Архив Лютий 2nd, 2017

Світлана Ядченко: «Перші двері, які я продала були китайські…»

Магазин "Страж"

Магазин “Страж”

Нещодавно став свідком, як киянин купував у Переяславі вхідні двері до своєї столичної квартири. Чоловік мене запевнив, що в Києві такі двері коштують на порядок вище, тому, скориставшись нагодою (був у нашому місті в справах), купив двері. Чоловік запевнив, що навіть з доставкою магазинним транспортом і установкою переяславськими майстрами буде дешевше, ніж сама вартість їх придбання у Києві.
Тож перше запитання, яке я поставив власниці магазину «Страж», що розміщується на розі вулиць Б. Хмельницького та Миру, Світлані Ядченко, 40 років, було про ціну товару, яким торгує її заклад.
– Торгувати дешевше змушує конкуренція, – сказала вона. – Якщо хочеш щось продати, маєш ставити ціну, яка б задовольняла покупця і не була збитковою для тебе. А розмір прибутків залежить від інтенсивності товарообігу. Чим більше продаси, тим більшими вони будуть.
– Як сталось, що ви почали торгувати дверима?
– Ми з чоловіком родом із Білорусі. Коли 25 років тому побрались, то чоловікова тітка подарувала будинок у Стовп’ягах. І ми перебрались жити в Україну. Все життя мріяла торгувати речами, а вийшло – дверми. Ще на зорі своєї підприємницької діяльності, коли іще остаточно не вирішила, чим буду займатись, на базарі отримала місце, де розмістила невеличкий павільйон для торгівлі. І коли прийшов час встановлювати двері, вирішила поставити найкрасивіші. Купили під Броварами на оптовому складі в Красилівці китайські двері. І коли люди почали цікавитися, де можна купити такі ж, вирішила спробувати саме цю справу. Спочатку самій доводилось виносити двері із приміщення аж на дорогу, щоб бачили товар, а після торгів заносити назад. На той час був невеликий бум на вхідні двері, то мій бізнес почав розвиватись. На сьогодні вже маю три торгові точки.
– Китайські двері продаєте і надалі?
– Ні, ні. Уже близько 9 років, як я співпрацюю з фірмою «Страж» з Одесі. Вибрала цю фірму через добротність її продукції. На вироби цього заводу не надійшла жодна рекламація. Фурнітура та замки у цих дверях італійські або ізраїльські. Якщо брати формулу «ціна-якість», то непогані двері виробляють і на вінницькому заводі «Портал». Їх також можна у нас придбати. Ціна на вхідні двері на будь-який «гаманець» – від 2500 до 30000 гривень. Міжкімнатні двері привозимо з херсонського заводу «Новий стиль», ціна – від 450 до 2000 гривень.
– Чи у вас можна придбати товари в кредит?
– Раніше я відпускала товар на виплату терміном у кілька місяців. Але після того, як мені кілька покупців не повернули гроші,

Світлана Ядченко демонструє двері заводу "Страж"

Світлана Ядченко демонструє двері заводу “Страж”

перестала це робити.
– Чи є у вас спеціалісти, які встановлюють двері?
– Ми не лише доставимо двері до місця призначення, а і встановимо. Причому наш спеціаліст попередньо зробить заміри дверних прорізів, щоб потім не робити підгонку коробки. Якщо прорізи стандартні, то двері будуть доставлені і встановлені відразу. Якщо таких розмірів не буде, зробимо окреме замовлення на заводі і потім привеземо їх і встановимо.
– Що, окрім дверей, можна купити у вашому магазині?
– У нас також великий асортимент пластикових вікон, різноманітна фурнітура до вікон та дверей, замки та жалюзі.
– Які замки ви порадите встановлювати на двері?
– Якщо ви купили двері заводу «Страж», то там уже встановлені класні замки імпортного виробництва. На жаль, на сьогоднішній день замків, що не відкриваються, просто не існує. Професійний злодій при наявності певних інструментів зможе розкрити навіть найнадійніший замок. Проте час, який він затрачує на відкриття того чи іншого замка, грає проти зловмисника. Його можуть побачити і викликати поліцію. Вхідні двері повинні бути обладнані, як мінімум, двома замками: циліндровим та сувальдним. Перший – дуже масивний, він виконує силову функцію, його дуже важко вибити, а другий навпаки – захищає будинок від інтелектуального злому, оскільки відкрити його за допомогою відмички або ключа, подібного до оригінального, дуже важко і малоймовірно. Якщо злодій захоче зламати або розкрити такі двері, йому доведеться неабияк потрудитися. Особливо, якщо двері додатково обладнані противіджимними пристроями. До речі, кілька таких дверей є в продажу нашого магазину.
Бесіду вів Володимир Набок

