Архив Вересень 14th, 2017

Познайомтесь із роботою новітньої ТЕЦ у Білорусі

otec1Із 18 до 21 вересня відбудеться поїздка в місто Барань Вітебської області (Білорусь) для ознайомлення з роботою новітньої ТЕЦ, яка працює на деревній трісці. Запрошуємо всіх охочих. Запис за тел. 098-958-34-85.

Чи святкуєте ви День міста?

ОпитуванняПереяслав відзначає свято. З нагоди 1110-річчя міста передбачена якнайширша програма заходів. Які з них уподобали наші земляки, в яких візьмуть участь, де і як святкуватимуть, з’ясовували журналісти «Вісника». (більше…)

За гриби доведеться позмагатися

Перша сторінка, п'ятниця, 15 вересня

Перша сторінка, п’ятниця, 15 вересня

Минулого тижня в лісах Переяславщини спостерігався справжній грибний бум. Та такий, якого й не згадати в наших краях. Мій старий друг, грибник із понад 40-річним стажем, розповів про свої враження від цього: (більше…)

Колишній пілот визначив, чому розбився літак польського президента

Знайомтесь: Пальчиков Олександр Павлович, 76 років, громадянин України, прописаний у Києві, але уже тривалий час проживає в Хоцьках. Пілот літака востаннє сидів за штурвалом у 1985 році. Народився в селі Глибоке Завьяловського району Алтайського краю. Батьки все життя пропрацювали в колгоспі. Після семи класів пішов і сам працювати в колгосп. Мріяв стати льотчиком.
Від матроса до курсанта льотного училища

Перебуваючи на пенсії колишній пілот змінив штурвал літака на кермо автомобіля

Перебуваючи на пенсії колишній пілот змінив штурвал літака на кермо автомобіля

– Пам’ятаю перший свій «політ» уві сні із ліжка на підлогу. Мама тоді пожартувала: «Мабуть, буде льотчиком». І як у воду дивилася, – так почав розповідь про себе Олександр Павлович.
Проте до польотів у небі хлопцеві довелось спочатку поплавати на Балтиці. У 1960 році Олександрові виповнилось 19 років, і його призвали до війська. Службу проходив на одному із крейсерів Балтійського флоту:
– Сталось так, що наш корабель потребував капітального ремонту, і його поставили в док у Калінінграді. А там при ремонтному заводі працювала вечірня школа, і я попросив командування, аби мене до неї направили. Ремонтувались ми півроку. Я за цей період зумів закінчити відразу три класи і отримав атестат зрілості.
У 1964 році, після військової служби, Олександр вступив у Бугурусланське льотне училище, яке закінчив із відзнакою. Його, як кращого льотчика, залишили в училищі працювати інструктором та без іспитів зарахували до Академії цивільної авіації. Але хлопцеві хотілось не лише навчатись, він марив небом, тож попросив перевести його на заочне відділення. Літати командиром літака розпочав на Півночі у полярній авіації. Робити це доводилось в складних умовах Заполяр’я на небезпечних трасах Магадана, Чукотки, Норільська. Не один рік разом із дружиною на «ІЛ-14» займався проводкою кораблів Північним шляхом, проводив розвідку крижаних полів косяків риби.
Сімейний екіпаж розпочав роботу у Заполяр’ї
Олександр Павлович одружився, коли працював інструктором в училищі. Разом із

