, протягом останніх чотирьох днів до служби “103” надійшло 108 екстрених і 3 невідкладних виклики. До жителів міста “швидка” виїжджала 71, а до селян – 40 разів.

У суботу, 25 лютого, о третій ночі бригада медиків виїхала на виклик до 36-річного жителя Хоцьок, який у нетверезому стані розтоплював грубу і зазнав опіків грудної клітки та лівої руки. Наразі горе-пацієнт лікується у хірургічному відділенні.

У неділю, 26 лютого, близько 14.00 карета “швидкої” знову виїхала в Хоцьки. Цього разу до 75-річної жінки, яка отруїлася чадним газом, що утворився в її помешканні через нехтування правил пожежної безпеки. Вона отримала амбулаторну допомогу. Від госпіталізації відмовилася, бо, як сказала, на лікування не має грошей. (більше…)

Герої не вмирають – вмирають вороги. Переяславщина має свого героя!

Ярослав Потапенко. Зима 2014 року, Майдан Незалежності

Ярослав Потапенко. Зима 2014 року, Майдан Незалежності

«Мій патріотизм – се не сентимент,

не національна гордість, то тяжке ярмо»

Іван Франко

Герої не вмирають – вмирають вороги. Саме такий девіз часто повторював Ярослав Потапенко, під час Революції Гідності. Події 18-20 лютого трирічної давнини важко згадувати і аналізувати з огляду на ту ситуацію, що склалася в країні останнім часом. (більше…)

На Київщині гіпертонічна хвороба не відступає

indexЯк повідомила заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Лариса Кузьменчук, на стаціонарному лікуванні перебуває 228 хворих. У пологовому відділенні – 12 жінок і 9 немовлят. У реанімаційному – два пацієнти. 68-річна переяславка потрапила туди із серцевою недостатністю та хронічним обструктивним захворюванням легень, а 68-річний житель села Вінинці – із гострою шлунковою недостатністю.

У кардіологічне та неврологічне відділення продовжують масово поступати наші земляки, які страждають від гіпертонічної хвороби.

Протягом останнім чотирьох днів на невідкладну допомогу надходило близько 17 викликів щодоби.

Записала Олена МАТВІЄНКО

Зимова сплячка закінчилась. Пора братися до роботи

Перша сторінка, вівторок, 28 лютого

Перша сторінка, вівторок, 28 лютого

Сьогодні останній день зими. Цього року вона була на будь-який смак. Було вдосталь снігу, морозні дні чергувались з відлигами. А вже із середини лютого потепліло. З потеплінням дружина починає зазирати до клумби, чи, бува, не з’явились сходи первоцвітів. А у мене своя турбота. Восени полінувався обрізати виноград, а це побачив в Інтернеті, що на закарпатських виноградниках заводу «Чизай» обрізку лози розпочали ще у першій декаді лютого. То хоч-не-хоч потрібно вже і собі діставати секатор та приступати до обрізки. А там дивись, коли температура буде плюсова цілодобово, маю зробити «блакитне» оббризкування саду від парші. А далі підуть городи… Все! Зимова сплячка закінчилась. Пора братися до роботи.

Володимир Набок

Відпустка з війни

Містечкові історії

Містечкові історії

Андрій сидів у бліндажі, готуючись до нічного чергування, шепотів:

– Хоч би ця ніч була спокійнішою, щоб не чути розривів снарядів та свисту куль. Юлечко, кохана, чому мовчиш? Раніше писала смс-ки, інколи телефонувала, як давно це було! (більше…)

Гирьовик Юрій Голота виконав на обласних змаганнях норматив кандидата в майстри спорту

Юрій Голота

Юрій Голота

 

Нещодавно  в спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця проходив чемпіонат Києва та Київської області з гирьового спорту в поштовху довгим циклом. Житель Переяслава-Хмельницького 30-річний Юрій Голота набрав 65 очок і посів друге місце у ваговій категорії до 80 кілограмів (вага гирі – 24 кг). З цим результатом він виконав  норматив кандидата в майстри спорту. (більше…)

Чим займається виконавча служба?

Переяслав-Хмельницький міськрайонний відділ державної виконавчої служби входить до системи органів Міністерства юстиції України і здійснює виконання рішень судів, а також інших органів та посадових осіб відповідно до законодавства України. (більше…)

Огляд новин ТРК “Альта” за 25 лютого (ВІДЕО)

Огляд новин ТРК “Альта” за 25 лютого (місто Переяслав, Київська область).

Рятувальники відвідали непрацездатних громадян

6QIJmI5BT5c23-24 лютого 2017 року інспекторським складом Переслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області  було проведено комплексне відпрацювання Малокаратульської та Ковалинської сільських рад. В ході відпрацювання було здійснено подвірний обхід одиноких непрацездатних громадян, багатодітних сімей та неблагонадійних громадян яким було надано відповідні методичні рекомендації щодо забезпечення пожежної безпеки в своїх помешканнях. Також по завершенню відпрацювання сільським головам було направлено інформацію щодо порушень правил пожежної безпеки, які були виявлені в помешканнях під час обходу.

Оскар-2017: названі переможці головної кінопремії року

Емма Стоун -- краща актриса

Емма Стоун — краща актриса

У Лос-Анджелесі вручили найпрестижнішу кінопремію – “Оскар”.

89-та церемонія вручення нагород за досягнення в галузі кінематографу за 2016 рік відбулася у театрі “Долбі”. Академія кінематографічних мистецтв і наук роздала “Оскари” у 24 категоріях.

Найбільше номінацій мав мюзикл Ла Ла Ленд – 14, однак отримав лише 6 премій. (більше…)


Дизайн: Cliplib