Жителі Підварок підтримують повернення нашому місту історичної назви – Переяслав

Виступає Олена Гнатюк

Виступає Олена Ігнатюк

У середу, 1 лютого, у приміщенні ЗОШ №4 відбулись громадські слухання мікрорайону Підварки. На зібрання прийшло близько 50 жителів, три депутати цього мікрорайону, керівники структурних підрозділів міської ради. Зі звітом, про роботу переяславської влади виступив  міський голова Тарас Костін. (Звіт міського голови повністю надрукований на сайтах міської ради та газети “Вісник Переяславщини”). Більше трьох годин жителі мікрорайону обговорювали проблемні питання не лише свого мікрорайону, а й міста. Зокрема: Олена Ігнатюк, яка проживає по вулиці Гостинній просила встановити для автомобілів обмежувальні знаки швидкості по цій вулиці та щось зробити з великою калюжею на Гостинній, бо дітям у негоду зовсім немає як пройти до школи. Міський голова та депутат міської ради В’ячеслав Саулко пообіцяли встановити не лише знаки, а й обладнати вулицю лежачими поліцейськими. Тетяну Ющенко, як і інших жителів багатоквартирного будинку по вулиці Новокиївське шосе не влаштовувала робота двірника: – Наш двірник працює біля будинку всього півгодини. Він навіть не прибирає сміття, яке випадає з контейнерів після того, як їх опорожняють у сміттєвози. – Міський голова відразу дав доручення начальнику ВУ ЖКГ Олександру Слюсарю розібратися, і в разі потреби виправити ситуацію з роботою двірника. Іван П’ятаченко цікавився, коли проведуть ремонт багатоповерхівки по вулиці Новокиївське шосе 2-б, що біля ЗОШ №4. Довідавшись, що 98 відсотків квартир у даному будинку приватизовані міський голова порекомендував створити ОСББ, і проводити всі роботи власними силами.

