Архив Травень 3rd, 2017

У травні всі пенсіонери міста можуть скористатися безоплатними поїздками

375054Раніше ми вже повідомляли про те, що на одній з сесій міської ради Переяслава-Хмельницького (Київська область) наприкінці лютого цього року було прийнято рішення про впровадження безоплатного проїзду (4  поїздки на місяць) для жителів міста ряду пільгових категорій за іменними талонами на березень, квітень, травень. Оскільки найчисельніша серед цих категорій — пенсіонери, передбачалося, що в соцзабезі талони можуть отримати лише непрацюючі, пенсія яких 1,5 тис. грн. на місяць і менше.

Як виявилося з часом на практиці, значно менше число людей, ніж очікувалося, виявили бажання отримати талони. Тож на наступній сесії було прийнято рішення, що у квітні та травні правом пільгового проїзду можуть скористатися і непрацюючі пенсіонери, які отримують пенсію 2 тис. грн. і менше.

Сьогодні, 3 травня, в ході ІІ пленарного засідання чергової сесії, яке провів міський  голова Тарас Костін, питання про пільговий проїзд знову було піднято. В ході нетривалого обговорення було прийнято рішення, що протягом травня всі пенсіонери, які того потребують, в тому числі і працюючі (таких близько 1,5 тис.), можуть отримати талони та скористатися чотирма безоплатними поїздками у міських маршрутках. Також ті, хто раніше отримав і не використав квітневі талони, можуть скористатися ними протягом цього місяця.

Команда ЦПТО виборола “золото” в обласних змаганнях з волейболу

Команда ЦПТО

Команда ЦПТО

26 квітня  в місті Українка Обухівського району відбулися фінальні змагання ІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнських змагань з волейболу серед команд юнаків професійно-технічних навчальних закладів, повідомляється на сайті Переяслав-Хмельницького центру профтехосвіти.

У змаганнях брали участь команди шести навчальних закладів області, а саме: ДНЗ «Катюжанське вище професійне училище», ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Фастівський центр професійно-технічної освіти», ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки», ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» (всього 56 юнаків).

Команда ДПТНЗ “Переяслав-Хмельницький ЦПТО” виборола І місце, не програвши жодної партії. Склад команди: Куленко Андрій (17 група), Почоменко Володимир (3 група), Безуглий Євгеній, Безуглий Роман, Лисак Олексій (19 група), Опанасенко Олександр, Коцур Дмитро (12 група), Волохонський Артем (21 група), Лаптєв Юрій (6 група), Ларкін Артем (група 7/8).

Нова форма – на удачу. «Темп» виграв перший трофей у сезоні

Віталій Тарасюк та капітан «Темпа» Євген Ільченко після нагородження

Віталій Тарасюк та капітан «Темпа» Євген Ільченко після нагородження

30 квітня у Студениках відбувся традиційний футбольний турнір памяті Героя Радянського Союзу, уродженця цього ж села Івана Яковича Кравченка. (більше…)

«Київщина – колиска моєї душі». Триста митців з Переяславщини взяли участь у фестивалі. Він проходив у Березані

Зображення-1210З нагоди відзначення 85-ї річниці утворення Київської області в м. Березань відбувся фестиваль «Київщина – колиска моєї душі». 30 квітня в ньому взяли участь аматори Березані, міста Переяслава та району, Яготинщини та Згурівщини. (більше…)

Переяслав долучився до наймасштабнішого прибирання країни

 29 квітня 2017 року вся Україна приймала участь у #LDU#LETSDOITUKRAINE

Не залишився осторонь і Переяслав.
В цьому році координатором по Переяслав-Хмельницькому було назначено Яценко Світлану (громадська організація «Духовні скарби України).

