Архив Січень 10th, 2018

Допоможіть впізнати чоловіка, який спалив різдвяний вертеп (ВІДЕО)

Різдвяний вертеп у центрі Переяслава-Хмельницького (Київщина) згорів через зумисний підпал. Олександр Бойко виклав у  соцмережі “Фейсбук” фрагмент запису з камери відеоспостереження, який це підтверджує. На ньому  видно, як невідомий чоловік підпалив дерев’яну конструкцію,  застосувавши вибуховий  пристрій. Сталося це 5 січня о 2.44.

Пригадайте те слово, яке Я вам сказав: Раб не більший за пана свого. Як Мене переслідували, то й вас переслідувати будуть; як слово Моє зберігали, берегтимуть і ваше.(Від Івана 15:20)

Опубліковано Олександром Бойком 10 січня 2018 р.

Чергова сесія міськради — 25 січня: що розглядатимуть?

.

Відповідно до розпорядження Костіна Т.В, міського голови Переяслава-Хмельницького (Київська область) від 4 січня 2018 року №2/7-09 чергова сорок сьома сесія міської ради сьомого скликання відбудеться 25 січня 2018 року в залі засідань міської ради.

Початок пленарного засідання — о 10.00.  На розгляд сесії міської ради виноситься питання:

 

 1. Про звіт виконання плану роботи Переяслав-Хмельницької міської ради за ІІ півріччя 2017 року
 2. Про затвердження плану роботи Переяслав-Хмельницької міської ради на I півріччя 2018 року
 3. Про постійну акредитацію журналістів та технічних працівників засобів масової інформації
 4. Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності у 2017 році
 5. Про виконання комплексної Програми діяльності міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Переяслав–Хмельницької міської ради «Надія і добро» на 2012–2017 роки у м. Переяславі–Хмельницькому
 6. Про виконання міської програми «Електронне відкрите місто» м. Переяслав-Хмельницький на 2016-2018 роки
 7. Про виконання Програми розвитку пасажирського транспорту та безпеки дорожнього руху в місті Переяславі-Хмельницькому на 2016-2017 роки
 8. Про затвердження Програми розвитку пасажирського транспорту в місті Переяславі-Хмельницькому на 2018-2019 роки
 9. Про виконання Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Переяславі-Хмельницькому на 2015-2017 роки
 10. Про внесення змін до рішення сесії Переяслав-Хмельницької міської ради VIІ скликання від 21.12.2017 №13-46-VІI «Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2018 рік»
 11. Земельні питання.
 12. Про продовження договору з ФОП Гутом Віктором Миколайовичем щодо оренди нерухомого майна на новий строк
 13. Про встановлення складових заробітної плати міському голові Костіну Т.В.
 14. Про затвердження Меморандуму про співпрацю і партнерство
 15. Про внесення змін до Програми відзначення державних, обласних, міських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Переяславом-Хмельницьким, здійснення представницьких та інших заходів на 2018 рік, затвердженої рішенням від 21.12.2017 №10-46-VII
 16. Інформації, оголошення.

На Київщині “пенсійники” їдуть до селян

.

5 січня в селі Горбані  відбувся виїзний прийом громадян, який  провела головний спеціаліст відділу  обслуговування громадян Переяслав- Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Ольга Огієвич.
На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсії,  перерахунку пенсії з 01.10.2017, перерахунку стажу) звернулось 11 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Цього ж дня Ольга Огієвич провела зустріч у трудовому колективі Горбанівської сільської ради. Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні засади пенсійної реформи, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та переваги офіційного працевлаштування.

На Київщині вже готують місця крижаних купелей на Водохреще

.

9 січня Валентина Губенко, заступник міського голови  Переяслава-Хмельницького (Київська область) провела виїзне засідання оргкомітету по підготовці та проведенню загальноміського заходу “Водохрещення Господнє” за участю спеціалістів відділу культури і туризму міської ради, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, відділу підприємництва виконавчого комітету ради, адміністрації розважального комплексу “Любокрай”.

Представники оргкомітету провели огляд прибережної смуги Дніпра  поблизу “Любокраю”, де на свято багато жителів міста вже традиційно купаються у крижаній воді, склали план підготовки до проведення загальноміського заходу “Водохрещення Господнє”, визначили місця дислокації рятувальних служб, торгівельних палаток, можливість підключення апаратури до електроживлення, облаштування місця святкового дійства, обговорили заходи з питань забезпечення гігієни та санітарії.