Міський голова вислуховує зауваження від Віри Губської

Міський голова вислуховує зауваження від Єви Губської

Дзюбенко Ніну турбує те, що рейсові автобуси перестали їздити в сторону ТТС. І більшість дітей, які проживають у цьому районі після занять у музичній чи художній школах мають потемки пішки повертатись додому. Причому на ділянці дороги Золотонішського шосе біля “циганської гори” діти виходять на проїжджу частину через те, що там хоч і є тротуари, але вони не чистяться від снігу. А деякі громадяни, які там проживають, і мають власний транспорт, розчищаючи в’їзд до свого двору, насипають на частину тротуару цілі кучугури снігу. Відповідаючи не це питання Тарас Костін зауважив, що перевізники вважають маршрут у сторону ТТС не рентабельним, і саме через це ніхто не хоче туди їхати. Він пообіцяв жителям, що після бесіди з перевізниками, можливо, частково змінять якийсь із маршрутів. Їдучи в місто від ЗОШ №4 він має повертатись по Петропавловській вулиці й Золотонішському шосе. Світлана Омельяненко зробила зауваження, що вулиця Індустріальна зовсім не освітлюється. Міський голова поцікавився в працівників міськсвітла та ВУ ЖКГ чому дана вулиця не обладнана ліхтарями. Виявилось, що їх немає куди прилаштувати бо відсутні стовпи, а лінії електропередач проведені через городи.
Цілу низку запитань від жителів мікрорайону оголосила пенсіонерка ЄваГубська: жінку цікавило, чому в трьох підварських магазинах, як розміщені майже поруч різна ціна на хліб? Чому не вказано на табличках, які встановлені на зупинках номери автобусів та час їх відправлення? Коли буде побудований тротуар від “Адреналіну” до четвертої школи? Бо діти цю частину дороги йдуть проїжджою частиною. Чому не чистять тротуари взимку? Коли, нарешті, буде зроблений паркан навколо підварського кладовища та, коли відремонтують там же пам’ятник на братській могилі. Зробити так, як це є на плані міста, аби вулиця Індустріальна виходила на Новокиївське шосе. А то нині на частині цієї вулиці незаконно збудовані гаражі, які не дають можливості прямого виїзду на вулицю, і громадяни мають по колу обходити школу.
Відповідаючи на ці численні запитання міський голова зазначив, що для розчистки доріг та тротуарів буде закуплено два трактори влітку за їх допомогою будуть косити траву, взимку чистити вулиці від снігу. Пообіцяв відремонтувати пам’ятник на братській могилі, обов’язково поновлять написи на табличках. Що до тротуару, огорожі на кладовищі, продовження вулиці Індустріальної та інше всі ці проблеми будуть вирішуватись по мірі можливості. Микола Кураченко цікавився, чому в Переяславі немає пільгових перевезень пенсіонерів. І відповіддю міського голови, який повідомив, що минулого року уряд, ні копійки не виділив грошей на виконання закону по пільговим перевезенням, залишився незадоволеним. Як незадоволеним і тим, що місто до річниці Чорнобильської катастрофи погано вшанувало ліквідаторів.

Майже півсотні жителів прийшло на громадські слухання у мікрорайоні Підварки

Майже півсотні жителів прийшло на громадські слухання у мікрорайоні Підварки

Майже всі виступаючі звертали увагу міської влади на велику кількість бродячих собак на вулицях. Навіть закликали провести відстріл бродячих тварин, а якщо це не задовольняє якихось “захисників” то нехай усю бродячу зграю забирають до своїх будинків, чи квартир. Люди не розуміють, чому потрібно гуманно ставитися до тварин і зневажати людей на яких ці тварини нападають? Тарас Костін повідомив, що на цей рік виділені кошти на стерилізацію бродячих собак та котів. Тож за кілька років їх має стати в місті значно менше. Стурбовані люди і тим, що до забору недобудованого заводу “Точмаш” хтось постійно звозить сміття, створюючи там чергову екологічну катастрофу. Бо сміття звідти вивозити не будуть, а просто запалять і від їдкого диму жителям мікрорайону не буде куди подітися.
На завершення зібрання депутати міської ради В’ячеслав Саулко, Віта Гончар та Валерій Вовк по черзі розповіли про свою роботу в міській раді та на виборчому окрузі. Вони подякували не лише виборцям за розуміння, а й міському голові за співпрацю й у допомозі вирішення самих різноманітних питань на виборчих округах. А також пообіцяли й у подальшому надавати всіляку підтримку виборцям. Прозвітувався про свою  діяльність і депутат іншого виборчого округу Юрій Шинкар.
На завершення слухань на прохання міського голови жителі голосуванням виказали підтримку поверненню міста історичної назви Переяслав. За цю пропозицію проголосувало 39 громадян, шестеро були проти, один утримався.
Володимир Набок

Європарламент підтримав безвізовий режим для Грузії

C3p“Безвізовий режим для Грузії затверджено на сесії Європарламенту, наступним кроком є формальне ухвалення Радою ЄС”, – йдеться у повідомленні.

“За” проголосували 553 депутати, “проти” – 66, утрималися – 22 євродепутати.