Як зазначила Світлана …

Спочатку, як рекомендовано областю, ми створили команду – заступником координатора став Янчук Ігор (депутат міської ради, Г О «Джем Толока»). Ігор взяв на себе роботу зі ЗМІ та з органами державної влади. Олена Микула (ВГО «Духовні скарби України) працювала з навчальними закладами та з залученням волонтерів.
Ми тісно працювали з міською радою, а саме з відділом капітального будівництва та житлово-комунального господарства. Велика подяка Вітковському Олександру Олеговичу та Маслюковій Раїсі Юріївні.
Завдяки їх професійній діяльності було організовано вивіз сміття, та забезпечення рукавицями. Не можу не висловити подяку Легкодуху Олександру Васильовичу та Модебадзе Роману Савельовичу та Слюсарю О.М. які без перешкод підтримали акцію.
Загалом в наймасштабнішій акції у Переяславі було офіційно задіяно 16 локацій координаторами яких стали:
– Гайденко І. В. (учений секретар НІЕЗ Переяслав), Нагайко Тарас(ГО
“Скарби Переяславщини”);
– Пасік Ю.М.(активіст), Янчук Ігор (депутат, ГО «Джем Толока»);
– Чубай Олександр (активіст);
– Батрак О.П. (директор Гімназії);
– Коломієць С. Г. (ГО “Інститут підтримки громадських ініціатив”),
Піліпенко А. (Активіст) Ліходєєв А., Бойко О. (Церква “Оселя Благодаті”);
– Модебадзе Давид (інспектор відділу КБ та ЖКГ м.Переяслав-Хм.);
– Микула Олена (школа “2”);
– Пасічник О. Д., Якименко І. П. (ГО “Відродження Переяслава”),
Вдовиченко Олена (Політична партія “Самопоміч”);
– Козій Микола Юхимович (активіст);
– Кот Сергій Іванович (ВГО “Журналісти проти корупції”);
– Мазікін Василій Володимирович (Активіст)
– Аврамич Олександр Петрович (головний інженер, газове господарство)
– Римар Михайло Анатолійович (центр зв’язку та управління ДСНС)
– Бочарін Петро Петрович (заступник голови міської ради)
– Федорук Жанна Володимирівна (депутат міської ради)
– Гринець Валентина Іванівна (керуюча справами виконкому)

Усього в прибиранні приймали участь близько 250 осіб.

І це ще не все – Черновський Андрій (ГО «Стала Гребля) для всіх у кого «ручки були в мозолях» приготував смачний обід.
Ну і закінчився день Музичним квартирником від ВГО «Духовні скарби України» де Доктор дядя Вова (Кримець Володимир з с.Циблі) насолоджував глядачів своєю творчістю.
На наступний день на мене чекала приємна несподіванка – депутат міської ради  Федорук Жанна (партія «Нові обличчя») запросила мене як координатора акції прийняти участь у нагородженні жителів найкращих дворів. Це була надзвичайна екскурсія по красотам депутатської дільниці 3213 46/15
Я вважаю, що  наше місто можно зробити комфортним для жителів і цікавим для туристів якщо будемо чути один одного і об’єднуватись задля добрих справ.

Виражаємо подяку за інформаційну підтримку заходу ТРК «Альта», Газеті «Вісник Переяславщини», Газеті «Діловий Переяслав» та інформаційному відділу міської ради.

У Переяславі-Хмельницькому працює унікальна студія суконь “DressRoom”

Сукні беруть для  фотосесій

Сукні беруть для фотосесій

Жителька Переяслава-Хмельницького (Київщина) Наталія Качан рік тому відкрила студію суконь “DressRoom”. У ній можна взяти сукенку напрокат або ж купити. З власницею студії спілкувався журналіст “Вісника”.

– Чому відкрили саме салон суконь?

– Кожна дівчина хоче бути красивою і не витрачати на це багато грошей. У магазинах зараз сукні коштують дорого, тому їх вигідніше взяти на прокат. І по собі я знаю, що навіть дорога сукня через якийсь час набридає. Кілька разів одягнеш, а потім вона просто висить у шафі.

А надихнула мене телепередача про сукні 19 століття. Під час перегляду я подумала, що можна шити вишукане вбрання  і надавати в прокат. Але це була лише ідея. А через кілька тижнів я спілкувалася зі своїми друзями-фотографами і від них дізналася, що в Переяславі не вистачає такої послуги, як одяг на прокат. А люди хочуть орендувати одяг для фотосесій чи святкових подій. Тоді я згадала про свою ідею і почала її реалізовувати.

– Де берете сукні?