Ось на такому літаку розпочинав літати сімейний екіпаж Пальчикових

Ось на такому літаку розпочинав літати сімейний екіпаж Пальчикових

ним льотної справи навчала курсантів дівчина Тамара, українка, родом із Донецька. Вона і припала йому до серця. У 1968 році вони побралися. Через рік народилась донька Ірина. Згодом разом поїхали на північ у Магаданський авіазагін.
Як справжня українка, дружина увесь час просила чоловіка переїхати в Україну. Що цікаво, і Олександр Павлович виводить свій родовід по мамі з України. І дуже пишається своїм прадідом Семеном Бабіним:
– Мій прадід був українським козаком. Жив у селі Берека Харківської губернії, у Першу світову, за переказами рідні, брав участь у Брусиловському прориві. Проте я маю певні сумніви щодо цього. Адже дід був простим козаком, а як відомо з історії, у прориві брав участь лише офіцерський склад російської армії.
Чоловік погодився на переїзд лише у 1978 році. Про їхній сімейний екіпаж – чоловік – командир літака, дружина – другий пілот, – довідався начальник Бориспільського авіазагону Іван Хотинський. І запросив їх до Борисполя на літак «Ту-134». Але, щоб пересісти на цей літак, подружжю довелось пройти перенавчання в Ульяновську. Поки проходили перенавчання, змінився командир авіазагону, якому сімейний екіпаж був не потрібний. І стали літати вони нарізно. Згодом Тамару Іванівну перевели з міжнародних авіаліній на внутрішні, а потім і повністю «списали» за станом здоров’я.
Приписки були не лише на заводах, а й в авіації
СРСР наприкінці 70-х – початку 80-х років був славен численними приписками. Їх робили у всіх сферах діяльності. Зробив чи не зробив, а показник має бути в нормі. Почались приписки і в авіації. За словами Олександра Павловича, він увесь час боровся з ними. Його екіпаж завжди показував реальні дані, чим занижував показники авіазагону. Цим викликав незадоволення як керівництва, так і інших екіпажів, бо преміальних отримували значно менше ніж могли б:
– «Ви зрозумійте, добром це не закінчиться, – пробував переконати колег. – Не можна зменшувати фактичний час польоту». Наприклад: оформлюючи результати роботи на «Ту-134» на маршруті Бориспіль – Уфа, замість фактичного часу польоту 2 години 35 хвилин штурман записував у польотному завданні 2 години 25 хвилин. Такі цифри, так би мовити, підвищували продуктивність польоту.
Олександр Павлович зауважував колегам, що настане час і відповідно до сфальсифікованих записів будуть заправляти літаки, не доливаючи на «зекономлені» хвилини керосин у бак. Навіщо «катати» в повітрі зайве пальне, якщо в польоті перебуваєш менший час? Згодом так і сталось. Проаналізувавши показники із приписками за два роки керівництво авіазагону стало замовляти пального на 20 тисяч тонн менше. Почались перевитрати пального та нові конфлікти із керівництвом.
Хоцьки сподобались через велику кількість опеньків
Під час нашої розмови у небі саме пролітав літак, і потрібно було бачити, яким сумним поглядом провів його Олександр Пальчиков.
– Хочу в небо, літати, – сказав чоловік і відвів погляд. Аби якось заспокоїти колишнього пілота, цікавлюсь, як він опинився в Хоцьках.
– У 1983 році друзі привезли нас із Тамарою сюди по гриби. Ох, які тут ростуть опеньки! Дружина відразу запропонувала купити в селі якусь хатинку, і переїхати сюди жити. Тодішній голова колгоспу Григорій Микитович Качкалда підтримав прагнення дружини поселитись в селі, і колгосп нам продав будиночок неподалік лікарні. Коли дружина вийшла не пенсію, то відразу переїхала в Хоцьки. Згодом, залишивши квартиру в Києві, тут оселився і я. Дружина у 2012 році померла, тож доживаю віку сам. Донька разом із онукою Софійкою приїздить мене провідати, але через роботу не може довго затримуватись.
На прощання чоловік мені розповів, що на прохання друзів йому привезли копії записів самописців польського літака, який розбився під Смоленськом із президентом Польщі Л. Качинським на борту:
– Росіяни стверджують, що то була помилка екіпажу. Як на мене, коли я ознайомився із розшифровкою бортових самописців, льотчики робили усе правильно, просто літак несподівано сам перейшов у плоский штопор. Пілоти пробували його «вивести», але не вистачило висоти… До речі, для «Ту-154» це звична справа – «звалюватися» у цей плоский штопор. Причому, літак на якусь мить стає повністю некерованим для пілотів. І потрібно мати не лише запас висоти, а і досвід пілотів. Плоский штопор – це коли двигунам для нормальної роботи не вистачає повітря, втрачається їх тяга, починається так званий «помпаж». Я свого часу пропонував встановити на рульовій колонці штовхач, аби автоматично у випадку плоского штопора відразу перевести літак у вертикальне положення і цим самим двигунам при швидкому вертикальному падінні дати більше повітря. А потім, увімкнувши злітний режим двигунів, спробувати вивести літак із вертикального штопора і продовжити політ. Не знаю чому, але поки що мою ідею ніхто не підтримав.
Володимир Набок