Раніше повідомлялося, що Європейський парламент у четвер, 2 лютого, проголосує рішення щодо надання Грузії безвізового режиму.

Нагадаємо, після того, як рішення надати безвізовий режим буде проголосоване в Європарламенті, його має затвердити Рада Європейського Союзу.

На розгляді ЄП перебуває також проект рішення про скасування віз для громадян України, однак його розгляд наразі заблокований – країни-члени ЄС наприкінці минулого року ухвалили рішення про те, що подальші процедури у затвердженні українського безвізу почнуться після того, як буде схвалений механізм тимчасового призупинення безвізового режиму.

Після цього мають пройти міжінституційні переговори щодо скасування віз для України, далі це рішення повинні підтримати Європарламент та Рада ЄС.

Для фактичного початку дії грузинського безвізу це рішення також має пройти кілька стадій – голосування в Раді ЄС, підписання та оприлюднення. Дата початку роботи безвізу наразі не затверджена. Як повідомляється на сайті Європарламенту “безвізовий режим для Грузії набуде чинності того ж дня, як почне “механізм призупинення” безвізового режиму, ухвалений парламентом 15 грудня (минулого року. – Ред.)”.

Відтак, з початком дії безвізу, громадяни Грузії, які мають біометричні паспорти, отримають право “перебувати на території ЄС без віз 90 днів протягом 180-денного періоду, що стосується бізнесменів або поїздок у приватних цілях, проте не матимуть права на роботу”.

Також у тексті постанови зазначається, що “постійне виконання Грузією критеріїв (плану з лібералізації візового режиму. – Ред.), особливо щодо боротьбі з організованою злочинністю, буде належним чином контролюватися комісією”.

«У світі величезнім страшна битва була». Давню пісню співало тріо з Пристрім

Учасники колективу «Надвечір’я» с. Пологи-Чобітьки

Учасники колективу «Надвечір’я» с. Пологи-Чобітьки

28 січня, напередодні річниці бою під Крутами, районний будинок культури приймав творчу естафету фестивалю «Мистецькі береги Переяславщини». Цього дня виступали колективи художньої самодіяльності сіл Соснова, Пологи-Чобітьки та Пристроми. (більше…)

Працівники поліції склали більш 150 протоколів

35b-big1 лютого, працівники поліції із забезпечення безпеки дорожнього руху,  до адміністративної відповідальності притягнули 155 порушників Правил дорожнього руху, серед яких два пішоходи.

 Найбільш поширені порушення: недотримання вимог дорожніх знаків та розмітки – 48 випадків, невикористання пасків безпеки  – 16, керування у нетверезому стані – 9. (більше…)

Поліцейські затримали автівку, що знаходилась у розшуку

16507119Вчора працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорозі Київ-Одеса затримали викрадений автомобіль.

01 лютого, правоохоронці столичного регіону, на стаціонарному пості «Б-Церква» 79 км. автодороги Київ-Одеса, що у Білоцерківському районі затримали транспортний засіб «ВАЗ-2105. (більше…)

Поліція затримала раніше судимого чоловіка за крадіжку

2Поліція охорони по гарячим слідам затримала раніше судимого громадянина, який проник до приватного будинку в м. Васильків, звідки скоїв крадіжку майна.

Вчора близько 20.0 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Київській області надійшов сигнал «Тривога» про спрацювання охоронної сигналізації в приватному будинку, який розташований в с. Путрівка, що на Київщині.  (більше…)

Де ви платите за комунпослуги?