– У більшості я замовляю вбрання з лондонських магазинів через Інтернет. Це зручно і немає ніяких ризиків. А частину суконь пошила моя подруга з Одеси. Усі вони оригінальні, виготовлені з якісних дорогих тканин, таких не купиш у магазинах. Фасони суконь я знаходжу в Інтернеті, інших салонах, але трішки переробляю їх. Якось подруга пошила сукню, яка в київському салоні коштувала 14 тисяч гривень, і вона вийшла навіть кращою, ніж там.

Наталія Качан: "У магазинах зараз сукні коштують дорого, тому їх вигідніше взяти на прокат"

Наталія Качан: “У магазинах сукні коштують дорого, тому їх вигідніше взяти на прокат”

– Який у вас асортимент?

– Починала я із 5 суконь. Зараз їх близько сорока. Це переважно коктейльні й вечірні сукні. Також є дитячі сукенки й колекція однакового вбрання для мами і доньки.

Часто в людей сукні на прокат асоціюється з одягом застарілих фасонів. У нас всі сукні сучасні, є вбрання модних кольорів – м’яти і пудри. Будь-яку сукню можна орендувати або купити.

– На які події найчастіше беруть таке вбрання?

– На весілля, дні народження, випускні, фотосесії. У нас одяг лише для святкових подій. Хоча коктейльні сукні можна вдягти на побачення.

– Хто ваші клієнти?

– Дівчата й жінки з різних областей. Найбільше замовлень отримую із Західної України, бо там прийнято на весілля вдягати найкраще вбрання.

Вони обирають моделі суконь по фотографіям, які я виставляю на сторінках у “Вконтакте” та “Інстаграмі”, вказують свої параметри, і я висилаю їм вбрання  через “Нову пошту”. Ще не було такого, щоб хтось повернув сукню, бо вона не підійшла.

Вбрання з нашого салону є у Львові, Івано-Франківську, Тернополі. Одна сукня побувала в Празі. У мене є клієнтка з Івано-Франківська, яка купує про три-чотири сукні за раз, бо часто буває на святкових заходах. Я знаю, що одну сукенку вона придбала на весілля родичів, які живуть у Празі.

У студії "DressRoom" – вбрання сучасних фасонів

У студії “DressRoom” – вбрання сучасних фасонів

– Ви надаєте сукні в прокат по пересилці. Розкажіть про цю послугу.

– Найчастіше клієнти з інших міст  купують сукні. Але зараз актуальний прокат по пересилці. Клієнтка вносить заставу, а я відсилаю їй сукню “Новою поштою”, і потім вона таким же чином пересилає її мені. Є ризик, що сукню можуть не повернути, а застава не покриває її повної вартості. Але я вам скажу, що нечесні люди є і в Переяславі. Можуть взяти і не повернути річ або принести її пошкодженою і не заплатити за це. У кожному бізнесі є ризики.

– Скільки коштує прокат?

– У середньому 400-500 гривень. Для кожної сукні ціна індивідуальна. Наприклад, залежить від того, скільки разів вбрання брали  в прокат.

– Як ви обробляєте сукні, які клієнти повертають у салон?

– У нас є пароочисник, який справляється з брудом, вбиває мікроби і бактерії. Деякі сукні здаємо у хімчистку.

– Ви почали бізнес у 19 років. Хто вам допоміг?

– Я завжди хотіла мати власну справу. Моя мама Катерина Антонівна, яка теж займається підприємництвом, для мене великий приклад у цьому. Я просила в Бога таку роботу, щоб був час на сім’ю, щоб вона приносила задоволення і дохід. Коли почала бізнес, моєму синочкові  було 3 місяці. Тож мені дуже допомагав чоловік Олександр. Він моя найбільша підтримка й опора. І мама мене теж підтримала. Взагалі я в будь-яку хвилину можу розраховувати на її підтримку. Не тільки фінансову, а й моральну.

Студія суконь “DressRoom”

Прокат та продаж вечірніх, дитячих суконь!
Телефон: 063-238-01-00

VК: Студія суконь “DressRoom”
Instagram: Dreemdress9031

Юлія Строчинська

Фото надані Наталією Качан

 

7-9 травня Фестиваль з повітроплавання «Кубок Переяслава-Хмельницького-2017»

1-1Організатори:
Виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради
Федерація повітроплавання України
Федерація повітроплавання України – Київська область
Повітроплавна Компанія СПАРТ-АЕРО

Місце та дата проведення: м. Переяслав-Хмельницький (Київська обл.) 7-9 травня 2017 року
Кількість учасників: до 10-ти екіпажів повітроплавних
Польоти: плануються загальні старти повітряних куль вранці і ввечері

Традиційний «Кубок Переяслава-Хмельницького» з повітроплавання проходить на початку травня, починаючи з 2009 року. Особливістю заходу є щорічна повітроплавна акція «Поле пам’яті» 8 травня 2017 року.

