Архив Червень 5th, 2017

На Київщині триває робота пришкільних таборів відпочинку

DSCN7571На Переяславщині (Київська область) в усіх загальноосвітніх школах міста й району з 1 червня розпочали роботу щорічні двотижневі пришкільні табори. Діти приходять щодня, а організатори такаого відпочинку пропонують їм насисену різноманітну програму. Про це діти повідомлють і на своїх шкільних сайтах. Зокрема, на сайті Студениківської школи, яка є опорною в районі ,в ці дні повідомляєтся.

“При шкільному таборі відпочинку «Ластів’ята» розпочав роботу мовний загін “HappyCampers”,  організований серед учнів 7-8 класів.

Діти відвідують мовні заняття, де із задоволенням поринають у мовне середовище, здійснюють віртуальні подорожі до англомовних країн, створюють проекти; приймають участь у вікторинах, конкурсах, екскурсіях, рольових та лінгвістичних іграх.

Це сприяє підвищенню рівня володіння іноземною мовою учнів школи, зацікавлює їх, підштовхує до самостійної підготовки до вивчення мови, допомагає школярам здобувати необхідні мовні навички і долати мовний бар’єр.

Наше основне завдання –  показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль навчання, за якого увага концентрується на практичній частині і знаннях, які можна застосовувати пізніше в інших сферах”.

Замість закордону продуктів на мільйони відправляли на непідконтрольні території

aaapppperevod17-06-02-1496403078Завдяки прокуратурі Київської області державі відшкодовано збитки на суму понад 9 млн гривень особами, які організували незаконний канал постачання продуктів харчування на окуповані території Донецької та Луганської областей

Повідомила прокуратура Кивщини 2 червня.

Нагадаємо, у грудні 2016 року, прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області затримала групу осіб, які з використанням механізму перерваного транзиту територією РФ, вчинили привласнення коштів державного бюджету України в особливо великих розмірах.

Установлено, що протягом 2015-2016 років зловмисники здійснили псевдоекспорт продуктів харчування до окупованих територій Луганської та Донецької областей, хоча пунктом призначення товарів були Грузія, Іран, Азербайджан.

Відповідно до проведених експертиз зловмисники заволоділи державними коштами на суму понад 9 млн гривень, які надійшли з держбюджету в рахунок податкового відшкодування.

Завдяки вжитим заходам прокуратури Київської області до державного бюджету відшкодовано вказані кошти у сумі понад 9 млн грн.


Дизайн: Cliplib