Хочеш отримати соціальну допомогу, декларуй усі доходи

Кожен із жителів міста, який претендує на одержання житлової субсидії чи соціальної допомоги, має бути готовий побачити в себе в гостях державних соціальних інспекторів – посадових осіб управління соціального захисту населення.

Саме їхнім обов’язком є обстеження майнового стану та матеріально-побутових умов сімей, які звертаються за призначенням державних соціальних допомог і субсидій, перевірка достовірності інформації про доходи та майновий стан сім’ї, встановлення факту догляду за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок його психічного розладу або за особою старше 80 років, встановлення факту проживання переміщеної особи з тимчасово окупованих територій. (більше…)

Без «Дніпрових хвиль» Циблі неможливо уявити

«Дніпрові хвилі» співали минулого літа на Чернечій горі

Нещодавно в будинку культури народний хор «Дніпрові хвилі» дав двогодинний концерт. Так керівник колективу Микола Козачук відзначив некруглу, але важливу дату – двадцять сім років тому хор отримав звання «народний».

«Дніпрові хвилі» відомі не тільки на Київщині: після того, як хор виступив у телепередачі «Фольк мюзік» на Першому каналі, його знає вся Україна. Минулого літа «Дніпрові хвилі» співали на Чернечій горі в Каневі «Реве та стогне Дніпр широкий». (більше…)

На турнірі переяславці завоювали «срібло»

У новій формі здобули «срібло»

28-30 грудня в місті Славутич відбувся турнір з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Юрія Войнова. У ньому взяли участь 12 команд з Київської, Чернігівської областей та Києва, в тому числі – ФК Переяслав-ДЮСШ.

Ігри проходили в спортивному комплексі «Олімпієць», найбільшому на Київщині. Команди були розподілені на три підгрупи, ігри в яких проходили за коловою системою. (більше…)

Де по місту відключатимуть світло

.

За інформацією Переяслав-Хмельницького районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» у зв’язку із розчисткою лінії  з 9-00 до 16-00 відбудеться відключення електроенергії 16.01. 2018 р. по м-ну Підварки.

 з 9-00 до 17-00 відбудеться відключення електроенергії у такі дні:

11.01.2018 р. по м-ну Карань;

17.01.2018 р. по вул. Гімназійна, пров. Гімназійний;

18.01.2018 р. по вул. Альтицька, Приальтицька, Якова Андрієвича.

“Любавоньці” — 25 років. Цей дитячий садочок є один із кращих на Київщині

Любов Томенко — незвінна завідувачка ДНЗ “Любавонька”

Радісну подію відзначив 5 січня дошкільний навчальний заклад “Любавонька” (м. Переяслав-Хмельницький Київська обл.) – 25 років з дня офіційного відкриття. Багато цікавого відбулося за цей час, близько трьох тисяч вихованців вийшло зі стін садочку – перші випускники приводять сюди вже своїх діток.

Оригінальну концертну програму до ювілею підготувала музичний керівник Наталія Романенко. Ведучими свята були Оксана Верба, яка працює тут вихователем також з дня відкриття, та її вихованка Анюта Зоря.

Привітати винуватців торжества завітали міський голова Тарас Костін, секретар міської ради Петро Бочарін, начальник міського відділу освіти Петро Ярмоленко.

Ювілей “Любавоньки”

– “Любавонька” є окрасою нашою міста. Йдеться не лише про ошатний зовнішній вигляд закладу, а й про прекрасних людей, професіоналів своєї справи, які тут працюють. Адже саме завдяки їхнім зусиллям дитячий садок наповнений теплом та затишком і вважається одним із найкращих не лише на Київщині, а й в усій Україні, – зокрема, відзначив у своїй промові Тарас Вікторович.

(більше…)

Під Новий рік БПП реабілітувалася на виборах до ОТГ на Київщині

.

Перед Новим роком, по суті, під саму ялиночку, на Київщині відбулися вибори до трьох новостворених об’єднаних територіальних громад: Тетіївської, Узинської та Студениківської. Традиційно, результат волевиявлення приніс кілька несподіванок. 

Повідомив Інформаційний портал «Моя Київщина» 10 січня. 

