Архив Березень 15th, 2017

Поліцейські затримали чоловіка, який вирубував ліс

808_o47-річного громадянина, який спилював лісові насадження, працівники взводу  роти забезпечення безпеки дорожнього руху виявили днями на 27 км автодороги Київ – Одеса. (більше…)

Поліція проводить перевірку щодо незаконного транспортування деревини

4908_o41-річного місцевого мешканця, який без відповідних документів перевозив вантажівкою близько 5 кубів деревини, працівники роти забезпечення безпеки дорожнього руху затримали в м. Березань. (більше…)

Тетяна Поліщук із Кривого Рогу знайшла сестру в Переяславі-Хмельницькому

Зображення000-120До Переяслав-Хмельницького міського самоврядування надійшов лист від Тетяни Григорівни Поліщук з міста Кривого Рогу, Дніпропетровської області: 

“Я, Полищук Татьяна Григорьевна, пенсионерка 1937 года рождения, всю свою сознательную жизнь проживала в г. Кривой Рог. Моя девичья фамилия Антонченко, затем Пестушко и Полищук Татьяна Григорьевна. Моя мама, девичья фамилия Билык Анна Васильевна 1910 г.р. украинка, родилась в Кировоградской области, село Кукловка. Ее родной брат Билык Иван Васильевич год рождения точно не знаю. Судя по фото, датированным 1932 годом, в то время на срочную службу брали в 20 лет. Если я верно думаю, Иван Васильевич Билык родился в 1912 году. Мой дядя Билык И.В. после службы в армии женился и остался жить в Хмельницкой области, Мануильский район (на то время 50-е годы). Я прекрасно понимаю, что в этой жизни все меняется, наверное, и район переименовали. В настоящее время Мануильский район переименовано в Теофипольский район, со слов мамы село называлось Танакановка (это не точно), поиски в Интернете вывели на село Трояновка.

В 1956 году дочь Ивана Васильевича Билык, а моя двоюродная сесричка Билык Галина Ивановна 1936 г.р. приезжала к нам в гости в г. Кривой Рог, пос.Шевченко (бывший Рудник Кагановича), адрес это старый. Мы с Галиной Ивановной очень сдружились в молодые годы, у нее были сестры Вера и Рая Билык и брат Александр или Сергей (точно не помню). После 1956 года мы с двоюродной сестрой мы больше никогда не виделись. Очень бы хотелось что-нибудь узнать о ней или об родственниках. Знаю что Г.И. Билык замужем, по мужу ее фамилия Жук Галина Ивановна. У моих кровных родственников есть дети, внуки. Родная сестра Галины Ивановны, Раиса Ивановна по мужу Тулганова. Хотелось бы услышать их хотя бы в телефоном режиме.

Буду очень признательна председателю городского совета, если Вы поможете мне хоть что-нибудь узнать о Галине Ивановне Билык и о ее родственниках-детях, а также внуках.

Прошу Вас, как председателя городского совета г. Переяслав-Хмельницкого, по-человечески войти в мое положение, по возможности разыскать и найти Галину Ивановну Билык по мужу Жук и ее родных сестер, брата, а может детей или внуков и соединить сердца кровных людей.

С уважением к Вам, Полищук Татьяна Григорьевна”

10 березня заступник міського голови Валентина Губенко цей лист та копії фотографій 30-50-х років відвезла до переяславки Ганни Іванівни Жук. Вісімдесятирічна жінка рада була дізнатися про свою меншу сестру. В короткій розмові із заступником міського голови вона розповіла, що декілька десятків років, як обірвалися родинні стосунки із меншою сестрою Тетяною. Поїздку до сестри в Кривий Ріг Ганна Іванівна поки що не планує, але увечері в колі родини вона поспілкується із сестрою Тетяною по телефону. Жінка говорить, що на майбутнє родинні стосунки триватимуть і вона чекає на гостини дітей та внуків Тетяни Григорівни.

Інформація з сайту виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради

Тарас Костін провів особистий прийом громадян

чав15 березня міський голова Переяслава-Хмельницького Тарас Костін провів особистий прийом громадян. Цього разу до нього зі своїми проблемами звернулося 8 мешканців міста.

Переважна більшість звернень стосувалася земельних питань. Також порушувалися комунальні питання та питання перевезення пільгових категорій громадян. Прозвучало кілька пропозицій, які стосувалися благоустрою міста.

За результатами прийому громадян міський голова дав доручення службам міста та структурним підрозділам виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради, щодо вивчення та вирішення питань з якими зверталися громадяни міста.