ОпитуванняКожен, хто хоче, щоб у його оселі були газ, вода, електрика, тепло, повинен за них платити. Своєчасно і в повному обсязі. Самостійно обираючи, де це робити. Донедавна варіантів розрахуватися за блага цивілізації було небагато: відділення пошти та «Ощадбанку». Зараз гроші візьме каса будь-якого комерційного банку. А ще ж є різноманітні термінали. Та навіть прямо з дому з допомогою Інтернету вже можна заплатити. Як роблять це наші земляки, з’ясовували журналісти «Вісника». (більше…)

Цей рік справді дуже травматичний

Перша сторінка, п'ятниця, 3 лютого

Перша сторінка, п’ятниця, 3 лютого

– А ти знаєш, що цей рік дуже травматичний, всі астрологи про це пишуть, – каже моя кума. Я астрологічним прогнозам не довіряю, але й справді серед моїх знайомих чимало хто травмувався. Так і чую, то руку поламав, то ногу. І все на слизькій дорозі. (більше…)

Юрій Бобровнік: “Вулиці Ярослава Потапенка — бути!”

Юрій Бобровнік

Юрій Бобровнік

Перший заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Бобровнік розмістив на своїй сторінці у “Facebook” пост, у якому прозвітувався про роботу за 1 лютого:

“Пост незради. Робота без повноважень. Команда РДА в дії. Вулиці Ярослава Потапенка – бути! Стеження за паном завклубом Тухлим)

День – просто супер у плані роботи! По всьому місту і району, як білка в колесі. Усі, чомусь, сьогодні наче зговорились. Кажуть – Бобровнік, ми тебе підтримуємо, дорогу молодим! ))))

Сьогодні узгодили всі технічні позиції щодо переїзду нашого управління соціального захисту в приміщення податкової. Залишилися юридичні питання, договори та підписи. У п’ятницю плануємо першу хвилю переїзду. Переїзд працівників управління триватиме кілька тижнів, як мінімум, багато чого треба зробити. Але в першу чергу переселяємо тих, на кого вже все падає і під ким провалюється підлога. Дякую начальнику нашого відділення податкової Олесі Миколаївні за гарну співпрацю. А також керівництву Броварської податкової за розуміння. Надіюсь, дуже надіюсь, що всі наші слова завтра будуть у практичній дії))) Старт о 09:00.

У приміщенні РДА зустрів сільського голову Поліг-Яненок Валентину Кушнір. Запитую, чи ніхто її не ображає, пропоную присісти. Все, говорить, добре та присісти відмовляється. Запитую тоді, що Вас привело в РДА? Говорить – хочу дізнатися, що їхній завклуб у свій робочий час робить у місті. (Хотілося запитати її, а Ви що? )) ). І безпосередньо нам хоче «донос» на нього дати ))) Говорю – так він же не Ваш підлеглий. Пан Микола Тухлий – цікавий громадянин, зі своєю життєвою історією. Але саме він відзняв відео, як пані голова дорогу взимку будувала в селі. Вона ж – двоюрідна сестра Івана Бугаєнка і та сама пані, яка збирала проти мене підписи сільських голів. Вона ж останні кілька тижнів просто організувала стеження за графіком роботи завідуючого клубу. Звільнити хоче. Тільки от він – не її підлеглий. У селі ставлення до нього звісно різне. Але сільський голова й далі розчаровує … щоб зробити висновки, вона мстити бажає….

ЦНАП. Учора писав про його проблеми. Розмістили оголошення на вході: якщо працівники направляють до когось іншого, звертайтеся до першого заступника. Деталі – на фото. Чекаю рішення голови РДА про розширення їхнього штату. За посиланням – графік роботи, перелік послуг, які документи Вам потрібно мати з собою http://pereyaslav-rda.gov.ua/work-yust. Інформація тут розміщена давно. Розумію, мало селян заходить на сайт РДА. Працюю над ідеями про інформування щодо його роботи в інший спосіб. Підготуємо всі інші необхідні речі, тільки дайте штат.

Відвідав судове засідання, де розглядався спір по вулиці Ярослава Потапенка. Вирок суду – вулиці Ярослава Потапенка – бути!
Дякую адвокатові Евгену Линнику за відверто чесну, щиру і якісну роботу. Рекомендую його, як адвоката. Звертайтеся до нього. Ваші шанси на успіх озвучить до моменту подачі позову, а там Вам приймати рішення. Дякую всім, хто збирав підписи, хто підписом підтримував ініціативу про перейменування, хто вболівав, хто переживав, хто погодився розмістити таблички на своїх будинках, парканах. Усім, хто приходив до суду та підтримував нас свідченнями, своєю присутністю!

