Архив Січень 13th, 2018

У вищій лізі перше місце ділять дві команди Циблі та Гайшин, а у першій одноосібний лідер – команда із «Великої Каратулі»

Момент гри Мазінки-Пологи Вергуни. За мить м’яч залетить у ворота мазінчан

Сьогодні, 13 січня, в спортивній залі педагогічного університету пройшли матчі третього туру першості Переяславщини з міні-футболу. Першими на майданчик мали вийти команди Дем’янець та Лецьок. Проте суперники дем’янчан на гру не з’явились, і їм зарахована технічна поразка. У наступному матчі зустрілись футбольні дружини «Темп» із Переяславського та Великої Каратулі. Уже на п’ятій хвилині каратульці повели в рахунку. Добрих 15 хвилин команди ніяк не могли відзначитись, проте, коли команда «Темп» зрівняла рахунок за п’ять хвилин каратульці знову вийшли

В атаці пологовергунівці

вперед. За хвилину гравці «Темпу» зрівнюють його. В середині другого тайму футболісти з Переяславського дещо допомогли конкурентам забивши гол у власні ворота. В подальшому команди знову по черзі обмінювались голами. Проте автогол зробив свою справу. Перемогу святкували футболісти із Великої Каратулі. Вони ж і очолили турнірну таблицю у першій лізі чемпіонату.

Міські футболісти мікрорайону Солонці забивши в кожному таймі по голу перемогли своїх суперників із Дівичок 2:0. Єрковецька «Нива» з рахунком 6:1 перемогла своїх суперників із Хоцьок.

Останні три зустрічі вийшли по справжньому бойовими. Лише на

Сам на сам із воротарем виходить Ярослав Варцев

останніх секундах другого тайму футболісти із Поліг Вергунів вирвали перемогу у суперників із Мазінок 2:1. Справжній бій дали футзалісти із Вовчкова лідеру чемпіонату команді «Гайшин». В цьому матчі було все і не зараховані голи, і жовті картки за суперечку із арбітром. На початку матчу команди не раз могли відзначитись, але чудово зіграли воротарі. Проте на 5 хвилині після розіграної комбінації гравець Вовчкова Ярослав Варцев замкнув на дальній штанзі передачу партнера і Вовчків повів в рахунку. У другій половині тайму Євген Левченко із Гайшина зрівняв рахунок, проте за кілька хвилин у воротах Юрія Галайтати м’яч вдруге затріпотів в сітці. По перерві гайшинці знову зрівнюють рахунок 2:2. Але лідер команди Максим

В атаці Гайшин

Федоренко знову виводить Вовчків в перед. За чотири хвилини до кінця матчу Вади Виноградній зрівнює рахунок. Більше забити не вдалось ні одній ні іншій команді. Фінальна сирена зафіксувала нічию 3:3.

В останній грі третього туру, Циблі ведучи в рахунку після першого тайму 3:0 не змогли утримати перемогу і зіграли в нічию 4:4 із заводською командою «Костал». Завтра, 14 січня розпочнеться 4 тур чемпіонату. Футболісти із Великої Каратулі зустрінуться із Мазінками, Пологи Вергуни зіграють із студениківським «Грандом», Циблі прийматимуть Дем’янці, Гайшин – Лецьки, Вовчків – «Дніпро», «Солонці» – «Костал», «Темп» зіграє з «Нивою».

В.Н.

Сьогодні — Щедрий вечір, завтра — засівання

.

За давньою українською традицією ввечері 13 січня дівчата співають щедрівки. Вранці 14 січня хлопці ходять засівати.

В деяких регіонах України щедрують напередодні Водохреща – 18 січня.

Одна з традиційних українських пісень, відома під назвою “Щедрик”, в музичній обробці Миколи Леонтовича стала всесвітньо відома.Без цієї української пісні не обходиться жодне Різдво в США, Британії та інших країнах Заходу.


Дизайн: Cliplib