Архив Вересень 10th, 2017

Чергова міська сесія — 28 вересня. Що розглядатимуть

Міська-рада-2-300x199Відповідно до розпорядження міського голови Переяслава-Хмельницького (Київська область) Костіна Т.В. від 07 вересня 2017 року №169/7-09 чергова сорок третя сесія міської ради сьомого скликання відбудеться 28 вересня 2017 року в залі засідань міської ради.

Початок пленарного засідання — о 10.00.

На розгляд сесії міської ради виноситься питання:

 1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури в м.Переяславі-Хмельницькому
 2. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області
 3. Про затвердження Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Переяславі-Хмельницькому на 2018 -2020 роки
 4. Про внесення змін до міської комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 17.12.2015 р. №07-03-VII
 5. Про передачу видатків та відповідних коштів у вигляді міжбюджетного трансферту з міського до обласного бюджету на обслуговування одиноких непрацездатних громадян Переяслав-Хмельницьким центром соціального захисту пенсіонерів та інвалідів
 6. Про внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VІІ скликання від 29.12.2016 № 01-29-VІІ «Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2017 рік (у новій редакції)»
 7. Земельні питання
 8. Про стан доріг в місті Переяславі-Хмельницькому
 9. Про стан вивезення ТПВ в місті Переяславі-Хмельницькому
 10. Про затвердження Положення про управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради
 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.11.2016 № 08-25-VІІ «Про затвердження загальної чисельності, структури керівного складу та виконавчих органів Переяслав-Хмельницької міської ради»
 12. Про надання інформації щодо результатів службового розслідування діяльності працівників ВУКГ та найнятих ними осіб на Ярмарковому кладовищі
 13. Інформації, оголошення.

На Київщині податківці звітують про збір податків

tbУ СІЧНІ – СЕРПНІ Ц.Р. ПЛАТНИКАМИ ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ БРОВАРСЬКОЇ ОДПІ СПЛАЧЕНО ДО БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ ПОНАД 3,1 МЛРД. ГРН. ПОДАТКІВ.

З посиланням на Броварську ОДПІ повідоимла 8 вересня Переяслав-Хмельницька РДА

В тому числі до Державного бюджету  Українинадійшло  понад              1,3 млрд. грн. В розрізі основних податків забезпечено надходження за рахунок:
–  154,9  млн.грн. податку на прибуток,  платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  3,4 відсотки;
 – 675,9 млн.грн. податку на додану вартість, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  16,2 відсотки;
– 499,8  млн.грн.  податку на доходи фізичних осіб,  платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 43,3 відсотки;
– 99,4 млн.грн. – надходжень військового збору.
Місцеві бюджети протягом січня – серпня ц.р. отримали  понад                       1,8 млрд. гривень.
Значний вклад у наповнення місцевих бюджетів сформовано за рахунок:
– майже 1,2 млрд.грн. податку з доходів фізичних осіб, надходження збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на                    28,1 відсотки;
– 231,3 млн.грн. земельного податку,  надходження збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 11,2 відсотки;
–  155,8 млн.грн.  єдиного  податку на підприємницьку діяльність,  по якому  надходження збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого на 30,7 відсотки.

У “пенсійників” на Київщині день відкритих дверей для молоді

111115 вересня в рамках проекту «День відкритих дверей» в Переяслав-Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області пройшли зустрічі з учнями старших класів Переяслав-Хмельницької ЗОШ № 2, Яготинського НВК № 3 та Згурівського НВК (ЗОШ гімназія).

         Перший заступник начальника управління Тетяна Бугай, начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Віта Кононенко, начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світлана Важка провели для учнів екскурсії по управлінню, розповіли про роботу спеціалістів, окремих відділів управління, про переваги реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду, легалізації заробітної плати.

         Учні та їх класні керівники подякували пенсійникам за цікаву, змістовну зустріч.

На Київщині тривають виплати вересневих пенсій

tb Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 08.09.2017 року профінансовано 32,1 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 19 751,1 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 10 вересня. Поштові відділення забезпечені коштами по 11 вересня.

