Як каже ідеолог та керівник проекту Євген Клопотенко, зміна харчування в шкільних їдальнях позитивно позначиться як на здоров’ї дітей, так і на підвищенні культури харчування в Україні в цілому.

«Збірник рецептів розроблявся в повоєнний час, і головними критеріями тих років були калорійність і поживність. Наприклад, манка – не корисний, але дешевий, простий і калорійний продукт. І через півстоліття для дітей готують за тими ж технологіями: подають манку з грудочками і кип’яченою сметаною, злиплий рис та гумовий гуляш. Шкільне харчування – частина навчального процесу. Чому б нам реформувати не тільки шкільну програму, але і шкільне харчування?» – каже Клопотенко.

Фундація “Ашан для молоді” виділила для реалізації проекту 314 580 гривень. Ці гроші підуть на оплату роботи кухарів, дитячих дієтологів, технологів, редакторів, фотографа, адміністрування проекту, рекламної кампанії, купівлю продуктів харчування для розробки рецептів, а також більша частина бюджету – на отримання дозвільної документації від державних органів, сертифікацію кожного рецепту і рекомендації МОЗ.

«Цей проект відображає нашу нову концепцію, що направлена на щоденне покращення якості життя, піклування про здоров’я та добробут», – коментує Мануель Бальсольє, директор магазину «Ашан Райдужний», що стане відповідальним за партнерство з Євгеном Клопотенко.

Проект буде реалізовано спільно з благодійною організацією «Фонд лідерських ініціатив» та громадською організацією «Ангели школи».