Узгодили всі позивні деталі до Переяслав-Хмельницької районної ради. Завтра подаю ще новий судовий позов.

І завтра о 10.00 сесія районної ради. Головне питання – звіт голови РДА Андрія Пряхіна.

Звісно, написав службову чи то доповідну, що робив і де був. Але голова вже був у відрядженні….

Отримав субсидію – бережи енергоресурси!

Якщо я споживатиму послуг менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Та пам’ятайте: це – лише міф.
Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, – треба! Ви зможете зменшити свою обов’язкову частку плати за комірне. А держава може стати менш енергозалежною.

Експерти Проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” спільно з Мінсоцполітики та Держенергоефективності вирішили ще раз звернути на це вашу увагу і створили відео “Отримав субсидію – економ енергоресурси!”.
Дивіться і пам’ятайте: надмірне використання енергоресурсів – шкідливе для вашого гаманця.

Проект USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні”

Марк Цукерберг вважає Україну другою Батьківщиною і анонсував санкції проти росіян у Фейсбук

 Марк Цукерберг заявив, що вже цього місяця відключить російському сегменту користувачів можливість писати в соціальній мережі Фейсбук.
Засновник і власник соціальної мережі Фейсбук Марк Цукерберг розповів, що за власним бажанням вводить санкції проти Росії, передає Joinfo.ua з посиланням на ИноСМИ.
«Мало хто знає, але наш рід з боку мами походить із Умані, а сам я, хоч і не є надто віруючим, але кілька разів їздив із хасидами інкогніто в Умань на святкування Рош Гашана і вважаю Україну своєю другою батьківщиною. Тому не можу спокійно дивитися, що Росія витворяє в Криму і на Донбасі. Крім того, коли я приїжджав до Росії і спілкувався з президентом, здається тоді це був Медведєв, він наступив мені на ногу і навіть не вибачився, тому я вважаю, що він це зробив навмисно. Так поводяться тільки дикі і невиховані люди», – розповів мільярдер.

Він сказав, що має намір відключити російським користувачам можливість писати в Фейсбук і закликав інші соціальні мережі, зокрема Твіттер, зробити те ж саме. Можливість Цукерберг наразі залишає. «Це, безумовно, піде на користь світовій павутині, бо ми не дамо можливості московським «тролям» там гадити», – пояснив свою ініціативу засновник Фейсбук.

Київщина надсилає гуманітарну допомогу Авдіївці

466Київська обласна державна адміністрація надсилає гуманітарну допомогу жителям Авдіївки.

На допомогу місту, що опинилось на межі гуманітарної катастрофи, з Київщини відправляють генератори, медикаменти, керосинові лампи, дитяче харчування, м’ясні консерви, крупи та інші необхідні речі.

Про це повідомляє прес-служба Київської ОДА.

Вантаж гуманітарної допомоги відправить кожен район та місто Київської області.

Голова Київської ОДА Олександр Горган також дав доручення головам РДА максимально сприяти роботі волонтерів.

«Наше завдання на сьогодні – допомогти мешканцям Авдіївки пережити скрутну ситуацію, аби не допустити евакуації населення. Київщина надасть наявні генератори, польові кухні, пересувні котельні та теплові пушки для обігріву багатотисячного міста»,– зазначив Олександр Горган.

На даний момент уже в дорозі до Авдіївки декілька автомобілів з гуманітарним вантажем.

Юні футболісти провели товариський матч на Динамівській базі в Києві

-28 січня в Києві на Динамівській базі відбувся товаристський матч між футбольною командою ДЮСШ «Переяславщина» (Київська область) та ФК «Київ».

