Архив Грудень 6th, 2017

Де по місту відключатимуть світло

За інформацією Переяслав-Хмельницького районного підрозділу ПРАТ «Київобленерго» у зв’язку із розчисткою траси від дерев з 9-00 до 17-00 відбудеться відключення електроенергії у такі дні:

12 грудня 2017 р. по вул. Лєрмонтова, Гоголя, Павла Тетері;

 13 грудня 2017 р. по вул. Лозова, Лісова,

Дирекція ТОВ “Саланг-агро” з нагоди 25-річчя компанії влаштувала для працівників розкішне свято

рада директорів вітає своїх працівників

1 грудня 1992 року був першим офіційним робочим днем новоствореного малого підприємства “Саланг”, що на Переяславщині, Київська обл. Його заснували п’ятеро товаришів: Олександр Дорофєєв, Євгеній Полунін, Ігор Веселовський, Олександр Клещенок та Ігор Колихалов. Тоді чоловіків багато чого об’єднувало в житті, окрім сільського господарства. Між тим вони прагнули зайнятися саме таким виробництвом. Майже ніхто не вірив, що вони, вчорашні управлінці з заводу “Точмаш”, довго протримаються у невідомому для себе аграрному середовищі. Та засновники були впевнені – все у них вийде.

І ось минулої п’ятниці, день в день, у банкет-холі “Камелія” в Переяславі та сама рада директорів підприємства та великий колектив працівників святкували вже 25-річчя успішної діяльності ТОВ СП “Саланг-Агро”.

Для підприємства в умовах нинішньої економіки 25 років роботи – це таки вагомий досвід. І зараз, як кажуть, настав час “збирати камені”. Тим більше, що починали ми з нуля, і нам нічого як мовиться з неба не впало, ніхто на блюдці нічого не подав. Всі досягнення, які маємо на сьогодні, – це результат нашої  спільної праці засновників, партнерів і всього трудового колективу, – наголосив нинішній генеральний директор Ігор Колихалов, вітаючи всіх зі святом.

святкування 25-річчя

Із вітальним словом виступив кожен із засновників, і кожен дякував за співпрацю та особистий внесок працівників у розвиток підприємства. Водночас згадували імена тих, хто разом з ними починав, хто залишається поруч і сьогодні. Пригадували  й перші бізнес-проекти їхньої компанії. Зокрема, як завдяки кредитним коштам у 1996 році купили перший млин Могилів-Подільського виробництва. До речі, він і досі справно працює, чому  дивуються навіть виробники обладнання!

вітання від керівництва району

Засновники “Салангу” особливо дякували за “путівку в життя” і сприяння у створенні у Вінинцях саме виробничого підрозділу нинішньому голові районної ради Петру Качкалді. На той час він був головою райвиконкому і виділив кожному з салангівців по 50 га землі для ведення фермерства, яке тоді тільки зачиналося. Затим підприємство взяло в оренду паї місцевих людей з Вінинець, Лецьок, Гайшина, Цибель. У 2000 році назва підприємства уже змінилася на “Саланг-Агро”.

Підприємство уже кілька років поспіль утримує позиції в п’ятірці кращих виробників сільгосппродукції Переяславщини за показниками врожайності. Зокрема, за останні п’ять років тут вироблено близько 85 тис тонн валового зерна і майже 7 тис тонн борошна.

Приємно бути причетним до створення підприємства, яке на сьогодні є гордістю нашого району як за виробничими показниками, так і за сплатою податків та благодійницькою діяльністю, – наголосив Петро Качкалда.

святкування 25-річчя

Разом з керівником апарату РДА Валерієм Перчуком вони привітали колектив від імені районної влади та вручили  кожному засновнику подяку, а їхнім дружинам – жовті троянди. Зі щирими вітаннями та подарунками колективу прибув на свято і міський голова Тарас Костін.

 

Юрій Павлушко, директор ПП “Соснова” і голова районної організації Аграрної партії привітав насамперед Ігоря Колихалова з  входженням його до складу депутатів райради за списком їхньої партії, а також як колега-виробничник побажав усьому колективу сприятливої погоди і вдачі. Відзначив, що навіть у нинішній складний аграрний рік “Саланг” був прикладом для інших. Подарував пару образів у вишуканій оправі та два кофейні сервізи для побутових зручностей колективу.