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА
7 травня (неділя) до 12.00 – заїзд та реєстрація учасників 17.00-18.00 – відкриття «Кубка» (головна площа міста)
18.00 – старт аеростатів з центральної площі (за умови сприятливого напрямку вітру)

8 травня (понеділок) 02.00 – 02.30 – передпольотний організаційний брифінг
06.00 – 09.00 – «Поле Пам’яті», присвячений Дню пам’яті та примирення з покладанням квітів загиблим на Букринському плацдармі
18.00 – 20.00 – вечірній політ над містом

9 травня (вівторок) резервний політ
02.00 – 02.30 – брифінг
06.00 – 09.00 – «Поле Пам’яті», присвячений Дню пам’яті та примирення з покладанням квітів загиблим на Букринському плацдармі
06.00 – 09.00 – ранковий політ над містом
16.30 – 18.00 – закриття Кубка Переяслава» на головній площі міста
18-00 – 20-00 – вечірній політ над містом

ПОВІТРОПЛАВНА АКЦІЯ «ПОЛЕ ПАМ’ЯТІ»
Букринський плацдарм – місце однієї з найбільш кривавих битв другої світової війни. В пам’ять про мільйони людей, які віддали свої життя заради відновлення миру, в честь Дня пам’яті і примирення і Дня Перемоги, згадуючи про численні жертви війни, проводиться повітроплавний переліт через р. Дніпро в районі Букринського плацдарму.

Завдання акції «Поле Пам’яті»
Переліт теплових аеростатів через р. Дніпро в районі м. Переяслава-Хмельницького (лівий берег), с. Луковиця Канівського району Черкаської області (правий берег). Під час перельоту з гондол теплових аеростатів на води Дніпра покладають квіти. У перельоті візьмуть участь до 10 аеростатів.

Учасники Акції:
– до 10 екіпажів теплових аеростатів
– представники преси
– представники громадськості
– представники органів влади

ОПИС АКЦІЇ “ПОЛЕ ПАМ’ЯТІ”
8-9 травня 2017 року
02.00 – Передпольотний організаційний брифінг
Мета: визначення стартової площадки, залежно від напрямку вітру, для здійснення перельоту через р. Дніпро.
03.45 – Виїзд екіпажів на місце старту аеростатів.
06.00 – Загальний старт теплових аеростатів (Переяслав-Хмельницький р-н Київської обл. або Канівський р-н Черкаської обл. в залежності від напрямку вітру)

Переліт через р. Дніпро. Покладання квітів на води Дніпра в пам’ять про загиблих у Другій світовій війні.

Записатися на політ на повітряній кулі можна за телефонами:
(050) 415-41-14
(096) 024-32-47
(093) 611-40-96
(044) 463-74-46
(044) 463-74-48

Або через: spartaero@gmail.com

А також через наші сторінки в соціальних мережах.

Вартість ознайомлювальних польотів на повітряній кулі:

Індивідуальні польоти:
2 особи+пілот 6 000 грн
3 особи+пілот 7 000 грн.
4 особи+пілот 8 000 грн.
Політ у складі групи: 1 особа 2 000 грн.
Участь у польоті: «Пам’яті» 1 особа 3 000 грн.

Ми, як організатори повітроплавного заходи, залишаємо за собою право вносити зміни в програму заходу у відповідності з погодними та іншими умовами виконання польотів.

Повітроплавна Компанія СПАРТ-АЕРО

У Переяславі-Хмельницькому подати заяву на реєстрацію шлюбу можна через Інтернет

Вікторія Литовченко: "Наш відділ бере участь майже у всіх пілотних проектах"

Вікторія Литовченко: “Наш відділ бере участь майже в усіх пілотних проектах”

Міністерство юстиції України запровадило ряд пілотних проектів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Як ними можуть скористатися жителі Переяславщини, розповіла начальник Переяслав-Хмельницького відділу ДРАЦС Вікторія Литовченко (31 рік).

