Архив Жовтень 21st, 2017

«Переяславщина» гідно зіграла з одним із лідерів чемпіонату

В атаці футболісти "Джуніорс"

В атаці футболісти “Джуніорс”

У суботу, 21 жовтня, на міському стадіоні відбувся матч між командами «Переяславщина» та «Джуніорс» (Шпитьки). Гості у турнірній таблиці із 60 очками посідають третє місце, натомість «Переяславщина» лише із дев’ятьма заліковими балами знаходиться на передостанньому. Більшість вболівальників, які прийшли на стадіон скептично ставились до гри господарів і закладались між собою із яким рахунком господарі поступляться. Проте, гравці Переяславщини продемонстрували, що вони також вміють грати в футбол. Що правда у першому таймі гості повністю володіли ініціативою, але рахунок в зустрічі відкрили лише на 36 хвилині. Гол забив в лівий нижній кут воріт півзахисник гостей Євген Колесник. «Джуніорс» продовжував

Розбірка на полі мало не переросли в бійку

“Розбірка” на полі мало не переросла в бійку

атакувати. В одній із них півзахисник господарів Ярослав Варцев грубо зіграв проти нападника гостей. Гравець, проти якого було порушено правила відразу з кулаками накинувся на Ярослава. На поміч своїм, кинулись гравці обох команд. На поле навіть «вискочило» кілька вболівальників. Коли пристрасті вгамувались суддя показав гравцю «Переяславщини» пряму червону карточку, а гостеві лише жовту. Виходить, що самосуд в чемпіонаті області дозволений?

Людина, яка не хотіла чути мат на полі

Людина, яка не хотіла чути мат на полі

За кілька хвилин до завершення першого тайму гості забили другий м’яч у ворота місцевої команди. Богдан Рева, який захищав ворота переяславців, задалеко вийшов із рамки, і Андрій Байдачний перекинувши воротаря зробив рахунок 2:0. Відразу після перерви другу жовту, і автоматично червону отримав іще один гравець господарів. Залишившись із дев’ятьма польовими гравцями місцеві футболісти мобілізувались. Гравці встигали перекривати всі небезпечні зони, а при атаці відразу п’ятеро вибігали до воріт суперника. Під час одної із контратак на 68 хвилині півзахисника «Переяславщини» Павла Лисенка вивели віч-на-віч із воротарем і він не схибив. 2:1. Гості, мабуть, вирішивши відновити статус кво побігли забивати третій м’яч у ворота Богдана Реви, але воротар переяславців більше не допускав грубих помилок, і за допомогою захисників, які вдало блокували удари по воротам раз по раз відбивав атаки «Джуніорса». Натомість гравці «Переяславщини» змогли організувати іще кілька вдалих контратак, але місцевих футболістів підвела точність. Матч так і закінчився із рахунком 2:1 на користь гостей. По завершенні матчу вболівальники виказали претензії судді що він не реагував на мат, який «стояв» на полі під час усього матчу. Причому, гравці гостей примудрились навіть при розмові між собою в реченні із п’яти слів чотири сказати нецензурною лексикою. Київській обласній федерації футболу, мабуть, потрібно провести виховну роботу, як із гравцями, так і з суддями бо на стадіон подивитись футбол приходять не лише дорослі дядьки, а і діти.

Володимир Набок


Дизайн: Cliplib