Архив Травень 2nd, 2017

Друга книга із трьох запланованих про філософа Григорія Сковороду побачила світ

   У п’ятницю 28 квітня у  меморіальному музеї Г. С. Сковороди відбулась презентація книги «Учитель життя. Сковорода як гасло часу: нариси, дослідження, інтерв’ю, світлини», що вийшла завдяки ініціативі, заслуженого журналіста України, сковородинознавця – Володимира Стадниченко. Він же був упорядником цього видання та автором однієї статті, яка увійшла до другого тому. Володимир Якович за станом здоров’я не зміг приїхати до нашого міста. Тож книгу представляла науковець НІЕЗ «Переяслав» Інна Більченко, одна із публікацій якої також увійшла до цієї книги.

Другий том  надрукований у столичному видавництві «Успіх і кар’єра», за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Накладом 1000 примірників. Книга є другою у три книжному проекті «Сковорода-300», який повинен завершитись до ювілею: 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, що відзначатиметься у грудні 2022 року. Це

Про книгу розповідає Інна Більченко

Про книгу розповідає Інна Більченко

видання являє собою збірку нарисів, інтерв’ю, досліджень відомих українських письменників, музейних працівників, громадських діячів, журналістів та інших. Серед авторів Борис Олійник, Іван Драч, Володимир Стадниченко, Микола Махінчук, Олександир Шокало, Людмила Рінгіст, Алла Ковтун та інші.

Під час презентації заступник Генерального директора із наукової роботи Олександр Колибенко  подарував по примірнику Переяслав-Хмельницькій районній бібліотеці та бібліотеці університету.

Юні артисти вокально-театрального ансамблю «Фортуна» ЗОШ №7 під керівництвом Лариси

Фрагмент вистави

Фрагмент вистави

Дорошенко підготували цікаві мізансцени пов’язанні із життям і творчістю Григорія Сковороди. А на завершення всі учасники мали змогу подивитись постановку фрагменту із кіносценарію «Легенда про Григорія Сковороду», який також увійшов до презентованого видання, автор Віри Мельник, у виконанні артистів із «Фортуни» та працівників НІЕЗ «Переяслав».

Володимир Набок


Дизайн: Cliplib