Ми вже інформували населення про можливість реєстрації народження дитини безпосередньо в закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи, – нагадала вона про один із проектів. – Це зручно для батьків, оскільки не треба витрачати час на відвідання нашого відділу. Разом із свідоцтвом про народження за бажанням батьків можна отримати довідку про реєстрацію місця проживання немовлят.

Також вона розповіла, що жителі Переяславщини можуть проставляти апостиль у відділі ДРАЦС.

– Апостиль – це штамп, який ставиться на офіційному документі й надає йому юридичної сили на території інших держав, – пояснила Вікторія Литовченко. – До нас звертаються люди, які їдуть в інші країни на навчання, роботу чи постійне місце проживання. Ми засвідчуємо апостилем освітні документи, свідоцтва, довідки, нотаріальні документи. Наприклад, сьогодні зареєстрували на апостилювання заяву про те, що мати дає згоду на навчання доньки за кордоном.

Апостиль проставляється протягом двох робочих днів. Послуга коштує 51 грн для фізичних осіб і 85 грн для юридичних.

За словами Вікторії Литовченко в 2016 році послугою скористалися 40 громадян. Сім осіб апостилювали довідку про відсутність шлюбу в Україні. Найпоширеніший випадок, коли вона потрібна, – це одруження за кордоном.

Переяслав-Хмельницький відділ ДРАЦС є учасником пілотного проекту щодо реєстрації актів цивільного стану через Інтернет.

Проект запустили з 1 лютого цього року для зручності громадян та уникнення черг у відділах ДРАЦС, – розповіла Вікторія Литовченко. – На веб-порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (http://dracs.minjust.gov.ua) можна записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний час, задати питання в режимі онлайн, подати заяви на реєстрацію шлюбу, на реєстрацію розірвання шлюбу, на зміну імені, на повторну видачу свідоцтв та інші. Для цього необхідно зареєструватися на порталі, ввівши прізвище, ім’я, по батькові, логін та адресу електронної пошти. А потім, зайшовши на сайт, обрати ту послугу, яка вас цікавить. Заява про реєстрацію шлюбу через веб-портал дає можливість парам обрати будь-який відділ державної реєстрації актів цивільного стану, переглянути зображення залу урочистих подій та забронювати зручний час для проведення реєстрації шлюбу.

Варто зазначити, що ця електронна послуга – своєрідний «запис на прийом до спеціаліста». Адже якщо в заяві не буде електронного підпису особи (а його має невелика кількість громадян), то впродовж трьох днів треба звернутися у відділ ДРАЦС і підписати її. Також заповнення заяви через Інтернет не звільняє від подання необхідних документів до відділу.

Поки що ніхто з переяславців не подавав заяву на реєстрацію шлюбу через веб-портал. Але було кілька запитань в режимі онлайн. За словами Вікторії Литовченко, працівники реагують на них дуже швидко.

Начальник ДРАЦСу повідомила, що з 24 лютого піднялися тарифи на реєстрацію шлюбу. Урочиста реєстрація коштує 500 гривень, напівурочиста – 200 гривень.

Ще один пілотний проект Міністерства юстиції – «шлюб за добу». Поки що він запроваджений у містах Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі, Сєвєродонецьку, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам’янець-Подільському, Рівному, Житомирі, Харкові, Ужгороді, Чернівцях, Івано-Франківську, Сумах, Тернополі, Чернігові, Білій Церкві. Скористатися цією послугою можуть всі українці, незалежно від місця проживання і реєстрації.

Режим роботи Переяслав-Хмельницького відділу ДРАЦС: вівторок – з 9 до 20 години, середа, четвер, п’ятниця – з 9 до 18 години, субота – з 9 до 16.45. Понеділок, неділя – вихідні.

Юлія Строчинська

Фото автора

Жителі міста Переяслава-Хмельницького долучилися до акції let’s Do It, Ukraine!

Зображення-209Переяслав-Хмельницький долучився до міжнародної акції «Наймасштабніше прибирання країни», яка відбулася у всіх населених пунктах світу сьогодні, 29 квітня.

Акція проходила під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко.