До міськрайонної футбольної команди «Переяславщина» входять юнаки 2004-2005 років народження, жителі сіл Циблі, Пологи Вергуни, Пологи Чобітьки, Дівички, Студеники та міста Переяслава-Хмельницького.

Тренер ФК «Переяславщини» Андрій Середа зазначив, що товаристський матч став чудовою підготовкою до сезону, адже футболісти вперше грали на великому полі. Було трішки важко, але всі справилися з поставленими завданнями. Також варто зазначити що під час гри, учасники мали можливість проявити себе як футболісти для подальшого навчання в ФК «Київ».

Команда ДЮСШ «Переяславщина» висловлює щиру вдячність голові Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрію Пряхіну, керівнику ТОВ «АВТО-ГАРАНТ 08» Ірині Роман та керівнику ТОВ «Єрківці-2» Євгенію Черненко за надану можливість взяти участь у змаганнях.

Погіршення погодних умов: будьте максимально уважними на дорозі

31232 лютого на автошляхах області очікується погіршення дальності видимості до 500 м і менше у зв’язку з туманом, місцями на дорогах  – ожеледиця.

Працівники поліції нагадують водіям, що під час поїздок в умовах недостатньої видимості потрібно бути дуже уважними, неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. (більше…)

Огляд новин ТРК “Альта” за 1 лютого (ВІДЕО)

Огляд новин ТРК “Альта” за 1 лютого (місто Переяслав, Київська область).

Київ опиниться в полоні мокрого снігу та туману

176040Столичних мешканців попереджають про туман 2 лютого

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Укргідрометцентр.

“Погіршення метеорологічної дальності видимості до 500 м і менше тривалістю 3 години і більше”, – йдеться в повідомленні

За прогнозом синоптиків, 2 лютого буде хмарно з проясненням, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Температура вночі -7…-9°С, вдень 2-4°С морозу.

3-4 лютого очікується мокрий сніг, дощ, температура вночі – до -4°С, вдень – до -2°С.

5-6 лютого прогнозують невеликий сніг, вночі -4…-6°С, вдень до -3°С.

176033Додамо, що найближчими днями погода в Києві буде дуже не стабільна. Так, після відлиги, вже 6 лютого надвечір почне знижуватися температура повітря. А 7-8-9 лютого знову суттєве похолодання.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

 

“Акція” від супермаркету: шахраї надурили пенсіонерку на 4 тисячі доларів

Надурили пенсіонерку

Надурили пенсіонерку на гроші

Аби взяти участь в “акції”, пенсіонерка із Переяслава-Хмельницького (Київщина) віддала шахраям 4 тисячі доларів. Про цей випадок шахрайства, який стався наприкінці січня, повідомила Аліна Бондаренко, інспектор сектору моніторингу Переяслав-Хмельницького відділу поліції.

70-річна мешканка Переяслава-Хмельницького зустріла біля центральної аптеки двох жінок. Незнайомки назвалися представниками “ЕКО-маркету”. Сказали, що проводять у місті акцію, учасники якої можуть виграти вартісні призи. Щоправда, акція – лише для заможних людей. Тож вони попросили пенсіонерку піти додому і принести гроші, аби переконатися, що вона може брати в ній участь.

Переяславка повернулася з конвертом, у якому було 4 тисячі доларів, і довірливо віддала його до рук шахрайок. А далі, як кажуть, – справа техніки. Зловмисниці повернули конверт власниці, але вже без грошей. Відсутність коштів жінка виявила вдома.

Поліцейські розшукують шахраїв, а жителів міста й району закликають бути пильними, не довіряти та звести до мінімуму спілкування з незнайомцями. Якщо ви все таки стали жертвою зловмисників, негайно телефонуйте на спецлінію поліції «102».

За інформацією Переяслав-Хмельницького відділу поліції

На Київщині у Переяслав-Хмельницькому університеті відбувся випуск магістрів

131 січня в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулася урочиста церемонія випуску магістрів. Півтора року навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли 639 випускникам вручили заповітні дипломи державного зразка, серед яких 20 із відзнакою.  

