Архив Вересень 8th, 2017

Від знань до навичок. Навіщо українським дітям дванадцятирічка?

«Ми вчитимемося 12 років?»

«Ми вчитимемося 12 років?»

Згідно з результатами дослідження експертів Всесвітнього економічного форуму, у 2020 році роботодавці найбільше цінуватимуть вміння правильно шукати та переосмислювати інформацію. За прогнозами, затребуваними на ринку праці будуть вміння вирішувати складні завдання, критичне мислення та креативність. Тож виникає питання, чи готує українська школа дітей до подібних запитів майбутнього? На жаль, попри виклики 21 сторіччя, наші школярі продовжують вчитися за радянськими шаблонами. Дітей змушують завчати інформацію, але не пояснюють, як нею користуватися та навіщо вона потрібна. Аби українська молодь не залишилась за бортом глобального ринку праці, вітчизняна освіта вимагає термінового реформування. (більше…)

Порошенко сам купує зброю й передає її армії

Президент особисто тестує зброю

Президент особисто тестує зброю

Президент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним силам України. Про це повідомляють ресурс Ukrainian military pages та народний депутат Володимир Ар’єв. (більше…)

Розірвано договір оренди з друкарнею, яка знаходилася у дитсадочку

sad17-09-07-1504798455Прокуратура Київської області відстояла позицію щодо повернення до комунальної власності приміщення дошкільного навчального закладу загальною площею майже 700 м2, яке використовувалось під друкарню, повідомляється на сайті прокуратури 7 вересня. 

Переяслав-Хмельницьким відділом Бориспільської місцевої прокуратури виявлено факт незаконної передачі в оренду приміщення дошкільного навчального закладу загальною площею майже 700 м2 для цілей, не пов’язаних з навчально-виховним процесом.

Установлено, що у квітні 2012 року між відділом освіти Переяслав-Хмельницької міської ради та приватним підприємством укладено договір оренди приміщення колишнього дитячого садочка загальною вартістю понад 700 тис грн для розміщення друкарні.

Укладеним договором оренди порушено вимоги ч. 5 ст. 63 Закону України «Про освіту», оскільки майно навчальних закладів повинно використовуватись лише за призначенням.

Крім того, договір оренди укладено з істотним порушенням умов договору, що у свою чергу порушує вимоги цивільного законодавства та вимоги  ст. ст. 10, 11 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», оскільки перед укладенням вказаного договору незалежна оцінка нерухомого майна не проводилась.

Завдяки вжитим заходам прокуратури  договір оренди розірвано та державне майно повернуто відділу освіти.

Громада Переяслава-Хмельницького тепер сама вирішує, куди витрачати частину грошей міста

ФотоБільша частина людей звикли до думки, що бюджетний процес на місцевому рівні – це прерогатива лише депутатів місцевих рад. Проте існує інструмент, завдяки якому рішення до процесу бюджетування можуть активно залучати звичайних мешканців. Це громадський бюджет – інструмент прямої демократії, за допомогою якого кожен мешканець має змогу долучитися до бюджетного процесу, зрозуміти його принципи та вплинути на рішення щодо витрат частини муніципального бюджету. (більше…)

Бібліотека школи на Київщини поповнилася книгами від народного депутата

Школярі раді подарункам

Школярі раді подарункам

На свято Першого дзвоника до Переяславського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів–ДНЗ» завітала помічник народного депутата України Сергія Міщенка Тетяна Дейнега. Вона привітала присутніх зі святом та вручила подарунок – книги для шкільної бібліотеки. (більше…)

Першу лекцію переяславським студентам прочитав заступник міністра освіти

101 вересня на поріг Переяслав-Хмельницького педуніверситету імені Григорія Сковороди стало молоде поповнення студентів. З цієї нагоди біля центрального корпусу відбулися урочистості, присвячені Дню знань і посвяті в студенти абітурієнтів 2017 року. (більше…)

Дві тисячі першокурсників обрали переяславський університет

Студенти-першокурсники Аліна Набухотна (філологічний факультет) та Віктор Сотник (факультет фізичного виховання) отримали символічні студентський квиток та ключ до знань

Студенти-першокурсники Аліна Набухотна (філологічний факультет) та Віктор Сотник (факультет фізичного виховання) отримали символічні студентський квиток та ключ до знань

Цього року велику та дружну студентську родину педуніверситету поповнив новий загін талановитої молоді. Загалом для вступу до нашого вишу було подано 5938 заяв. На денну форму навчання за кошти державного бюджету зараховано 1177 осіб, на контрактну – понад 800.

Серед спеціальностей найбільшою популярністю користувалися фізична культура, початкова освіта, дошкільна освіта, українська мова і література.

Чим же наш заклад приваблює сучасних юнаків та дівчат? (більше…)

В Канівському водосховищі виловили вже майже річну норму чехоні

            chekhon-3-1024x683Станом на 6 вересня в Канівському водосховищі вже виловили 10 695 кг чехоні, що складає 89,13% від річної норми, повідомило управління Держагенства рибного господарства. Відповідно до наказу Управління Держрибагентства в м.Києві та Київській області допустимий вилов – 12 тонн на рік.

         З початку вересня Київський рибоохоронний патруль щоденно проводить комплексну роботу із перевірки обсягів вилову чехоні.

Рибоохоронний патруль знайшов порушення і на “Даринку”

 two_column_s1BOy0n7В період з 30 серпня по 6 вересня рибоохоронний патруль Київщини виявив 59 порушень, повідомило управління Держагенства рибного господарства. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, – 40 750 грн. В ході проведення рибоохоронних заходів вилучено 84,5 кг незаконно виловленої риби, 38 сіток з жилки, 7 гумових, 2 моторних та 1 дерев’яний човни, 4 «павука» та інші снасті.

Найбільшу кількість порушень зафіксовано на Канівському водосховищі. Складено 12 протоколів на грубих порушників  правил рибальства. У період з 30 серпня по 4 вересня затримано 5 порушників на р. Супій та Малий Супій. Виявілено порушників на інших річках облсті.

           В ході перевірки ринків та місць стихійної торгівлі патруль виявив порушення (реалізація водних біоресурсів без відповідних документів), в тому числі і на “Дариноку” у Переяславі-Хмельницькому (Київська область). Протоколи направлені до суду.

           «Київський рибоохоронний патруль продовжує рейди та закликає всіх громадян бути свідомими та не порушувати Правил рибальства і збуту водних біоресурсів. Наголошую, поблажок не буде нікому», – акцентував начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.


Дизайн: Cliplib