Ремонт тротуару на Шкільній закінчать наступного тижня

Ремонт тротуару

Ремонт тротуару

15 березня міський голова Тарас Костін проконтролював, як проводиться капітальний ремонт тротуару на вулиці Шкільна в Переяславі-Хмельницькому (Київщина). Про це йдеться на сайті міської ради.

Мер поспілкувався з дорожниками. Як запевнили фахівці дорожньої справи, капітальний ремонт тротуару завершать, якщо сприятиме погода, до кінця наступного тижня.

Міський голова залишився задоволеним якісною роботою ТОВ “Агрошляхбуд” (керівник Олександр Гончаренко).

У Переяславі-Хмельницькому визначено автошляхи, які потребують невідкладного ремонту

дорогаПерший заступник міського голови Григорій Карнаух провів виїзну нараду по обстеженню автошляхів міста Переяслава-Хмельницького (Київщина), які потребують ремонту, йдеться на сайті міської ради.

У нараді взяли участь – Олександр Вітківський, начальник відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю, Олександр Легкодух, начальник цеху “Благоустрій” комунального підприємства Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства.

В ході наради заплановано виконання робіт, а саме: по поточному ремонту вулиць – Грушевського, І. Мазепи, М. Сікорського, Шевченка, Сковороди (від буд. №51 до буд. №39), Покровська, Ярмаркова, Ново-Київське шосе, Шкільна, Я. Потапенка, Поліська, Інтернаціональна, Небесної Сотні, Богданова, Магдебурзького права, Героїв Дніпра, Гімназійна, Літня, провулок Тепличний, проспект Червоноармійців, тротуар по вул. Б. Хмельницького (в межах буд. № 97 та буд. № 99) за кошти загального фонду міського бюджету.

Капітальному ремонту підлягають вулиці Солонці, Золотоніське шосе, Сковороди (в межах вул. Покровська та вул. Шевченка), міжквартального роз’їзду вулиць Пугачова та Набережна та міжквартального роз’їзду вулиць Грушевського та Пугачова, тротуару по вулиці Б. Хмельницького (в межах буд. №36/29 та №67).

В опалювальний період ніяких перевірок димовентканалів не повинно бути

Сьогодні, 15 березня, в залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА (Київська область) відбувся розширений прийом1696 громадян. Такі заходи відбуваються щомісячно в рамках Всеукраїнського проекту “Діалог народу і влади та протидія корупції”. Цього разу звернулося на прийом не багато жителів нашого району – близько десятка осіб. На їх запитання відповіді надавали голова РДА Андрій Пряхін, його заступник Любов Онопрієнко, спеціалісти різних служб району.

Можливо, найактуальнішим було звернення жінки, яка розповіла, що кілька днів тому в селі Ташань до її старенької матері прийшов перевіряльник газових димовентканалів. Написав два акти, за що взяв по 70 грн. Лише після того, як господарка віддала гроші, поскаржилася своїй дочці, чи правильно вона вчинила, що впустила цього чоловіка? На це заявниці було роз’яснено, що впродовж опалювального періоду ніяких перевірок димовентканалів не повинно проводитися. Тож і ташанка, і жителі інших сіл мають повне право не допускати до своїх осель ніяких перевіряльників.

– На жаль, подібні випадки в селах нашого району не поодинокі, – звернула увагу на цю проблему представників місцевих ЗМІ, що були присутні на заході, Любов Оноприєнко. – Тому на апаратних нарадах в РДА керівник переяславської філії “Київоблгазу” Андрій Недяк вже не одноразово наголошував, що подібні перевірки в опалювальний період не повинні проводитися. Буває, що перевіряльники користуються необізнаністю людей і починають їх залякувати, що можуть відключити їм газ. В таких випадках люди повинні вимагати присутності сільського голови.

Тетяна Тищенко та кілька інших переселенок із Чорнобильської зони, які зараз мешкають у Пристромах, працювали у соціальній сфері і не отримали земельні паї. Ця проблема існує для багатьох жителів району, що опинилися у подібній ситуації. Ускладнена вона тим, що землі вже розпайовано. Буде вивчатися можливість надання землі поза межами населеного пункту.

Також були звернення про надання допомоги на лікування 16-річному хлопцеві із Вовчкова, ремонт дороги у Помоклях та інші. На всі було надано відповіді. Крім того, представники влади зазначали, що нерідко до РДА звертаються про матеріальну допомогу учасники АТО. Відповідно до нормативних документів з області їм виділяється разова допомога після повернення, а відповідно до районної програми до Дня захисника вітчизни їм надається по 500 грн.