Були важкі періоди, коли сходи то вимерзали, то вимокали, і доводилося пересівати великі площі. А

святкування 25-річчя

подолали всі ці труднощі ми тільки завдяки самовідданій праці нашого всього колективу, дякуючи золотим рукам наших працівників, – зазначив Євгеній Полунін.

 

За словами Олександра Дорофєєва, із 1 жовтня підприємство вчергове підвищило рівень зарплати працівникам на 15% і за підсумком 2017 року її середній розмір склав близько 7 тис. грн. Нині на підприємстві працює 101 чоловік, з яких 7 осіб мають тут стажу понад 20 років, більше 30 осіб працюють понад 15 років, багато хто не покидає тут роботу понад 10 років. Тобто в “Саланг-Агро” сформувався стабільний, професійний  і самовідданий трудовий колектив. Тож рішенням ради

директорів з нагоди ювілею підприємства подяками та значними грошовими преміями було відзначено всіх працівників.

Василь Гринчук (59 років) в “Саланг-Агро” працює старшим водієм майже 20 років, при цьому зізнається, що потрапив туди лише за третім разом:

Спочатку я працював у радгоспі майже 14 років. Коли там все розвалилося, шукав іншу роботу. Піти в “Саланг” порадив сусід, який туди влаштувався. Я працював тоді на ГАЗ-53 кранівником з десятиметровою стрілою, то їм поки такого спеціаліста не було потрібно. Потім просився на велику вантажівку, але треба було мати закордонний паспорт: вони якраз возили борошно в Білорусь. Коли фірма вже розширилася, то мене на роботу самі запросили.

Я дуже задоволений, що так все склалося, бо кращої роботи і колективу, я думаю, ніде не знайшов би. Тому і сина свого порекомендував. Віктору нині 32 роки, а його взяли як водія автотранспортних засобів після закінчення переяславського профтехучилища.  Нині він з такою розумною технікою працює, з навігаторами та комп’ютерами, що мені не дотягнутися. Моє діло – “газелька”, на якій забезпечую всі організаційні поїздки: за запчастинами, з обідом на поле, в інших господарських потребах.

Останнім часом хворів, то рада директорів та й увесь колектив дуже мені допомогли з лікуванням, підтримали морально. Я від усієї сім’ї щиро всім дякую за таку допомогу, людяність і розуміння керівників нашого підприємства проблем та потреб звичайних робітників. Я навіть не знаю, де ще з такою увагою і пошаною ставляться до людей праці, де так цінують своїх людей,  як у “Саланг-Агро”!      

За відкриті і добропо

рядні партнерські стосунки дякували раді директорів підприємства і сільські голови Гайшина Олександр Тур та Сергій Дяченко з Цибель, вручили подарунки, а Олександр Григорович навіть заспівав українську пісню.

Як зазначив на святі Олександр Дорофєєв, тільки за минулий фінансовий рік вони надали різної соціальної допомоги як колективам так і персонально на суму понад 600 тис. грн. Окрім допомоги бійцям у зоні АТО, “Саланг-Агро” регулярно опікується і потребами сіл, де працює, особливо ж дбають про дітей.

Із якими б ми проханнями не підходили, нам ще жодного разу не відмовили в допомозі, якою б значною вона не була, – зазначає директор Лецьківської школи Тетяна Зобенько. – Це підприємство стало вже ніби частиною нашого шкільного життя, так само як і ми їхнього. У нас неймовірно дружня співпраця та партнерські стосунки, в яких жодного разу я не відчула себе у ролі прохача. Дуже часто рада директорів з власної ініціативи ухвалювала рішення організувати для дітей якісь поїздки, екскурсії, на всі свята приходять з подарунками, і діти відчувають цю щиру турботу.


Напередодні наші 
учні самі запропонували піти в офіс підприємства, щоб привітати зі святом. Підготували концерт і подарували власноруч виготовлену  так звану карту візуалізації, де зазначили свої найкращі побажання успіхів,  благополуччя і подальшого процвітання та розвитку підприємству, що неодмінно й збудеться! 

