Архив Вересень 3rd, 2017

На сесії підтримали дострокове розірвання договору оренди землі з “Югенергопромтранс”

31 серпня міський голова Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область) Тарас Костін провів чергову  42 сесію міської ради 7-го скликання, повідомили на сайті міської ради.

DSC_0006 На сесії були присутні 28 депутатів міської ради, перший заступник міського голови Григорій Карнаух, секретар ради Петро Бочарін, заступник міського голови Валентина Губенко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Валентина Гринець, керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, громадськість міста та представники засобів масових інформацій.
Депутати розглянули питання порядку денного та результативно проголосували за:

Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки від 28.12.2015 №1064, укладеного між Переяслав-Хмельницькою міською радою та ТОВ “Енерго-промислова група “Югенергопромтранс”; Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2015 №01-03-VII “Про утворення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” Волошин Мар*яна Володимирівна; Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2015 №01-03-VII “Про утворення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” Мільгевський Валерій Миколайович; Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2015 №01-03-VII “Про утворення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” збільшити кількісний склад виконавчого комітету до 23 осіб ; Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2015 №01-03-VII “Про утворення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” Лисенко Сергій Олегович; Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2015 №01-03-VII “Про утворення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” Гетьман Віталій В`ячеславович; Про затвердження звіту виконання бюджету м. Переяслава- Хмельницького за півріччя 2017 року; Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Переяслава-Хмельницького” Ткачуку Віталію Анатолійовичу; Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Переяслава-Хмельницького” Снопкевичу Вітольду Владиславовичу; Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Переяслава-Хмельницького” Гаврилюку Ігорю Івановичу; Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства “Переяслав-Хмельницьке виробниче управління житлово-комунального господарства” Переяслав-Хмельницької міської ради.

У Переяславі-Хмельницькому 1 вересня повісилася 16-річна школярка

00156930Як нам стало відомо, 1 вересня у Переяславі-Хмельницькому (Київська область) покінчила життя самогубством 16-річна дівчина, яка повинна була навчатися в 11 класі міської гімназії. Після свята Першого дзвоника, вона прийшла додому, проживала в мікрорайоні Карань, повісилася в сараї на електричному шнурі.

В родині було троє дітей, вона з них найстарша. Батьки розлучені.

Поховали дівчину сьогодні, 3 вересня.

Сьогодні на базарі: що по чім

523156390_1_261x203_prodam-slivi-termnovo-borschevСьогодні, 3 вересня, у Переяславі-Хмельницькому (Київська область) з ранку чудова сонячна погода. Схоже, літо повертається. Між тим на традиційному недільному базарі, що на вул. Шкільній, вже є ознаки осені. Правда, одна з них зовсім нелогічна. Зазвичай теперішня пора — це розпал продажу кавунів. Зараз їх на базарі майже не видно. Такого не памятають навіть міські старожили. Продавали груші по 15 грн. кг, а от яблук на ринку було зовсім мало. І це теж незвично, адже для них вже сезон. На виході з “Даринку” в бік сьомої школи пропонували яблука, привезені з Чернівецької області, по 18-20 грн. за кг. Мало хто цікавився. Тут же поряд продавали банани по 19 грн., виноград — по 23-26 грн. за кг. Там стояла черга.

Натомість у продажу зявилося багато слив-угорок. В основному виросли у місцевих садках. Хоча один чоловік сказав, що привіз їх із Григорівки, що за Дніпром. Цини, як на теперішній час, помірні — 14-15 грн. за кг. Деякі місцеві господарі почали виносити простенький виноград — по 10 грн. за кг. Сталою залишається поки що ціна на помідори, — 8-10 грн. за кг. Як і раніше, у продажу їх було доволі багато. Стільки ж сьогодні зранку коштувала і картопля, але її навезли дуже багато. Особливо великий вибір був на вул., що йде до сьомої школи. Очевидно, слід очікувати зниження ціни на неї.

На пташиному ринку пропозицій поменшало, хоча вибір живої птиці все ще достатній. Скажемо, курей породи “Майстер-грей” віком до трьох місяців якась бабуся пропонувала по 50-60 грн. за одну.

З початком осені у продажу побільшало свіжої риби, а от у мясному павільйоні були навіть вільні торгівельні місця. Можливо, людей відлякують доволі високі ціни тож і пропозицій мяса, сала поменшало. Ось якими були ціни на деякі продукти харчування (у грн.):

свинина (1 кг) — 110-120

сало (1 кг) — 90, підчеревина — 95

молоко (3 л) — 40

сир (1кг) — 50

сметана (1 л) — 40-50

яйця курячі (1 дес.): домашні — 20-25, фабричні — 10-22

лящ (1 кг) — 25-35

короп (1 кг) — 40

сом (1 кг) — 65

судак (1 кг) — 90-95

дрібні карсики (1 кг) — 15-20

цибуля, капуста (1 кг) — 8

перець-ротунда (1 кг) — 15-18

перець (1 кг) — 12

шампіньйони свіжі (1 кг) — 40

пшениця (відро) — 40

кукурудза (відро) — 35


Дизайн: Cliplib