– В інших випадках, – було наголошено, – просимо по можливості допомагати атовцям і сільських голів, і благодійників.

На Київщині знайшли тіло чоловіка, який втопився минулого року

рятув13 березня до оперативно-диспетчерської служби Макарівського району від чергового відділення поліції надійшло повідомлення про те, що виявлено тіло на поверхні водойми поблизу с.Бишів. По прибуттю на місце чергового караулу 50-ДПРП с.Бишів було встановлено, що загиблий мешканець Запорізької області, 1982 року народження.

Нагадаємо, 10 грудня 2016 року до оперативно-диспетчерської служби Макарівського району надійшло повідомлення про те, що в ставку поблизу с. Бишів втопилася людина. На місце події виїхав черговий караул 50-ДПРП с. Бишів.

Як стало відомо від місцевої мешканки, її сусід зник безвісті, на телефонні дзвінки не відповідає, і, можливо, він побіг по кризі даного ставка на допомогу потопаючому. Рятувальники разом із мешканцями села обійшли берегову лінію ставка по периметру, розпочинаючи з місця, де розташований його будинок. При обході місць провалів льодового покриття виявлено не було.

У період з 11 по 20 грудня 2016 року водолазними службами м. Києва, м. Ржищева та м. Переяслава-Хмельницького проводились пошукові роботи щодо виявлення мешканця Запорізької області. Тоді пошук результатів не дав.

Поліцейські розкрили резонансне вбивство жінки в Ірпені

фотоЗатримано тричі судимого чоловіка, який вбив жінку через свою фізіологічну неспроможність вчинити статевий акт. Про це повідомляється на сайті Головного управління поліції в Київській області.

27 лютого на подвір’ї між житловими будинками у центрі Ірпеня громадяни виявили бездиханне оголене тіло жінки. Співробітники місцевої поліції встановили особу загиблої. Нею виявилася 52-річна місцева жителька, яка систематично вживала спиртні напої та вела аморальний спосіб життя.

Начальник поліції Київщини Дмитрий Ценов розповів, що упродовж тижня було проведено низку слідчих та оперативно-розшукових заходів, у результаті чого правоохоронці вийшли на слід злочинця. У порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу затримано 39-річного тричі судимого уродженця Хмельницької області, який 8 місяців тому звільнився з в’язниці на сході України, де відбував покарання за аналогічний злочин. Після чого, у пошуках роботи, він приїхав до столичного регіону.

Встановлено, що тієї ночі він разом із загиблою розпивав спиртне, після чого пара вступила в статевий акт. Однак, через свою фізіологічну неспроможність чоловік розлютився та вирішив фізично розправитися з жінкою – схопив ножа та заподіяв тілесні ушкодження не сумісні з життям. До того ж попередній злочин, а саме – вбивство 17-річної дівчини, був вчинений ним через аналогічні проблеми.

На даний час підозрюваний зізнався у скоєному та перебуває під вартою. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років. Досудове розслідування триває.

На Київщині погоджено перейменування сільських рад

imgshortПід час засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань місцевого самоврядування, децентралізації та адміністративно-територіального устрою, депутати розглянули проект рішення Київської обласної ради «Про перейменування сільських рад Київської області».

Повідомила облрада 14 березня.

Подання про перейменування сільських рад надійшло від Переяслав – Хмельницької, Іванківської, Білоцерківської та Бориспільської районних рад.

Відповідно до пункту 26 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 13 Положення про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 12.03.1981 №1654-Х, члени постійної комісії рекомендуватимуть на пленарному засіданні перейменувати Жовтневу сільську раду на Студениківську сільську раду Переяслав – Хмельницького району Київської області,
Кухарівську сільську раду на Кухарську сільську раду Іванківського району Київської області, Кіровську сільську раду на Кучаківську сільську раду Бориспільського району Київської області.

Також депутати клопотатимуть перед Верховною Радою України про перейменування села Глибочка Білоцерківського району на село Глибічка Білоцерківського району Київської області та про опублікування даного рішення у бюлетені «Відомості Верховної Ради України» із наступним внесенням відповідних змін до Електронного довідника «Україна. Адміністративно-територіальний устрій».

Проект Рішення буде винесено на найближче пленарне засідання Київської обласної ради.


Дизайн: Cliplib