Нардеп-утікач Онищенко планує стати президентом України

792784_w_300Підозрюваний у газових махінаціях народний депутат Олександр Онищенко планує 2019 року взяти участь у президентських виборах в Україні.

Про це він сказав в інтерв’ю The Washington Times. (більше…)

Уряд виділить 1 млрд гривень на підтримку фермерів

groysman4-768x48013 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Уряд офіційно визначив фермерство  як  найбільш оптимальну форму розвитку сільського господарства і основний пріоритет державної підтримки. Кабінет міністрів України запропонує  Верховній Раді передбачити в державному бюджеті на 2018 рік  1 млрд гривень на підтримку фермерів. (більше…)

За «чорнобильськими» ліками звертайтеся до дільничного терапевта

cms-image-00000291913 вересня відбулося засідання постійної комісії Переяслав-Хмельницької районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, праці та соціального захисту. Головував на засіданні Володимир Ярема, участь взяли голова ради Петро Качкалда та голова адміністрації Андрій Пряхін, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Якименко, його заступники та головний бухгалтер, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Царенок, голови постійних комісій Віктор Григорович та Сергій Шаменко, депутати, працівники виконавчого апарату ради. (більше…)

Чемпіони обох ліг зустрінуться у кубку

Перша лігаМинулої суботи завершився районний чемпіонат з футболу і у першій лізі. Сенсацій не було, тож особливих змін у турнірній таблиці не сталося. (більше…)

День відкритих дверей центру зайнятості для учнів Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти

P111044813 вересня 2017 року, в рамках проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості, учні першого курсу, ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти» здійснили ознайомчу екскурсію, з метoю фoрмування знань прo oсoбливoсті діяльнoсті служби зайнятoсті. (більше…)

Картоплину-каченя викопали в Харківцях

Сергій Дегтяр: «Траплялися бульби у формі серця. А такої, як ця, ще не було»

Сергій Дегтяр: «Траплялися бульби у формі серця. А такої, як ця, ще не було»

На початку вересня 26-річний житель Києва Сергій Дегтяр приїхав у село Харківці, щоб допомогти бабусі Марії Ткаченко зібрати урожай картоплі. Серед бульб знайшов одну незвичної форми – схожу на каченя. Рідні підказали, що знахідку треба відвезти в редакцію «Вісника».
– Збираючи картоплю, я завжди придивляюся до неї, бо цікаво знайти незвичну. Траплялися бульби у формі серця. А такої, як ця, ще не було. Здивувався, що вона вціліла, бо картоплю викопували трактором, – розповів хлопець. – Взагалі я люблю роботу на землі. У селі також доглядаю за садом, п’ять років займаюся пасікою: 10 вуликів зосталися від покійного діда  Івана Федоровича Ткаченка, колись він був головою сільської ради.
Сергій Дегтяр також зазначив, що цьогорічним урожаєм картоплі вони не задоволені: вродила дрібна і багато ураженої хворобами та шкідниками.

