Архив Квітень 1st, 2017

НА ПЕРЕЯСЛАВЩИНІ СТАРТУВАЛА ПІДГОТОВКА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ “ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!”

02-1З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, громадська організація Let’s do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It! World під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко та за підтримки Київської обласної державної адміністрації проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій –«Зробимо Україну чистою разом!», яка відбудеться 29 квітня 2017 року з 10:00 по всій території України.

В рамках цієї акції в місті Переяславі-Хмельницькому (Київська область) відбулась підготовка – працівники виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради прибирали пляж на річці Трубіж.

Разом із працівниками виконавчого комітету працював з благоустрою депутат міської ради Юрій Шинкар.

Раніше працівники міської ради взяли участь в суботнику на закріплених територіях – Меморіалу Слави героям Переяславщини Другої світової війни та АТО, набережній річки Трубіж, що поряд із будинком самоврядування міста.

В містечку на Київщині вшанували річницю Миколи Лисенка

З нагоди 175-ої річниці від дня народження Миколи Лисенка – українського-0087 композитора, піаніста, диригента, педагога, збирача пісенного фольклору і громадського діяча в центральній районній бібліотеці Переяслава-Хмельницького (Київська область) відбулася літературно-музична година «Життя, віддане мистецтву». Епіграфом до години були слова Миколи Лисенка: «Я собі не давав падати і не попустю нікому, щоб мене був збив з мого пуття, з того шляху, яким я простую». В заході брали участь член Національної спілки письменників України Князенко Олег, голова шевченківського товариства Авраменко Юрій, кобзар, науковий працівник НІЕЗ “Переяслав” Микола Товкайло, педагог ДМШ ім..П.Сениці Неля Павелко, учениця ДМШ Мартишко Ангеліна, учитель музики Вовчківської ЗОШ І-ІІ ступенів Дяченко Валентина. Присутні прослухали коротеньку розповідь про життєвий та творчий шлях Миколи Лисенка та його твори у виконанні запрошених музикантів.

На Київщині “пенсійники” йдуть в трудові колективи

P226090728 березня перший заступник Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Любов Максимець та завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі ТОВ «Агрошляхбуд».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа  має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати.