Архив Квітень 11th, 2017

Дев’ять переяславців взяли участь у київському півмарафоні

Юрій Глоба, Микола Богатир, Юрій Герасименко і Василь Товкайло задоволені власними результатами

Юрій Глоба, Микола Богатир, Юрій Герасименко і Василь Товкайло задоволені забігом

9 квітня в столиці відбувся сьомий київський півмарафон (21,095 кілометра). Традиційно його маршрут пролягав по колу вздовж Дніпра, старт і фініш спортсменів відбувався на Контрактовій площі.

На дистанцію 21 кілометр вийшла рекордна кількість учасників – 2 800. Серед них було дев’ять жителів Переяслава-Хмельницького. Юрій Глоба, Антон Мамітько, Юрій Герасименко та Борис Аврамич вдруге брали участь у забігу, а Микола Богатир, Василь Товкайло, Руслан Саулко, Віталій Дейнеко та Віктор Невірко – вперше.

Бігуни долали дистанцію в музичному супроводі. Уздовж усього маршруту, через кожні 500 метрів, починаючи від Подолу, різні українські колективи грали національну музику країн, які будуть представлені на цьогорічному пісенному конкурсі “Євробачення”, який у травні відбудеться в Києві.

Цього року до участі в забігу були запрошені елітні спортсмени з Ефіопії і Кенії. Це одна з головних вимог для того, щоб змагання отримало “бронзовий лейбл” – знак престижу від Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Саме ефіопські атлети стали абсолютними переможцями серед чоловіків і жінок й отримали по 25 тисяч гривень призових.

Антон Мамітько (у білій футболці) показав найкращий результат серед переяславців

Антон Мамітько (на передньому плані) показав найкращий результат серед переяславців

Переяславські бігуни виступили дуже вдало. Найкращий результат показав Антон Мамітько – 1:18:07 (у переможця Анбеса Ленчо – 1:03.56) і виборов 32 місце в загальному заліку (шостий у своїй віковій категорії). Другий результат у Миколи Богатиря – 1:31:13, який замкнув перші дві сотні учасників і покращив особистий рекорд на 7 хвилин. Василь Товкайло не набагато від нього відстав і фінішував з результатом 1:31:19.

– Погода для бігу була хорошою, але трохи заважав зустрічний вітер, – розповідає про забіг Юрій Герасименко, 33 роки. – Мій результат – 1 година і 34 хвилини, я покращив минулорічний на 11 хвилин. Враження від участі – найкращі. Музичний супровід і активна підтримка глядачів додавали настрою і надихали. Дорогою спортсмени, які бігли задля власного задоволення, дякували й аплодували музичним колективам.

За участь у півмарафоні всі бігуни отримали пам’ятні медалі.

Бігуни дякують керівнику ПП “Земля Переяславщини” Олександру Яремі, який профінансував участь трьох переяславців у півмарафоні. Реєстрація коштувала 500 гривень.

Юлія Строчинська

На Київщині у Стовп’ягах прибрали, пофарбували міст і посадили сосонки

Прихожани церкви євангельських християн-бабтистів фарбують троси-відбійники

Прихожани церкви євангельських християн-бабтистів фарбують троси-відбійники

У понеділок, 10 квітня, у рамках Всеукраїнського акції “Чисте серце – чисте місто”, приурочену до 500-річчя Європейської Реформації, прихожани церкви євангельських християн-баптистів із села Стовп’яги (Переяслав-Хмельницький р-н) та Луганщини організували генеральне прибирання території Стовп’яг. Окрім цього, християнська молодь (усього було 25 осіб) пофарбувала у блакитно-жовті кольори міст, а в чорно-білі – троси-відбійники, які встановлені обабіч дороги на в’їзді у Стовп’яги. Фарбу надала сільська рада.

– До події, яка мала місце 500 років тому в Європі, кожен із нас може ставитись по-різному. Однак беззаперечним є той факт, що в тих країнах, де пройшла Реформація, сьогодні панують порядок та добробут. А загалом, чистота повинна бути не лише навколо, а й в серці. Адже коли ми розберемося зі своїми власними серцями, коли приведемо до ладу наші домівки, тільки тоді наші вулиці, села, міста та вся країна будуть чистими, – зазначив головний учасник заходу Олександр Качан, 27 років.

(більше…)

В містечку на Київщині землю надають лише місцевим атовцям

images-zemlya-624x428Нещодавно відбулася чергова 33 сесія міської ради Переяслава-Хмельницького (Київська область). Вже не перше скликання земельна комісія міської ради залишається найчисельнішою, оскільки традиційно привертає немало уваги депутатів. Зараз в ній їх 11. Звіт про її роботу у минулому році зробив її очільник депутат Владислав Юденко. Зазначив, що за цей період було розглянуто 1086 проектів рішень, з них 604 отримали позитивні висновки. Зокрема, учасникам бойових дій на території міста за підтримки цієї комісії було надано 81 земельну ділянку. Також зазначив, що, крім постійних членів з числа депутатів, її засідання відвідують і громадські активісти, і члени виконкому, і звичайні переяславці.

У блоці земельних питань було прийнято рішення про надання близько 30 земельних ділянок для учасників бойових дій (атовців) з числа жителів міста. На розгляд сесії було подано ще 57 заяв на отримання земельних ділянок також атовцями, але не з числа жителів міста. Ці заяви не було підтримано. І головна причина, чому ділянки у Переяславі не надають не місцевим, у їх обмеженій кількості, про що більш детально ми вже розповідали раніше.

Міський голова не має наміру продовжувати контракт з Анатолієм Фесенком

miskrada1На останній сесії міської ради Переяслава-Хмельницького (Київська область) було розглянуто питання, що стосувалося можливості подальшого перебування на посаді керівника міського ВУКГ Анатолія Фесенка. Справа в тому, що міський голова Тарас Костін має немало претензій до Анатолія Івановича як керівника. Про них він розповів в ході розгляду цього питання. Також зазначив, що отримує немало телефонних дзвінків і з Києва, і від переяславців про те, щоб залишити Фесенка на посаді, але має твердий намір не продовжувати з ним контракту, який закінчується вже 19 травня ц. р.

З іншого боку переважна більшість колективу комунального господарства (близько 80 %) підписала звернення і до міських депутатів, і до облради, і до КОДА, щоб нинішнього їхнього керівника все ж таки залишили. З цього ж приводу у ВУКГ двічі відбувалися збори за участю і представників виконавчої влади, і депутатів. Про те, чому переважна більшість комунальників і надалі хотіла б працювати з ним, на сесії розповіла голова їхнього профспілкового комітету Людмила Щербак.

– Ще у 2011 році тодішнє керівництво міста намагалося звільнити нашого керівника, – зазначила, зокрема, – тепер от знову. 6 березня за два місяці ми отримали повідомлення, що міський голова не продовжуватиме далі контракт. Колектив має намір відстоювати керівника. Він працює вже 17 років, і хоч, можливо, і робить якісь помилки, але людина професійна.

На підтримку Анатолія Фесенка виступило і ряд депутатів. Крім іншого, наголошувалося, що зараз навряд чи можна знайти іншу більш професійну людину на його посаду. У відповідь міський голова навів свої аргументи, а ще наголосив, що хотів би взагалі відмінити давню традицію призначати керівників комунальних підприємств міста на п’ять років. Він буде підписувати надалі контракти з ними на пів року, “щоб змусити їх працювати”.

– Я б увів таку систему і в міській раді, – добавив Тарас Вікторович. – Бо у нас 90 % людей працюють чудово, але є й такі, яких доводиться змушувати працювати.

Загалом обговорення цього питання тривало довго. Врешті звернення трудового колективу було взято до уваги. Було прийнято і рішення на підтримку цього звернення депутатами. Проте відповідно до закону підписує контракти з керівниками саме міський голова, а він зазначив, що прислуховується до всіх думок, порад, але головна відповідальність на ньому. І, схоже, непорозуміння між ним та Анатолієм Фесенком залишилися.

На Київщині відкрився магазин “Українські ковбаси” фірмової мережі “СвіжеНа!

Євген Льопа та Антон Фігуровський запрошують перехожих до магазину "СвіжеНа!"

Євген Льопа та Антон Фігуровський запрошують перехожих до магазину “СвіжеНа!”

Сьогодні, 11 квітня, у Переяславі-Хмельницькому (Київщина) відкрився продовольчий магазин “Українські ковбаси” фірмової мережі “СвіжеНа!”. Цей новозбудований торговельний заклад жовтого кольору із великими вікнами та двома вхідними дверима (наразі вони прикрашені гірляндами із різнокольорових кульок) розташований поблизу автовокзалу і привертає увагу перехожих сучасним інтер’єром.

Із самого ранку тут гучно лунає музика, а двоє молодиків у козацькому вбранні (організатори святкових дійств із Кременчука 29-річний Євген Льопа та 30-річний Антон Фігуровський) закликають переяславців та гостей міста завітати до крамниці. Аби покупці відчули смакові якості того чи іншого м’ясо-ковбасного продукту, представники ТМ “СвіжеНа!” пригощали усіх охочих всілякими ковбасами та щойно звареними сардельками-сосисками. Дегустаційний столик вони поставили в середині приміщення.

(більше…)

У Переяславі змагались сумоїсти Київщини

Переможці та призери команди Переяслава із тренером Сергієм Безкоровайним

Переможці та призери команди Переяслава із тренером Сергієм Безкоровайним

У суботу 8 квітня у нашому місті, в спортивній залі університету, пройшов Чемпіонат Київської області з сумо серед дорослих та молоді 21 – 23 роки. До Переяслава приїхало більше ста спортсменів, які займаються цією японською боротьбою. Головний тренер збірної Київщини із Сумо Сергій Безкоровайний, 57 років, розповів:
– Оскільки сумоїсти із Переяслава складають кістяк збірної Київщини, то федерація Сумо вирішила провести обласні змагання саме у нашому місті. На них і були визначені кандидати до збірної області на всеукраїнські змагання, переможці яких потраплять до лав національної збірної для участі у міжнародних змаганнях.
Сергій Борисович розповів, що першість Київщини проходила у трьох вікових та 8 вагових категоріях, і у всіх наші земляки виборювали призові місця. Так, переможцями у своїх категоріях стали переяславці: студентка 4 курсу Переяслава-Хмельницького університету Марина Круглова, дівчина виборола перші місця у двох вікових категоріях і двох вагових. (Згідно правил сумо одному борцю дозволяється виступати у важчих та старших вагових та вікових категоріях). Студентка 6 курсу Ірина Чорнобай стала переможницею у ваговій категорії серед дівчат до 80 кілограм та у абсолютній першості. Викладач кафедри спортивних дисциплін та туризму Вікторія Царук перемогла у ваговій категорії до 95 кілограм.
Серед юнаків не було рівних учню місцевої ЗОШ №1 Григорію Яремі. Він також виборов дві золоті медалі у ваговій категорії до 60 та 70 кілограм. Серед дорослих перше місце у ваговій до 60 кілограм здобув студент 3 курсу університету Віталій Самійленко. У категорії 70 кілограм до 23 років кращим став студент 2 курсу Юрій Дрегель, у цій же ваговій категорії серед дорослих перемогу отримав студент 3 курсу Анатолій Зайцев.
За словами тренера до складу збірної Київщини увійшли переможці та сумоїсти які стали другими в чемпіонаті області, а також відберуть кілька сильніших борців із бронзових призерів. Загалом Переяславщину у збірній області представлятиме 15 спортсменів.
Переяславські сумоїсти висловлюють подяку ректору Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди, академіку Віктору Коцуру, старшому тренеру Київської області з сумо, заслуженому тренеру України Сергійю Безкоровайному та генеральному спонсору Олександру Яіремі за розуміння підготовку спортсменів та чудову організацію змагання.
Володимир Набок

Дитяча творчість під час музичного виховання

У ДНЗ "Любавонька"

У ДНЗ “Любавонька”

Нікого не потрібно переконувати у важливості музичного розвитку дошкільника. Саме музика знаходить дорогу до душі дитини, спонукає її до самовираження, знайомить з навколишнім світом. Музика збагачує почуття та уявлення дитини, сприяє виробленню вміння відчувати ритм та мелодійність твору, формуванню здатності адекватно реагувати на них. Музична діяльність (співи, музичні рухи, слухання тощо) – це не лише засіб забезпечення виконання естетичних та освітніх завдань з музичного виховання, а й важливий засіб укріплення психічного та фізичного здоров’я, розвитку та мовленнєвих здібностей дитини. Музика допомагає дошкільникові глибше сприймати навколишнє життя, виховує любов до своїх рідних, друзів, Батьківщини, збагачує і емоційно забарвлює її мову, сприяє розвиткові її музичних здібностей.

(більше…)

Чотирнадцять років

Містечкові історії

Містечкові історії

Все почалося рік тому. Вона купила новий автомобіль для своєї фірми. І найняла на роботу хлопця. Прийшов за об’явою, без усяких знайомств. Всі неодружені дівчата накинули оком на Євгена: гарний холостяк. Та увагу він приділяв лише Вероніці Ігорівні. Завжди віджартовувався, що начальство шанувати треба: скільки разів поклонишся, у скільки ж разів і премія зросте. Жінці було приємно, що такий красень в усьому їй догоджає. Минуло не так багато часу, як всі, навіть, прибиральниця баба Ніна заговорили про службовий роман директорки з водієм. А вони своїх стосунків і не приховували. Та хіба сховаєш щасливі очі закоханої жінки? (більше…)

Переяслав: дати і події. Рік 1947-й

У березні 1947 р. Варваринську церкву (на фото праворуч від дзвіниці Вознесенського монастиря) було віддано в оренду для відбудови ткацької фабрики. Світлина кінця 1940-х років

У березні 1947 р. Варваринську церкву (на фото праворуч від дзвіниці Вознесенського монастиря) було віддано в оренду для відбудови ткацької фабрики. Світлина кінця 1940-х років

Минулого року «Вісник» започаткував розповідь про подїї, що відбувалися у нашому місті у післявоєнний час, на основі архівних документів виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради. Сьогодні продовжуємо публікації. З матеріалами про 1943-1946 роки можна ознайомитись у №№89, 92, 94, 97 газети за 2016 рік). (більше…)

Огляд новин ТРК “Альта” за 8 квітня (ВІДЕО)

Огляд новин ТРК “Альта” за 8 квітня (місто Переяслав, Київська область).

Аерозйомка недільного базару в Переяславі-Хмельницькому

На “YouTube” з’явилося відео недільного базару в Переяславі-Хмельницькому (Київщина), знятого з висоти пташиного польоту.

Поліція Київщини затримала зловмисників, які вбили чоловіка й тікали на вкраденому автомобілі

Вкрадене авто

Вкрадене авто

Двоє молодиків, у яких вже є проблеми з законом, позбавили життя свого знайомого, а потім заволоділи його автівкою. Тікаючи на викраденому авто, зловмисники скоїли ДТП. Однак втекти далеко їм не вдалося. Наразі вони затримані у порядку ст. 208 КПК України і їм загрожує довічне позбавлення волі. Повідомдяє відділ комунікації
поліції Київської області.

Житель Києва, який рибалив у селі Бушеве, Рокитнянського району зателефонував на лінію 102 поліції Київщини і повідомив, що він виявив тіло невідомого чоловіка, голова якого була занурена у воду. Також заявник повідомив, що бачив невідомих двох чоловіків, які намагалися закинути тіло в озеро. Після чого вони сіли в автівку «ВАЗ» червоного кольору і зникли у невідомому напрямку.

На місце події прибула слідчо-оперативна група Рокитнянського відділення поліції. Під час огляду тіла були виявлені тілесні ушкодження – травма черепа та грудної клітки. Поліцейські встановили особу загиблого – ним виявився 57-річний місцевий житель.

На пошуки зловмисників був орієнтований особовий склад та групи реагування патрульної поліції Рокитнянського району.

Під час проведення необхідних першочергових оперативних заходів працівникам поліції стало відомо про скоєне ДТП у сусідньому селі Житні Гори. Водій, керуючи автівкою, не впорався з керування і скоїв наїзд на дерево. Свідки дорожньо-транспортної пригоди розповіли поліцейським, що невідомі особи забрали з салону речі, документи і втекли у поле. Також вони описали прикмети, що співпадали з прикметами розшукуваних за вбивство осіб.

Однак, група реагування патрульної поліції, яка продовжувала переслідувати зловмисників, скоїла наїзд на велосипедиста.

Але інша оперативна група поліцейських не дала можливості злочинцям втекти. Одного з них працівники поліції знайшли та затримали у закиданому туалеті сільського клубу. Іншого учасника по дорозі на залізничну станцію – він вдав з себе байдужого перехожого і намагався сісти не електропотяг.

Затриманими виявилися двоє жителів Рокитнянщини 1987 року народження, які вже мають проблеми з законом: крадіжка та незаконне зберігання наркотиків.

Вони зізнались поліцейським у скоєному. Встановлено, що того дня троє товаришів по чарці добряче «хильнули». Приїхавши до озера на автомобілі старшого товариша, двоє друзів вирішили вбити чоловіка та забрати його автомобіль. Металеве знаряддя вбивства викинули у водоймище.

За даним фактом відкриті два кримінальні провадження за ч. 2 ст.115 (Умисне вбивство), санкція статті передбачає позбавлення волі від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, та за ч.3 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.

На Київщині жінка так захопилася святкуванням, що загубила дитину

Загубилася дівчинка

Загубилася дівчинка

На Вербну неділю поліцейські Броварського відділу поліції (Київщина) відшукали дитину. Горе-мати так захопилась святкуванням, що  загубила свою неповнолітню дівчинку. Невідомо, чим би завершилося перебування на вулиці 7-річної дитини, якби не поліцейські.

До поліції зателефонувала броварчанка та повідомила, що загубила свою доньку. По голосу відчувалося, що жінка знаходиться в нетверезому стані. Поліцейські негайно прибули на місце події та упродовж години знайшли дівчинку, яка довгий період часу без нагляду батьків гуляла на одному з дитячих майданчиків міста.

Правоохоронці склали відносно матері адміністративний протокол згідно ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП та направили повідомлення в службу у справах дітей Броварської міської ради для подальшої перевірки.

На Київщині затримано чоловіка, який два роки підкладав вибухівки підприємцю

вибухОперативники Головного управління поліції Київщини спільно зі своїми колегами з Києво-Святошинського району затримали чоловіка, який намагався позбавити життя приватного підприємця. Упродовж майже двох років він тероризував свою жертву: переслідував, підкладав вибухівки, присилав на його адресу ритуальні вінки.

Так, наприкінці 2015 року звернувся до правоохоронного органу житель с.Софіївська Борщагівка про те, що невідома особа прикріпила предмет, схожий на гранату до дверцят його автомобіля. У подальшому фахівці-експерти встановили, що граната «РГД-5», яка була вилучена з місця події, є бойовою.

У травні минулого року підприємець звернувся з аналогічною заявою. Цього разу невідомі особи підклали саморобний вибуховий пристрій біля офісного приміщення та здійснили вибух. На щастя, з людей ніхто не постраждав.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники поліції встановили, що впродовж тривалого часу за приватний підприємцем слідкує невідома особа міцної статури.

Як повідомив очільник поліції Київщини Дмитро Ценов, щойно підозрюваний з’явився біля офісу потерпілого, його одразу затримали поліцейські. Ним виявився 53-річний уродженець Узбекистану, житель Київщини. Державні номерні знаки на автомобілі, на якому пересувався чолов’яга, були змінені на інші і не відповідали дійсності.

В салоні автівки оперативники виявили та вилучили газовий пістолет «Форд» та набої до нього, пластикову коробку з металевими знаряддям для проколювання автомобільних покришок, дзеркало з ручкою для огляду важкодоступних місць, жіночу перуку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.15 та за ст.115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі від семи до п’ятнадцяти років. Чолов’язі оголошено про підозру у скоєнні злочину та судом Києво-Святошинського району йому обрана міра запобіжного заходу – тримання під вартою. Триває досудове розслідування

Відділ комунікації
поліції Київської області

В Переяславі розпочалися заходи відзначення 500-річчя реформації Лютера

R500-300x169Протестантські церкви і релігійні організації в місті Переяславі-Хмельницькому (Київська область) з метою виконання Указу Президента України №357/2016 від 26 серпня 2016 року «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» у 2017 році, проводять просвітницькі роботи з нагоди святкування 500-річчя Реформації та пропонують план заходів з нагоди відзначення 500-річчя Реформації:

 • протягом року (березень, квітень, травень) – проведення лекцій та показ відео в навчальних закладах міста на тему: «Реформація в Європі» та «Реформація в Україні». (Ринжук Андрій Анатолійович, тел.: 0935638809);
 • протягом року – подання наукових статей в місцеві газети “Вісник Переяславщини” та «Діловий Переяслав»;
 • протягом року показ документальних фільмів, 5-ти хвилинних роликів, новини R500 і цитат великих протестантів в ефірі ТРК «Альта» 1 раз в тиждень. Необхідні медіаматеріали надасть комітет R (Ринжук Андрій Анатолійович, тел.: 0935638809);
 • протягом року висвітлення ідей Реформації в 10-ти хвилинних лекціях місцевим педагогом – Кожевніковим Анатолієм Олександровичом в ефірі ТРК «Альта». (Кожевніков Анатолій Олександрович , тел.: 0689843138);
 • березень-травень – показ фільму «Лютер» для школярів, серед тижня повторний показ цього фільму для всього міста. (РБК) (Ринжук  Андрій Анатолійович,       тел.: 0935638809);
 • організація круглого столу оргкомітету R500 та з представниками влади з приводу освітлення та затвердження програми святкування 500 років Реформації;
 • березень-травень в університеті проведення наступних заходів:

– показ документальних фільмів про Реформацію;

– тиждень місії ССХ «Руйнівники міфів”;

– християнський концерт Вячеслава Святинчука;

– POWER-SHOW – шоу “здоровий спосіб життя  – сила Реформації”

(Баклицька Мирослава Юріївна, тел.: 0980909635);

Зазначені вище заходи затверджені ректором університету.

6 травня «РАЙонка» – конференція для молоді міста та району з метою освітлення ідей Реформації в НЦК. (Бойко Олександр Володимирович, тел.:0935797314);

 • 21 травня – День сім’ї, акція на площі Богдана Хмельницького за сімейні цінності. (Гречко Михайло Григорович, тел.: 0639625676);
 • 21 травня о 13:00 – квест для підлітків «Тези Реформації» в центрі міста. (Бойко Олександр Володимирович, тел.: 0935797314);
 • 21 травня – Свято Сім’ї в НЦК. (Михайлюк Олена Василівна, тел.: 0937831758386);
 • 1 червня – фестиваль «Реформація емоцій» – шоу та проходження пунктів заходу учнями шкіл. (Михайлюк Олена Василівна, тел.: 0937831758);
 • 3 – 17 червня – виставка картин в НЦК. Виставка складається з репродукцій картин великих реформаторів на відомі євангельські сюжети. (Кожевніков Сергій Анатолійович, тел.: 0935125592);
 • 17-18червня – історична екскурсія для молоді «Стіни християнства» в м. Кам’янець-Подільський. Екскурсія проходить в інтерактивній, ігровій формі з використанням аудіо, відеоефектів та мають логічно структуроване, цілісне послання. (Бойко Олександр Володимирович, тел.: 0935797314);
 • 15 вересня – всеукраїнський авто-пробіг під загальною назвою «500-річчя Реформації» із зупинкою в Переяславі-Хмельницькому. (Кожевніков Сергій Анатолійович, тел.: 0935125592);
 • 17 вересня 16:00 – участь у святкуванні Дня міста. Включити в програму концерт християнського гурту місії “Світло на Сході” та молитви пасторів від орг.комітету R (Ліходєєв Андрій Павлович, тел.: 0636056702).
 • 24 вересня 12:00 – спільне свято всіх протестантських церков «День подяки» на центральній площі міста. (Ліходєєв Андрій Павлович,             тел.: 0636056702);
 • 15жовтня 17:00 – вечір духовної музики в РБК. (Ліходєєв Андрій Павлович, тел.: 0636056702);
 • 29 жовтня – День Біблії (РБК) (Андрій Анатолійович, тел.: 0935638809);
 • вересень-жовтень в університеті проведення наступних заходів:

– документальні фільми на тему Реформації;

– фотоквест “реформатори України”;

– тиждень місії «ССХ» (спілка студентів християн);

– круглий стіл “Україна потребує Реформації”;

– відкриті лекції “Реформація і я”. (Горай Марія Владиславівна, тел.: 0971110582);

Зазначені вище заходи затверджені ректором університету.

 • 18 грудня 2017р., виділити територію в центрі міста під наглядом камер чи охорони для встановлення різдвяної інсталяції «Вертеп» (декорація хліва, ясел, Марії, Йосипа, маленького Ісуса). (Лисих Ігорь Володимирович, тел.: 0962781221);
 • отримання дозволу та встановлення інформаційного намету про Реформацію біля “Критого ринку” та на привокзальній території протягом квітня-листопада 2017 року (Ринжук Андрій Анатолійович, тел.: 0935638809);

Голова організаційного комітету: Ліходєєв Андрій Павлович

Тел.:0636056702

Пастор Церкви Християн Віри Євангельської “Небесна країна” – Гречко Михайло Григорович

Пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня – Ринжук Андрій Анатолійович­

Пастор Релігійної громади Євангельських Християн “Царство Божої Любові”- Гончар Віта Вікторівна.