Архив Жовтень 15th, 2017

Гройсман вимагатиме відставки голови Київської ОДА через дороги

Гройсман вирішить долю Горгана за два тижні

Гройсман вирішить долю Горгана за два тижні

12 жовтня прем’єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував ремонт траси міжнародного значення “Київ-Знамянка”, розкритикувавши діяльність голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана

Як повідомляє “Моя Київщина” з посиланням на сюжет ICTV, очільник уряду попередив Горгана про те, що претензії місцевого населення через низьку якість ремонту доріг можуть призвести до його відставки.

“Якщо за два тижні ви не робите – я просив би мій апарат проконтролювати – ви подаєте у відставку”, – заявив Гройсман Горгану.

21 жовтня відбудеться “другий дубль” КіноТолоки

Перший дубль КіноТолоки

Перший дубль КіноТолоки

Минулої неділі в фойє РБК  відбувся перший дубль КіноТолоки. Кінопокази стартували з частини серіалу “Чорне дзеркало”, створеного за сценарієм англійського письменника і телеведучого Чарлі Брукера.

Фантастичний серіал “Чорне дзеркало”  розповідає про сучасне життя суспільства, яке стало заручником нових технологій. Життя давно перетворилося на справжнє реаліті-шоу, за подіями якого можна стежити в соціальних мережах. Люди не соромляться демонструвати своє життя, виставляти на показ свої дії, ділитися своїми думками і почуттями в мережі. У кожному офісі та будинку є комп’ютери або ноутбуки, у багатьох є планшети і смартфони. Грань між реальністю і показним життям в інтернеті настільки тонка, що деякі вже давно не помічають її. Сучасний стиль життя сильно змінився, суспільство тоне в пороках, не помічаючи самого важливого.

22467625_2155616914665628_8919665040196229810_oПроблема, показана у фільмі, дуже актуальна. Тож після перегляду глядачам було про що поговорити за чашкою чаю.

“Другий дубль” КіноТолоки відбудеться у суботу, 21 жовтня, о 19.00. Вхід вільний.

На Покрову переяславські волонтери відвезли гостинці українським захисникам

Переяславські волонтери в Станиці Луганській

Переяславські волонтери в Станиці Луганській

“На Покрову волонтери ГО ,,Серця Переяславщини” Інна Марченко, Микола Швиденко, Олександр Гріненко, Анатолій Старостін побували у Станиці Луганській, Кримському, Сєвєродонецьку, де передали гостинці від земляків, — написала на соїй сторінці у “Фейсбук” Світлана Шевченко. — Спасибі усім небайдужим, хто допомагає і всіма силами наближає перемогу. Учні 5 школи зібрали на ярмарку кошти і передали на придбання утеплення бійцям 43 бригади. Малюнки, листи, солодощі передали на передову. Так само бійці раділи малюнкам і листам від учнів ЗОШ N2.

Велика подяка Олександру Пироговському, Олександру Яремі, Сергію Ховайлу, В’ячеславу Саулку, місцевому ЦПТО, який передав 400 пиріжків! Спасибі учаснику бойових дій, багатодітному батьку Саші Дудко із Положаїв та його односельцям, які зібрали продукти, городину, фрукти.

Захисники раділи і гостинцям, і малюнкам

Захисники раділи і гостинцям, і малюнкам

Яніцький передав олію. Капітоліна Шевченко та мешканці Ковалина – продукти, мед, городину. Таня Бабісанда насмажила котлет. Як завжди передали гостинці Павло Васильович Колесник, Віра та Борис Дем’яненки, Катя та Юра Ходаківські. Спасбі також Вові Прохоренку, який безкоштовно ремонтував автомобіль. Приємною і несподіваною була передача дем’янчанина Сергія: весільний коровай, хліб, шишки, мед, цукерки, ліки.

Радості наших захисників не було меж. ,,Спасибі, що ви про нас пам’ятаєте”, – розчулено казали вони”.

У Переяславі-Хмельницькому приміщення школи використовувалось під магазин

У 2015 році посадовими особами Переяслав-Хмельницької міської ради надано дозвіл приватній особі на укладення договору оренди комунального майна – теплиці загальноосвітнього навчального закладу загальною площею 125 кв.м. Повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.
У подальшому, майно навчального закладу, вартість якого становить 90 тис. грн, використовувалось приватною особою для розміщення магазину з продажу непродовольчих товарів.

Таким чином порушено вимоги Закону України «Про освіту», оскільки майно навчального закладу використовувалось під діяльність не пов’язану з навчально-виховним процесом.

Крім цього, посадовими особами органів місцевого самоврядування вчинено правочин за умов відсутності права на розпорядження нерухомим майном, оскільки в порушення вимог ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація майна не проведена.

У зв’язку з чим, Бориспільською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позовну заяву про визнання незаконними та скасування рішень ради, визнання недійсним договору оренди та повернення майна відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради.

На даний час позовні вимоги прокуратури задоволено. Відтепер майно навчального закладу повернуто дітям для осітньо-виховних цілей.