“Саланг-Агро” для своїх працівників організував прекрасне душевне і розкішне свято. Працювали професійні фотограф та відеорежисер. Ведучими вечора запросили найкращих у своїй справі Валентина Шуткевича та Андрія Іващенка. Їхню розважальну програму доповнювали столичні артисти в жанрі вокального співу, гри на саксофоні, шоу-балет естрадно-циркової академії, виступав навіть ілюзіоніст із живими голубами. Щедрим та смачним було і частування. Працівники підприємства були в захваті, бо такий відпочинок їм випадає нечасто. 

Це свято як прояв поваги до трудового колективу є ще однією з ознак, що такі вивірені життям принципи порядності та чесності ведення бізнесу, орієнтовані на людину, які сповідують засновники “Саланг-Агро”, неодмінно приведуть їх до найвищої вершини успіху.

Питання про перейменування Переяслава-Хмельницького розглянуть в Київські облраді

.

Питання “Про повернення Переяславу-Хмельницькому історичної назви Переяслав” включено до порядку денного наступної сесії Київської обласної ради, яку планується провести 14 грудня ц. р. В переліку інших питань воно одне з останніх. Тож в разі, якщо виникне потреба у проведенні другого пленарного засідання цієї сесії, його розгляд можуть відтермінувати.

Відповідно до діючої процедури, після затвердження перейменування в облраді, остаточне рішення повинна буде прийняти ще Верховна Рада.

На Київщині відкрито обласну диспетчерську Центру екстреної медичної допомоги

Єдину обласну диспетчерську Центру екстреної медичної допомоги було відкрито 4 грудня у Білій церкві.

Повідомляється на сайті Київської облради 5 грудня.

«Над програмою служби екстреної допомоги Київської області, ми з командою депутатів обласної ради працювали протягом двох років. Відкриття єдиної обласної диспетчерської в місті Біла Церква є першим, але важливим кроком реалізації нашої мети. Дякую за підтримку голові обласної ради Ганні Стариковій», – сказала народний депутат Ірина Сисоєнко.

У єдиній диспетчерській будуть координувати кожний виклик пацієнта за номером 103 з найближчою за розташуванням машиною екстреної допомоги. Завдяки єдиній електронній карті всієї Київщини та комп’ютерної програми буде можливо бачити час доїзду кожної машини, поки пацієнта, при необхідності госпіталізації, будуть везти до лікарні. Диспетчер має вже з‘єднуватись з медичним закладом, говорити з яким діагнозом везуть хворого і лікарня має вже готуватись до надання медичної допомоги цьому пацієнту.

Поки диспетчерську запустили в тестовому режимі і працює вона по місту Біла Церква. Невдовзі будуть приєднані всі райони області.

«Поки уряд не хоче фінансувати державну програму розвитку ЕМД, область завдяки людській відповідальності та розуміння пріоритетів, знаходить власні ресурси, щоб не на словах боротись за зменшення смертності», – додала заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Гліб Смірнов – переможець міжнародного турніру

З 30 листопада по 3 грудня у Славутичі (Київська область) відбувся Х Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам’яті Г. Кіма. Його учасниками було понад 100 спортсменів з Білорусі, Молдови та України. У різних вагових категоріях виступили тут і чотири переяславці, вихованці тренера Олександра Смірнова.

Переможцем турніру став Гліб Смірнов. Друге призове місце виборов Артур Пархоменко, третє – Ельдар Митрофаненко. Його брат Ерланд став п’ятим.

Одразу троє переяславців перемогли на бориспільському рингу

.

У минулі вихідні у Борисполі (Київська область) відбулася відкрита першість місцевої ДЮСШ з боксу серед підлітків 2003-2004 та 2005-2006 р. н. Її учасниками були і юні боксери Переяславщини, повідомив тренер з цього виду спорту Ігор Юрченко (44 роки). Розповів, що останнім часом саме це місто стає важливим центром розвитку боксу на Київщині. Нинішні змагання за рівнем представництва у повній мірі можна було назвати чемпіонатом області, оскільки з’їхалися команди по суті з усіх районів – більше 100 учасників. Великий професійний ринг, гарне суддівство лише сприяють популярності бориспільських турнірів. Переяславцям це зручно ще й у тому плані, що недалеко їхати. Не потрібно шукати, де переночувати, витрачати додаткові кошти.