Вручення дипломів в університеті – визначна подія. Адже це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів і студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Святково одягнені, з квітами, разом із батьками, а дехто вже й з власною родиною, випускники прийшли отримувати омріяні дипломи.

Цього святкового дня теплі слова привітань звучали від професорсько-викладацького складу університету, завідувачів кафедр, деканів факультетів, батьків, рідних та друзів. (більше…)

У Києві двоє чоловіків викрали авто з пасажиром і влаштували перегони з поліцією

ДТП

ДТП

Вчора ввечері, 1 лютого, у Києві двоє чоловіків намагалися викрасти автомобіль разом із пасажиром і влаштували перегони з поліцією.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Київ Оперативний.

Пізно ввечері дівчина підвозила свою подругу до вулиці Корольова, 8 у Святошинському районі. Під’їхавши до будинку, до автомобіля підбігли двоє невідомих чоловіків і витягли дівчину-водія з машини. А її подругу пересадили на заднє сидіння і викрали автомобіль.
(більше…)

Страшна ДТП у Києві: двоє загинули

ДТП

ДТП

Сьогодні рано вранці, 2 лютого, в Києві відбулася страшна смертельна дорожньо-транспортна пригода.

Про це повідомляє портал DTP.KIEV.UA у Telegram.

Відзначається, що аварія сталася на проспекті Генерала Ватутіна на виїзді з Троєщини. Там BMW на величезній швидкості врізався в фуру.

“Двоє загинули. Один у реанімації. Понівечені тіла витягували рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій”, – уточнюється в публікації.

Від сильного удару двигун легковика вилетів на 25 метрів.

На місці працювала оперативно-слідча група.

ДТП

ДТП

На Київщині на зупинку підкинули семеро цуценят на вірну смерть

Анатолій Лисенко: "У цьому пакеті викинули новонароджених песиків"

Анатолій Лисенко: “У цьому пакеті викинули новонароджених песиків”

У неділю, 29 січня, у сильний мороз хтось підкинув на зупинку, що на вул. Новокиївське шосе у Підварках (м. Переяслав-Хмельницький), семеро новонароджений ще сліпих цуценят. Їх відчайдушне скавуління рано-вранці почув Анатолій Лисенко, 49 років, який мешкає у цьому мікрорайоні. Ось, що він розповів.

– На зупинку я прийшов о 5.20 (так рано їду на роботу до Києва), і почув нестерпне скиглення чи то кошенят, чи то собачат. О цій порі ще темно. Тож, підсвічуючи ліхтариком мобільного, пішов на звук. У середині цієї недобудови побачив малесеньких песиків. Вони безпомічні лежали у кульку на бетоні, тремтіли від холоду і скавчали так, що у мене аж душу розривало. Не встиг я придумати, як їх порятувати, як під’їхала маршрутка. Їду дорогою, а ті песики, перед очима стоять. Так я зателефонував до своєї дружини і попросив забрати їх додому. Коли ж Надя прийшла туди, то побачила лише двох цуциків і то мертвих. Очевидно інших з’їли безпритульні собаки, яких дружина бачила біля зупинки. (більше…)

На Київщині маля впало з ліжка і зазнало черепно-мозкової травми

imagesЯк повідомила заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Лариса Кузьменчук, на стаціонарному лікуванні перебуває 203 хворих. У пологовому – восьмеро жінок і п’ятеро немовлят. Протягом останніх трьох днів на невідкладну допомогу надходило близько 15 викликів щодоби.

У середу, 1 лютого, до реанімаційного відділення із черепно-мозковою травмою потрапила 5-місячна дівчинка із міста. Маля зазнало тяжкої травми, впавши з ліжка. Її оперував нейрохірург із обласної лікарні. Лікарі роблять усе, аби стан маленької пацієнтки покращився і її можна було транспортувати до лікувального закладу столиці. (більше…)


Дизайн: Cliplib