Цю акцію підтримали Кабінет міністрів України, Київська обласна державна адміністрація, Переяслав-Хмельницький виконавчий комітет міської ради. (більше…)

На Київщині підліток загинув на даху електропоїзда

18156937_1333808730007629_2666771635586738790_n16-річного жителя Київської області вдарило електричним струмом під час катання на даху електропотягу. В результаті високої напруги юнак помер (http://portal.npu.gov.ua/…/kyivska/uk/publish/article/474893)

29 квітня о 18.20 до чергової частини Броварського відділу поліції надійшло повідомлення від чергової по станції «Бобрик», що в Броварському район Київської області, про те, що невідомий молодик виліз на дах електропоїзда сполученням Ніжин-Київ та його вразило електрострумом.

На місце події прибули карета швидкої медичної допомоги та слідчо-оперативна група Броварського відділу поліції.

Встановлено, що 16-річний учень 10 класу Броварської загальноосвітньої школи №9, нехтуючи правилами безпеки при поводженні на залізничному транспорті, заліз на дах, щоб покататись та отримав ураження струмом від високовольтної лінії.

Хлопець проживав разом із матір’ю. З її слів син тривалий час захоплювався «Зацеперством», робив селфі та відео на електропотягах. Нещодавно жінка розмовляла з юнаком на цю тему і він запевнив, що покінчив із цим захопленням.

На даний час за фактом смерті неповнолітнього поліція проводять перевірку та встановлює всі обставини трагічної події.

Українське вино вшанують у Києві

1493794978_bezimeni-3У Києві вже в восьмий раз пройде Kyiv Food and Wine Festival. Цього разу фестиваль, який буде проходити 13-14 травня на столичній ВДНХ, організатори присвятили класичному та ідеальному поєднанню: вино та сири.

Зазначимо, що Київський фестиваль їжі і вина «Kyiv Food&Wine Festival» це перший такого роду гастрономічний фестиваль в українській столиці, цілями якого є: популяризація українського вина, підвищення винної культури українців і розвиток виноробної галузі в Україні. Основний же акцент фестивалю зроблений на вітчизняному вині. Тут будуть представлені й великі винні компанії, й компанії нового українського виноробства й авторські виноробні з усієї України. Також на фестивалі традиційно представлять популярні та рідкісні вина Нового і Старого Світу.

(більше…)

У Києві прощаються з легендарним поетом Борисом Олійником

Борис Олійник

Борис Олійник

Поета поховають на Байковому кладовищі

У Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври триває похоронне богослужіння за померлим поетом Борисом Олійником.

Панахида розпочалася о 9:00 і завершиться о 9:45.

Після цього о 10:30-13:00 відбудеться церемонія прощання в Клубі Кабінету міністрів (Інститутська, 7).

Поета поховають на Байковому кладовищі о 14:00.

Нагадаємо, український поет Борис Олійник помер 30 квітня після важкої і тривалої хвороби.

У Переяславі грабіжники з електрошокером напали на юриста

index1 травня стало відомо про напад на приватного юриста в офісному приміщенні, де підприємцю погрожували пістолетом та електрошокером

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-служу Нацполіції у Київській області.

Двоє озброєних молодиків у масках вдерлися до приміщення приватного юриста і відібрали гроші та телефон. Поліція оперативно встановила та затримала розбійників, зараз їм оголосили про підозру. (більше…)

На Київщині знайдено тіло потопельника

01_Макарів_пожУ понеділок, 1 травня, до оперативно-диспетчерської служби Макарівського району від чергового поліції надійшло повідомлення про те, що виявлено тіло на поверхні водойми в селі Забуяння

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на ГУ ДСНС України у Київській області.

На допомогу направлено черговий караул 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Макарів. По прибуттю на місце рятувальники за допомогою гумового човна і рятувальної мотузки підняли тіло на берег та передали працівникам поліції для з’ясовування особи та обставин події.

 

На Київщині онук жорстоко відгамселив бабусю заради тисячі гривень

indexЖінка не може пробачити своєму кривдникові.

На Київщині онук по-звірячому познущався над 88-річною бабцею заради грошей. Він забрав у старенької тисячу гривень та пішов, а жінці ледве вдалося доповзти до сусідів та попросити помочі.

(більше…)


Дизайн: Cliplib