Юлія Строчинська
Фото автора

Турнір до дня Переяслава виграла футбольна дружина сьомої школи

Перед фіналом

Перед фіналом

В середу, 13 вересня, за сприяння міського відділу з питань фізичної культури та спорту на стадіонні імені Валерія Лобановського відбувся футбольний турнір серед шкільних команд присвячений 1110 річниці Переяслава. В змаганнях взяло участь вісім футбольних дружин. Згідно регламенту турніру пари суперників визначили за допомогою жеребкування. Команда, яка програє вибуває із турніру.
У першому матчі зустрілись футболісти другої та третьої школи. Ігровий час, два

В атаці команда ЗОШ№7

В атаці команда ЗОШ№7

тайми по 15 хвилин, не визначив переможця в серії пенальті точнішими виявились гравці ЗОШ№2. Гімназисти без особливих проблем розібрались із своїми однолітками із першої школи 5:1. Шість голів побачили глядачі і у грі між командами ліцею та п’ятої школи. Ліцеїсти перемогли 6:0. Також без особливого напруження, із рахунком 3:0 здобули перемогу футболісти із ЗОШ№7 у грі із командою четвертої школи.
У першому півфіналі гімназисти забивши два голи у ворота команди із ЗОШ№2, та не пропустивши у власні жодного вийшли до фіналу. Гра другого півфіналу виявилась більш напруженою. Лише один гол зуміли забити футболісти сьомої школи у ворота минулорічного переможця цього турніру команди із ліцею.

Тренери команд спостерігають за грою

Тренери команд спостерігають за грою

У матчі за третє місце зустрілись ліцеїсти та учні другої школи. Основний час не визначив бронзового призера тож, як і першій грі турніру переможця визначали за допомогою серії одинадцятиметрових ударів. Проте, цього разу юні футболісти із команди ЗОШ№2 штрафні удари виконали значно гірше за своїх опонентів і програли ліцеїстам 4:3.
У фінальній грі турніру гімназисти не зуміли продемонструвати гідну гру. Натомість футболісти команди із ЗОШ№7 зіграли чудово в атаці та надійно в обороні. За півгодини вони змогли забити шість “сухих” м’ячів у ворота суперників. Тож золоті медалі, кубок та почесні грамоти переможця на центральній площі міста під час святкування Дня Переяслава отримає команда загальноосвітньої школи №7.
Володимир Набок

Сільськогосподарських тварин слід зареєструвати

khochet-zapretit-soderzhanie-neidentificirovannykh-korovПереяслав-Хмельницька районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє власників с/г тварин міста та району, що, згідно із законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин», власники мають реєструвати своїх тварин та вчасно знімати з єдиного державного реєстру. Дія цього закону розповсюджується на юридичних та фізичних осіб, які займаються розведенням та утриманням тварин, продають їх. (більше…)

“Югенергопромтранс” просить правоохоронців відреагувати на блокування будівництва біопаливної ТЕЦ у Переяславі-Хмельницькому

0706_073941Компания “Югэнергопромтранс” просит правоохранителей отреагировать на блокирование строительства биотопливной тепло-электроцентрали (ТЭЦ) в Переяславе-Хмельницком, заявил руководитель юридического департамента компании Сергей Муравский на пресс-конференции в агентстве “Интерфакс-Украина” в среду, 13 сентября, сообщило інформагенство.

“18 августа активисты, как они себя называют, заблокировали въезды и выезды с предприятия шинами, фундаментными блоками … Мы вынуждены были написать заявления в правоохранительные органы из-за таких противоправных действий”, – сказал он.

По данным компании, биотопливная ТЭЦ в Переяславе-Хмельницком построена уже на 90%, она оснащена современным оборудованием финской компании Wartsilla, в том числе необходимыми фильтрами. Выбросы станции будут соответствовать экологическим нормам стандарта Евро-5, весь объем золы будет продаваться производителям удобрений (соответствующие контракты уже подписаны).

“Наша станция соответствует самим строгим нормам … Она сможет обеспечивать почти весь город теплом и горячим водоснабжением. При этом мы гарантируем, что тепловая энергия будет на 30% дешевле”, – отметил генеральный директор “Югэнергопромтранс” Владимир Куковальский.

Он добавил, что для блокирования строительства нет как юридических, так и просто логических причин.

Стоимость строительства биотопливной ТЭЦ в Переяслав-Хмельницком – EUR 7,5 млн, проект финансируется “Укргазбанком”. Электрическая мощность станции – 5МВт.


Дизайн: Cliplib