ЗМІ ведуть трансляцію з кордону, де Саакашвілі намагатиметься потрапити в Україну

ArticleImage_129764Екс-президент Грузії, колишній голова Одеської ОДА, Міхеїл Саакашвілі, про позбавлення якого українського громадянства заявила влада, повідомив, що має намір повернутися в Україну в неділю, 10 вересня. Канал NewsOne, видання «Страна.ua», Іnforesist.org та інші ЗМІ ведуть онлайн-трансляцію події.

З Варшави (Польща) вирушив автобус з журналістами провідних ЗМІ, які будуть висвітлювати спробу повернення Міхеїла Саакашвілі в Україну, сам політик планує їхати на пропускний пункт «Краківець» разом з ними, повідомляє «Українська правда».

Автобус із журналістами прямує до Перемишля, де зранку  Саакашвілі планує дати прес-конференцію. Серед ЗМІ представлені «Українська правда», «Страна.ua», «Укрінформ», 24-й телеканал, а також іноземні ЗМІ – «BBC-Україна», AP, AFP та інші, а також зареєстровані журналісти грузинського телеканалу Руставі. Загалом – до 10 осіб.

Частина журналістів чекає на Міхеїла Саакашвілі у Перемишлі. За словами його помічників, політик доєднається до журналістів, і в цьому автобусі перетинатиме кордон на загальних підставах.

Як повідомляє NewsOne, зустрічати Міхеїла Саакашвілі на кордоні поїдуть лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко (вона заявила в ефірі NewsOne, що поїде до Польщі), Анатолій Гриценко, Валентин Наливайченко, народні депутати Єгор Соболєв, Віктор Чумак, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, а так же екс-депутат Єгор Фірсов.

Нардеп Юрій Дерев’янко заявив в Раді про те, що більше 20 депутатів поїдуть зустрічати Саакашвілі до кордону. У той же час Сергій Лещенко зазначив, що від партії «ДемАльянс» делегована група депутатів і активістів до пропускного пункту «Краковець».

Глава «Самопомочі» Андрій Садовий перерахував, хто з представників його політсили відправиться на КПП: Ірина Подоляк, Роман Семенуха, Семен Семенченко та Павло Костенко.

Всього 27 народних депутатів звернулися в Державну міграційну службу з вимогою бути присутніми в пункті пропуску «Краковець» 10 вересня. Під відповідним зверненням підписалися нардепи (з неперерахованих вище): Вадим Івченко, Сергій Євтушок, Олексій Рябчин, Олександра Кужель, Іван Крулько, Наталія Новак, Володимир Парасюк, Віталій Купрій, Іван Мірошниченко, Олексій Скрипник, Ірина Сисоєнко, Тарас Пастух, Олег Березюк, Ігор Луценко, Андрій Вадатурський, Дмитро Добродомов, Вікторія Войціцька.

Проти повернення Міхеїла Саакашвілі виступив глава радикалів Олег Ляшко: в своєму Facebook він закликав прикордонників «стріляти», якщо Саакашвілі прорве український кордон. Зі схожою рекомендацією виступив колишній радник глави МВС Ілля Ківа: заявив про наміри особисто розстріляти Саакашвілі і його соратників. Втім, потім він передумав і заявив, що «переступить через себе і не стрілятиме».

Видання «Главком» повідомило, що Міхеїл Саакашвілі начебто зустрічався в Женеві з екс-головою Дніпропетровської ОДА, власником групи «1+1 медіа» Ігорем Коломойським, а також із народним депутатам, власником телеканалу NewsOne Євгеном Мураєвим. Згідно з даними Держприкордонної служби України, Євген Мураєв перебував у Женеві кілька годин у понеділок 4-го вересня. «Детектор медіа» чекає на коментар каналу NewsOne з цього приводу.  Міхеїл Саакашвілі спростував повідомлення про свою зустріч з Ігорем Коломойським.