1. Реабілітація БПП

Згадуючи поразку президентської партії на жовтневих виборах до ОТГ, на цей раз БПП змогла показати доволі прийнятний результат. Так, голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк йшов саме від партії Порошенка, хоча, як відомо, завжди представляв кольори “Аграрної партії”. На виборах до ради голова Тетіївської РДА Наталія Троянська також обрала прапори президентської партії. Це викликало критику громадськості: справа в тому, що згідно з законодавством, заборонено члену однієї партії балотуватися від іншої. Утім, схоже, на це ніхто не зважає, і зважати не збирається. Для БПП зараз головне – результат…

Головою Студениківської громади стала Марія Лях, яка йшла на вибори від “Солідарності”. В усіх трьох громадах БПП отримала свої фракції (Узинська – 6 депутатів, Тетіївська – 4 депутати, Студениківська – 7 (більшість).

2. Посилення “Аграрної партії”

Спостерігаючи за виборами до ОТГ на Київщині, варто відначити високі результати “Аграрної партії”. Цього разу, депутати від “аграрки” представлені в усіх громадах, але більшість взяли тільки в Тетіївській ОТГ – сім депутатів йшли від цієї політсили. Вочевидь, це пов’язано з тим, що найбільший латифундист району Руслан Голуб є прихильником цієї політичної сили, а більшість депутатів, які потрапили до ради ОТГ так чи інакше пов’язані з аграрним бізнесом. Загалом, тут спостерігається консолідація бізнесу задля досягнення власних цілей.

Також вперше на вибори до ОТГ Київщини пішов “Опоблок”, і отримав 4 депутатські місця у Тетіївській раді.

3. Тріумф “ляшківців”

На перший погляд, доволі дивний результат виборів показала “Радикальна партія” Олега Ляшка. Ця політична партія зуміла взяти більшість в Узинській ОТГ, а новоспечений голова Віталій Гринчук представляв саме “ляшківців”. Натомість в двох інших об’єднаннях “радикали” не змогли отримати жодного мандату. Вочевидь, “Радикальна партія” вирішила кинути всі сили на отримання контролю над найбільшою (на даний момент) об’єднаною громадою. Враховуючи їхні ресурси (Гринчук – колишній голова Білоцерківської райради і в своїх цілях використовував адмінресурс) та фінансові можливості (“радикалів” підтримував Узинський цукровий завод), то нічого дивного в цьому немає.

4. Поява на горизонті партії Анатолія Гриценка

Неочікувано, на політичній мапі об’єднаних громад Київської області з’явилася “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка, про існування якої дехто вже встиг і забути. Так, ця партія зуміла отримати три мандати в раді Узинської ОТГ. Цікавий момент: одна із депутатів цієї політсили Світлана Полякова працює адміністратором у ПСП “Агрофірми Світанок”, яка належить скандально відомій дружині екс-губернатора Київської області та колишній народній депутатці Тетяні Засусі.

5. Послаблення “Батьківщини” 

Традиційно рейтингова у сільській місцевості партія “Батьківщина” Юлії Тимошенко, на диво, зуміла взяти тільки один мандат у Студениківській раді ОТГ. В Узинській громаді “біло-сердешні” зуміли отримати тільки чотири мандати. Кращий результат вони отримали у Тетіївській ОТГ – там “Батьківщина” показала другий результат і отримала шість своїх депутатів. Чи можна це назвати тенденцією втрати позицій партії Юлії Тимошенко? Наразі це виглядає точковою, а не системною проблемою.

На Переяславщині правоохоронці вилучили майже півкіло конопель

6 січня працівники  Переяслав-Хмельницького відділу поліції  перевірили помешкання місцевого жителя А, в результаті чого виявили та вилучили близько 100 грамів сухої подрібненої речовини рослинного походження, зовні схожої на коноплі.

Цього ж дня було здійснено обшук домогосподарства жителя району, у ході якого працівниками поліції було виявлено та вилучено близько 300 грамів сухої подрібненої речовини рослинного походження, зовні схожої на коноплі. Наразі слідчими розпочаті досудові розслідування, а вилучену речовину направлено на відповідні експерті дослідження. (більше…)

За «замінування» електропотягу киянину загрожує до шести років ув’язнення

Поліція Київщини затримала жителя столиці, який «замінував» електропотяг «Київ-Фастів».