– Ми їздили і в суботу, і в неділю, – сказав тренер. – Крім учасників, брали з собою і двох хлопчиків 8-10 років. Вони займаються боксом, але у програмі для такого віку змагань не було передбачено. Все ж домовилися з деякими тренерами і зробили для цих дітей позапланові поєдинки. Тож вони мали можливість не лише спостерігати за іншими, а й самі вийти на великий ринг.

В основній програмі виступило п’ятеро наших хлопців. Троє з них переяславці Назар Чупрун, Костянтин Кузьменко та Сергій Боровик перемогли у відбіркових поєдинках, вийшли до фіналу і стали чемпіонами. Були нагороджені кубками та грамотами. Ще, на думку тренера, дуже добре виступив Артем Менжак із с. Виповзки.

Це були передостанні змагання цього року. Останні плануються наприкінці грудня в Ірпені. Тут буде проходити відбір на зональні змагання чемпіонату України. Всі троє переяславських переможців також мають взяти в них участь.

Другій школі на відновлення збитків пограбування дадуть 33 тисячі

.

Як ми вже повідомляли, 30 листопада Тарас Костін, міський голова Переяслава-Хмельницького (Київська область), провів чергову 45 сесію міської ради. Внесено деякі зміни до ряду міських програм нинішнього року та затверджено інші програми на наступний та подальші роки. Перед цим 28 листопада ці питання розглядалися та узгоджувалися на засіданні міськвиконкому, про що ми інформували у “ВП” від 1 грудня ц. р.

Зокрема, добавлено у програму реформування ЖКГ необхідність виготовлення проекту для капремонту каналізаційної мережі по вул. Івана Мазепи;  у програму розвитку освіти – утеплення фасадів, заміна вікон, капремонт спорткомплексу та частини даху ЗОШ №7, утеплення фасадів та капремонт системи опалення у ЗОШ №5, капремонт даху ЗОШ №2, 4, гімназії та деякі інші проекти. Всього ж на ці роботи потрібно понад 18 млн. грн. Проте, як зазначив начальник міського відділу освіти Петро Ярмоленко, освітяни внесли до програми всі свої потреби, і шукатимуть фінансування з усіх можливих джерел. З міського бюджету просять виділити кошти по можливості.

В ході обговорення ряд депутатів говорили, що немало проектів “по освіті”, запланованих раніше, так і не було виконано. На це заступник міського голови Валентина Губенко зазначила, що такі плани не відміняються і не втрачають своєї актуальності. Їх виконання переноситься на наступний рік.

У програмі “Молодь Переяславщини” передбачено збільшення коштів на патріотичне виховання та підтримку обдарованої молоді. Адже стипендіатів міської ради зараз аж 79. На наступний рік під цю програму планується 140 тис. грн. Відповідно, у програмі розвитку фізкультури – на ремонт міського стадіону передбачається 850 тис. грн. У програмі розвитку культури Валентина Губенко, крім іншого, просила передбачати щорічно по 40 тис. грн. для поновлення іграшок на головній новорічній ялинці, 450 тис. грн. – для придбання нового тенту для головної сцени міста, яку до різних свят встановлюють на центральній площі, а також фінансування для ремонтів клубів чи благоустрою території навколо них у мікрорайонах міста та інше. Згадала навіть дзвіницю Вознесенського храму, яка потребує ремонту. На це секретар ради Петро Бочарін висловив пропозицію передати об’єкт УПЦ КП.

Було прийнято рішення про внесення змін до міського бюджету на нинішній рік. Серед іншого було погоджено і додаткову пропозицію про певний перерозподіл коштів, що виділяються для відділу освіти.

Як ми вже повідомляли у “ВП” від 1 грудня ц. р., у ніч з 26 на 27 листопада було пограбовано ЗОШ №2, що в центральній частині міста. Невідомі злочинці викрали промислову м’ясорубку, два ноутбуки, монітор та самовар, зробили ряд пошкоджень. Поки триває слідство, для відновлення нанесених збитків школі буде надано 33 тис. грн. Як зазначила начальник міського фінвідділу Юлія Жарко, це не додаткові кошти. Їх буде взято з тієї суми, що раніше передбачалася на ремонт шкільної покрівлі, і який цього року не було зроблено.

У Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту прибув четвертий гуманітарний вантаж з Німеччини

Олівер Браун (четвертий ліворуч) і його команда відправляють вантаж у Переяслав

У листопаді Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів отримав четвертий гуманітарний вантаж з Німеччини. Його підготувала команда Олівера Брауна, керівника сервісного центру з обслуговування людей літнього віку «Pik ASZ» (Мальтійська служба допомоги) міста Магдебург. (більше…)

До Дня енергетика встановили «сонячну» лавку

5 грудня у місті енергетиків встановили лавку із вбудованим сонячним модулем, завдяки якому можна заряджати мобільні пристрої.

«Сонячну» лавку SolarBench встановлено у Новодністровську
в рамках програми соціальних ініціатив ПрАТ «Укргідроенерго» за особистого сприяння генерального директора Ігоря Сироти.

Директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Субота передав заступнику міського голови Миколі Козаку гарантійний талон та ключ, зауваживши, що напередодні світлого, а зокрема і професійного свята – Дня енергетика – ПрАТ «Укргідроенерго» зробило подарунок громаді міста, що і зазначено у пам’ятній табличці. (більше…)

Вірші, пісні, гуморески: люди з особливими потребами демонстрували таланти

Анелія Ковальська передала для центру подарунки від Олівера Брауна

Третього грудня у світі відзначають День людей з особливими потребами. Напередодні у відділеннях Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів відбулися святкові програми.

У відділенні денного перебування вшановували 35 літніх людей, яким тут надають соціально-медичні послуги, послуги масажу, денного догляду та інші. Учні ЗОШ №2 та музичний керівник Владислав Брик підготували для них невелику концертну програму. У приміщенні також діяли виставки робіт Юлії Зевіної (дитячий одяг і сумки, оздоблені ручною вишивкою) та Людмили Лаштаєвої (картини, вишиті бісером). Наприкінці заходу працівники відділення пригостили гостей узваром та пирогами. (більше…)

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких.

Військовики української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини. (більше…)

У Переяславі-Хмельницькому злодії викрали з квартири гроші й золото

Злодії викрали з квартири гроші й золото

28 листопада зловмисники, пошкодивши двері, проникли до квартири на вулиці Можайській у Переяславі-Хмельницькому та викрали звідти гроші й золоті прикраси.

28 листопада надійшло повідомлення, що в селі Помоклі з дачного будинку та гаража злодії викрали побутові речі та електроінструменти. До будівлі проникли, пошкодивши двері. (більше…)

Соцмережі відреагували на відсторонення збірної Росії від Олімпіади-2018

Збірну Росії відсторонили від участі в Олімпіаді-2018

На новину про те, що російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї миттєво зреагували користувачі соціальних мереж. Інтернет-юзери почали засипати мережу їдкими жартами, а також створювати меми на цю тему.

Зазначимо, що російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року через те, що під час Олімпіади-2014 у Сочі Росія займалася “системним маніпулюванням антидопінгових правил”.

Так, один із користувачів соцмереж зробив іронічне припущення про те, що замість Олімпіади-2018 російським телеглядачам показуватимуть фільм про анексований Крим та інтерв’ю президента РФ Володимира Путіна. А всім російським спортсменам, на думку іншого  інтернет-юзера, які погодяться на участь в Іграх під нейтральним прапором, буде пред’явлена стаття “зрада батьківщині”.

Найбільший кіт України живе в Дніпрі

Кіт Кекс

У Дніпрі зареєстрували нового рекордсмена. Цього разу це найбільший в Україні племінний кіт — Кекс.

Про це керівник Національного реєстру рекордів Лана Ветрова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Рудий пухнастик породи мейн-кун виріс завдовжки 1 метр та 21 сантиметр. А вага 5-річного Кекса складає майже 12 кілограмів.

(більше…)

ДЯКУЄМО, ХЛОПЦІ!

6 грудня – День Збройних Сил України.

Сергій Міщенко та громада Переяславщини