Вчора ввечері чоловік напідпитку зателефонував до служби «102» та повідомив, що в електропотязі «Київ-Фастів» лежить вибухівка. В ході перевірки слідчо-оперативна група вибухонебезпечних предметів не виявила.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців, які проаналізували, звідки саме надійшов телефонний дзвінок, встановили підозрюваного та передали прикмети колегам патрульним його і затримали на площі в місті Фастів. 48-річний киянин пояснив, що телефонував до поліції від нудьги. (більше…)

На Київщині змінили директора в дитячому центрі

Наталія Онопрієнко-Капустіна представила Світлану Шевченко — нового директора дитячого центру “Переяслав”

Начальник   служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Наталія Онопрієнко-Капустіна  3 січня офіційно представила колективу Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав» що в циблях новопризначеного керівника Світлану Шевченко.  Вона раніше працювала методистом міського відділу освіти, затим в інноваційному центрі дитячого табору “Артек” в Пущі-Водиці, вивчала досвід роботи дитячих соціальних закладів по всій Україні.

У офіційному представленні нового директора взяли участь заступник голови РДА Любов Онопрієнко та начальник служби у справах дітей та сім’ї Світлана Бутник, які побажали успіхів на новій посаді  а також пообіцяли свою всебічну підтримку.

За словами Любові Онопрієнко, освітня реформа, оновлені підходи в організації та методики дитячого виховання та реабілітації ставлять і високі вимоги перед керівниками таких закладів. В Україні не повинно бути інтернатів і дитбудинків, пріоритет – різні форми соціальної адаптації та допомоги для сімейного виховання.

Дитячий заклад в Циблях включили в програму експерименту і за рік, на який з новим директором підписаний контракт, необхідно буде абсолютно кардинально змінити методотологію та форму роботи цього закладу. Можливо, що в ньому проходитимуть реабілітацію не самі діти, а разом з одним зі батьків, доки фахівці не допоможуть їм справитися з проблемами, що виникли в цій родині.

Багато років цей заклад у Циблях очолювала Ольга Гарага, нині вона пенсійного віку, й обласна адміністрація з нею не продовжила контракт, але Наталія Онопрієнко-Капустіна щиро подякувала їй за сумлінну роботу.

3 січня офіційно представила колективу Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», що в с. Циблі новопризначеного керівника Шевченко Світлану.   Наталія Василівна привітала директора центру та побажала їй успіхів, терпіння, професійних здобутків з метою всебічного захисту прав дітей.

У офіційному представленні також взяли участь заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Онопрієнко та начальник служби у справах дітей та сім’ї Світлана Бутник, які побажали успіхів на новій посаді  а також пообіцяли свою всебічну підтримку.

В свою чергу, Світлана Шевченко подякувала за довіру, а також наголосила, що ставить перед собою  цілі і завдання, які направлені на надання якісних послуг щодо реабілітації дітей.

Пожежно-рятувальна служба пройшлася сільськими хатами

пожежники перевіряють справність опалення

Співробітники ДСНС 5 січня  провели рейд-перевірку в сільських оселях, як люди  дотримуються правил пожежної безпеки  з початком опалювального сезону. Цього разу відпрацювання відбулось у Переяслав-Хмельницькому районі в селі Велика Каратуль на Київщині.

Особлива увага приділялась неблагонадійним сім’ям,  багатодітним родинам та одиноким людям похилого віку. Спеціалісти перевіряли дотримання правил пожежної безпеки, справність та правильність експлуатації обладнання осель: груби, печі, котли, газові плити і балони.
 Відвідавши місцеві оселі, рятувальники залишили свої рекомендації  і поради щодо усунення виявлених порушень, вручили інформативні листівки господарям на пам’ять.
Як свідчить багаторічний аналіз таких заходів, вони завжди мають позитивний результат, оскільки після масово-роз’яснювальної роботи фахівців ДСНС громадяни починають задумуватись над небезпекою, котру несе у собі вогняна стихія і намагаються хоча б частково втілювати рекомендації працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у повсякденне життя.

Голова КОДА Горган передав подарунок сільському голові

Івана Бобровника привітав Юрій Бобровнік

08 січня 2018 року перший заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації (Київська обл) Юрій Бобровнік привітав з Днем народження сільського голову Пристромської сільської ради Івана Бобровника. З нагоди свята передав подарунок та вітальну адресу від голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана та побажав й надалі працювати на благо громади.

 інф. сайту РДА

Дизайн: Cliplib